320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma aru saan siis mazzid ja kunnid ei viitsi sulle vastatagi,ju siis pole väärt bänni.
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Kasutaja sigmar sai esimese ja viimase hoiatuse.

      Kommentaar


        Siim jõudis minust ette, seega ma endiselt ootan vastust oma küsimusele.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Siim jõudis minust ette, seega ma endiselt ootan vastust oma küsimusele.
          Mis juhtmejaani sa ajad? Spämmis mingit faking tiinerite mängu vms. Sellised vennad oleks hea kohe minema saata. Kõik ülejäänud postid olid ka lukku pandud teemas. (vist) Sõnaga waste of space and time
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Mis juhtmejaani sa ajad? Spämmis mingit faking tiinerite mängu vms. Sellised vennad oleks hea kohe minema saata. Kõik ülejäänud postid olid ka lukku pandud teemas. (vist) Sõnaga waste of space and time
            Aa ah. Oleks võinud siis kohe öelda. Ma ei olnud ta postidele peale juhtunud ning seega küsisin.:P
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Max313 allkiri
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Allkirja lubatud suuruseks on 100 (kõrgus) x 700 (laius) pikslit või 5 rida teksti. Saatsin selle kohta privaatsõnumid järgmistele kasutajatele: Max313, Kasper, marrrtin, taku*, Jürvi-Hool, Shermann, OOOOO, hassan74.

                Palun viige oma allkirjad kiiremas korras lubatud suurusesse, muidu pean ise kustutama hakkama.

                Vihjed liigsuurtele allkirjadele on teretulnud, sest päris kõiki foorumeid ma ise ei loe.
                Last edited by mazz; 24.09.08, 14:27.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Allkirja lubatud suuruseks on 100 (kõrgus) x 700 (laius) pikslit
                  'Curvesi' skinni jaoks on ka 700 pikslit liiga lai, lööb layoudi sassi.
                  Muidugi ma ei tea, kas keegi peale minu seda nahka üldse kasutab.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    600 peaks olema piisav.

                    Ehk siis: allkirjade suuruseks olgu kuni 600x100 pikslit või viis tekstirida. Ridade arv sõltub ka natuke skinnist ja arvutist, aga püüame lihtsalt asja mõistuse piires hoida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Muidugi ma ei tea, kas keegi peale minu seda nahka üldse kasutab.
                      Kasutame ikka ja see peaks üldse foorumi default-skinnn olema !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Allkirja lubatud suuruseks on 100 (kõrgus) x 700 (laius) pikslit või 5 rida teksti. Saatsin selle kohta privaatsõnumid järgmistele kasutajatele: Max313, Kasper, marrrtin, taku*, Jürvi-Hool, Shermann, OOOOO, hassan74.

                        Palun viige oma allkirjad kiiremas korras lubatud suurusesse, muidu pean ise kustutama hakkama.

                        Vihjed liigsuurtele allkirjadele on teretulnud, sest päris kõiki foorumeid ma ise ei loe.
                        Siim, ma mudisin taaskordselt enda allkirja väiksemaks. Peaks nagu vist nüüd olema ok?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          6 rida, kuid vähemalt ei riiva silma. Samas Taku lause võib ühel real ka olla
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            rauno allkiri on ka liiga pikk.
                            Poleks muidu "kitse paanud", aga ta on Flora fänn
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              6 rida, kuid vähemalt ei riiva silma. Samas Taku lause võib ühel real ka olla
                              No nüüd ei saa enam keegi midagi iriseda.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X