320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eston on foorumi Chuck Norris. Seega jyrkaga on jutud räägitud. Oli meeldiv sinu poste näha. Sau.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      uuu tundub täitsa normaalne tüüp olevat

      Nõustun estoni arvamusega.
      Uuu tundub eriti normaalne tüüp olevat.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        uuu on liiga normaalne siis selle foorumi jaoks. Bänn või läheb mölluks!

        Kommentaar


          Uuu on väga lahe sell minu arust. Selliseid võiks siin rohkem olla
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            eks ta liiga bravuurikas ole vahete-vahel aga lõbus sell paistab olevat.
            arvan et piisab ka hoiatusest ja loodetavasti see laussõim ja roppus lõpeb

            Kommentaar


              vaata asi ongi selles, et teda on korduvalt hoiatatud ja sittagi pole muutunud. Ta juba teab et midagi ei tehta talle...Kusagil peab piir olema.

              Kui moded ja adminn kavatsevad seda ignoreerida ja loodavad et asi maha rahuneb siis nad eksivad.

              Koondame vägesid ja läheb tegutsemiseks...

              Kommentaar


                Sten21 võiks hoiatuseks ühe nädalase pausi foorumist saada. Poiss on oma käitumisega pisut üle piiri läinud.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  kasperile bänni, sest ta allkiri on lubatust pikem!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    kasperile bänni, sest ta allkiri on lubatust pikem!!!
                    Kui pikk on lubatud? Vat selles on küsimus.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Üldiselt võiks vana foorumi säädused edasi kehtida, ehk siis mitte üle 4-5 rea.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Nii et Kasper, tõmba koomale.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          põnn omadega ei plõksita!

                          Kommentaar


                            Austatud Mazz,

                            Viimast korda palun Uuu ära bännida. Kaua ma pean mingi sitaratta mölisemist kuulama ilma et midagi vastu ütleks? Ja kui roomlased vastu hakkavad ütlema siis tead küll mis sellest välja tuleb. Ma ei saa aru miks teda hoitakse nagu sitta pilpa peal...
                            Palu midagi ette võtta. Moded käsivad sinu poole pöörduda sest neil pole volitusi vms.

                            Algselt postitas Uuu
                            Ja cannuMU** sa lahkud siit ennem mul selline sooja fekaali tunne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Austatud Mazz,

                              Viimast korda palun Uuu ära bännida. Kaua ma pean mingi sitaratta mölisemist kuulama ilma et midagi vastu ütleks? Ja kui roomlased vastu hakkavad ütlema siis tead küll mis sellest välja tuleb. Ma ei saa aru miks teda hoitakse nagu sitta pilpa peal...
                              Palu midagi ette võtta. Moded käsivad sinu poole pöörduda sest neil pole volitusi vms.
                              Kas sa tunned end tõesti Uuu nöökimisest puudutatuna? Ignore funktsioon töötab ja vägagi hästi.

                              Kommentaar


                                mille jaoks foorumis reeglid on? krt adminn..tee oma tööd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X