320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    IP-bänn siis.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Juhul kui on elioni dTV, siis pole ip-bännist kasu. Seal vahetub pidevalt ip millegipärast

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Juhul kui on elioni dTV, siis pole ip-bännist kasu. Seal vahetub pidevalt ip millegipärast
        Ei pea isegi elioni dTV olema, et IP vahetuks.

        Eemaldada see rämps palun.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Mis ta tegi?
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Nagu ma aru saan siis mazzid ja kunnid ei viitsi sulle vastatagi,ju siis pole väärt bänni.
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                Kasutaja sigmar sai esimese ja viimase hoiatuse.

                Kommentaar


                  Siim jõudis minust ette, seega ma endiselt ootan vastust oma küsimusele.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Siim jõudis minust ette, seega ma endiselt ootan vastust oma küsimusele.
                    Mis juhtmejaani sa ajad? Spämmis mingit faking tiinerite mängu vms. Sellised vennad oleks hea kohe minema saata. Kõik ülejäänud postid olid ka lukku pandud teemas. (vist) Sõnaga waste of space and time
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Mis juhtmejaani sa ajad? Spämmis mingit faking tiinerite mängu vms. Sellised vennad oleks hea kohe minema saata. Kõik ülejäänud postid olid ka lukku pandud teemas. (vist) Sõnaga waste of space and time
                      Aa ah. Oleks võinud siis kohe öelda. Ma ei olnud ta postidele peale juhtunud ning seega küsisin.:P
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Max313 allkiri
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Allkirja lubatud suuruseks on 100 (kõrgus) x 700 (laius) pikslit või 5 rida teksti. Saatsin selle kohta privaatsõnumid järgmistele kasutajatele: Max313, Kasper, marrrtin, taku*, Jürvi-Hool, Shermann, OOOOO, hassan74.

                          Palun viige oma allkirjad kiiremas korras lubatud suurusesse, muidu pean ise kustutama hakkama.

                          Vihjed liigsuurtele allkirjadele on teretulnud, sest päris kõiki foorumeid ma ise ei loe.
                          Last edited by mazz; 24.09.08, 14:27.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Allkirja lubatud suuruseks on 100 (kõrgus) x 700 (laius) pikslit
                            'Curvesi' skinni jaoks on ka 700 pikslit liiga lai, lööb layoudi sassi.
                            Muidugi ma ei tea, kas keegi peale minu seda nahka üldse kasutab.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              600 peaks olema piisav.

                              Ehk siis: allkirjade suuruseks olgu kuni 600x100 pikslit või viis tekstirida. Ridade arv sõltub ka natuke skinnist ja arvutist, aga püüame lihtsalt asja mõistuse piires hoida.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X