320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    selline asi oli mingi 20 teemasse pandud http://foorum.soccernet.ee/showpost....03&postcount=1
    See tüüp on juba ammu bännitud, tseki varasemaid poste
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Nüüd modede otsustada kas anda eilsele bännitud tegelasele nimega sebikas veel üks võimalus.Ta saatis mulle täna meili kus kirjas järgmine.

      mismoodi see varjatud reklaam, kutsusin ennustama - hooaeg algab ju kahe päeva pärast.ma ei näinud midagi keelatut.

      Ma ei hakka endale sellepärast uut kasutajat tegema, palun avage see uuesti ja ma ei kirjuta sinna midagi sellist. Saate jälle kinni panna, kui eksin teie reeglite vastu

      olen lihtsalt üks ennustamise ja jalgpalli fänn, kes tahab oma võimeid panna proovile ennustamisega ja ootab suurt konkurentsi.kuna paljud tuttavad seal foorumites, siis kutsusin.See ei ole soccernetile konkurent, kuna seal ei ole sellist infot niikuinii jalgpalli kohta.

      olen olnud soccerneti külastaja algus-aastatest (32.aastane ise)

      Ehk anname talle võimaluse???
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Ehk anname talle võimaluse???
        Ei anna.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          sooviks ka vägagi teada, mis postituse sisu oli
          Ma arvan ,et see oli põhjuseks:


          Loe tsitaati.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            aga kas sellist võimalust siis ei ole a'la ban and delete all user posts?
            On küll ja nüüd sai seda ka kasutatud. Sebikas muideks vabandas ning on nüüd tagasi aktiivsete kasutajate seas.

            Kommentaar


              Kurb on üks vägagi häiriv tegelane. Ilmselt lihtsalt idioot, aga need Pariisi teema postitused on väga-väga ebanormaalsed... Võiks saada noomituse, et normaalsemalt end üleval peaks või midagi.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Kurb on üks vägagi häiriv tegelane. Ilmselt lihtsalt idioot, aga need Pariisi teema postitused on väga-väga ebanormaalsed... Võiks saada noomituse, et normaalsemalt end üleval peaks või midagi.
                Algselt postitas kurb Vaata postitust
                Ma olen 11
                He's going to see better days, ma arvan.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Nimesid mainimata, näib et teatud tegelased saavad lammutada Itaalia alafoorumis nii nagu hing ihkab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count
                    Ja sellise kommentaari kirjutas üks värdjkas prantslaste vända imejast traürask ve? Mul on su emast ausalt kahju, iga päev sellisele raipele otsa vaadata ja mõelda et "miks ma küll aborti ei teinud" ....
                    ammu juba ei ole naljakas tegelikult ja midagi lugemisväärset pole ta ka kordagi postitanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      He's going to see better days, ma arvan.
                      Oi vabandust, ei olnud sellest teadlik. Minu paha.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Tundub, et Uuu-l käib nett aegajalt ära ja foorumisse satub ta ainult Roma kaotusmängude ajal. Niisiis on naaberklubi tegelinski count tema koha üle võtnud.

                        Tõepoolest - Manku ei meeldi minulegi, kuid iga mängu ajal ei käi ma nende teemas mölisemas, et nad on nii sitad ja kohe-kohe saavad tappa. Rõõmusta vaikselt taskusse, count, ja mõtle veits asjade üle järele.

                        Praegu tuleb hoiatus, järgnevate rikkumiste korral järgneb nädalane bänn.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Kasutaja count saab hoiatada liigse mölisemise eest. Kopa viskas lõpuks ette see. Järgmine kord ootab ees nädalane bänn.
                          Kuidas defineerida järgmist korda? Tüütuks juba muutunud need temapoolsed kontrollimatud vihapursked ja vägivallaga ähvardamised.

                          Kommentaar


                            Kui ma ise peale satun ja ära tüütab. Või kui mazz seda teeb.

                            Kommentaar


                              Uudishimust, kas mõni admin teisele adminile bänni ka on pannud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Uudishimust, kas mõni admin teisele adminile bänni ka on pannud?
                                Jep, Saarlane bannis Mazzi suvel ära. Ja Wiiner bannis Saarlase ära.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X