320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas barackobama
    täpselt minu mõte
    feimin reidis ka btw .

    Kommentaar


      Miks ma bani pole saanud??? Erinevate kasutajate arust ajan ma väga haiget iba! Kas siis keegi polegi mu peale kaebanud??

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Miks ma bani pole saanud??? Erinevate kasutajate arust ajan ma väga haiget iba! Kas siis keegi polegi mu peale kaebanud??
        Sul on suurepärane võimalus iseendale bänn anda

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Sul on suurepärane võimalus iseendale bänn anda
          Eip ma ise ei taha ma ei suuda elada ilma Tofoa, Shermanni, cáñamo ja veel mõne venna. Ma mõtlesin et lihtsalt imelik et pole mu postituste peale midagi öeldud, need on ju nii hullud:S

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Eip ma ise ei taha ma ei suuda elada ilma Tofoa, Shermanni, cáñamo ja veel mõne venna. Ma mõtlesin et lihtsalt imelik et pole mu postituste peale midagi öeldud, need on ju nii hullud:S
            Juu siis mõnedel on sinusuguste jobude vastu rohkem sallivust kui sul pedede vastu.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Juu siis mõnedel on sinusuguste jobude vastu rohkem sallivust kui sul pedede vastu.
              No näete, kas foorumis tohib eksisteerida jobusid? Kas ma olen jobu nüüd selle pärast et ma varasemas postis su nime ei maininud?

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Sul on suurepärane võimalus iseendale bänn anda
                Mina ei tea , oleks ma sinu asemel boss. siis oleks ammu old aeg härra pedede vihkajale bänn panna.
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                  Mina ei tea , oleks ma sinu asemel boss. siis oleks ammu old aeg härra pedede vihkajale bänn panna.
                  Ma olen nii meelitatud et mind nii Armastatakse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    No näete, kas foorumis tohib eksisteerida jobusid? Kas ma olen jobu nüüd selle pärast et ma varasemas postis su nime ei maininud?
                    Ei ,sa oled jobu sellepärast,et vihkad endast erinvaid inimesi ja tahad neile peksa anda.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                      Mina ei tea , oleks ma sinu asemel boss. siis oleks ammu old aeg härra pedede vihkajale bänn panna.
                      Üldiselt ei ole meil tavaks lihtsalt rumaluse eest kedagi bännima hakata. Tavaliselt annab parema tulemuse, kui lasta targematel kaasfoorumlastel nad p....e saata.

                      Paraku mõni ei ole võta ka sellest õppust, aga anname veel aega, Tännu on päris noor. Ehk jõuab mõistus kord koju. Teine võimalus on muidugi see, et moded tüdinevad postituste kustutamisest lihtsalt ära.
                      Last edited by mazz; 24.07.09, 22:30.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        Mina ei tea , oleks ma sinu asemel boss. siis oleks ammu old aeg härra pedede vihkajale bänn panna.
                        Kas hakkan sulle sinu esimesi sammukesi foorumis meenutama?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Kui palju siis neid postitusi kustutatakse ja mis on kriteeriumid mille alusel seda tehakse?
                          Eriti palju ei kustutatagi ja seda samal põhjusel, et rumalust või vaateid aluseks ei saa võtta. Pole meie otsustada, kes on piisavalt tark või piisavalt õige arvamusega, selleks on kaasfoorumlastel endil võimalus vastu vaielda.

                          Läbu alamfoorumis on üleüldse väga raske midagi kustutamisväärset postitada. Mehhanisaator sai sellega hakkama, kutsudes üles kellegi vastu vägivalda kasutama. Seega mingid piirid peavad jääma isegi läbusse.

                          Aga teistes alamfoorumites sõltub väga palju kontekstist, konkreetsest foorumist ja selle moderaatoritest. Üldiselt kuuluvad kustutamisele teemasse mittepuutuvad pikemad sõnasõjad (a la Sen vs Alarikh Levadia teemas paar päeva tagasi) ja muu "läbu", mis tõsiselt häirib asjalike teemade lugemist.

                          Üldiselt on kriteeriumid üsna lõdvad ja foorumi elukorraldus võimalikult vaba. Aga vabadus ei tähenda seda, et kõik lubatud oleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kas hakkan sulle sinu esimesi sammukesi foorumis meenutama?
                            eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... jah
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              KAs teiste piltide foorumisse toppimine kuidagi keelatud pole kui ma seda ei taha, Tofoa võiks nata puhkust saada

                              Kommentaar


                                http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=23436 - kaua speed laksab?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X