320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    RIP fitti paps.
    Minu täiesti siiras arvamus on, et sellistel türapeadel ei peaks olema siin foorumis kohta. Kuskil on mingi piir ka siiski. Ja kui sul, Silver, vähegi mingit aumehe tunnet alles on jäänud, siis võiks kulutada ühe hetke avalikule vabandusele.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ootaks samuti hr. Lulla poolset kommentaari.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Minu täiesti siiras arvamus on, et sellistel türapeadel ei peaks olema siin foorumis kohta. Kuskil on mingi piir ka siiski. Ja kui sul, Silver, vähegi mingit aumehe tunnet alles on jäänud, siis võiks kulutada ühe hetke avalikule vabandusele.
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ootaks samuti hr. Lulla poolset kommentaari.


        Copied From Facebook

        Status Update
        By Emerson Fittipaldi
        My dear family, dear friends, and dear fans,

        Our patriarch, Barao Wilson, has fought very hard and is a true warrior, a champion. We all came from him and my dear mother Juze, another warrior who fought very much in life and in her last days. On October 24, 2006 she left us to rest in the eternal world, meeting God and Jesus and all of our other family members.

        On Saturday I whispered into my father's ear what a beautiful family he created and that we were all cheering and praying for him to get better and that God had always loved our family and him. It was in this moment, that for the first times since he was admitted to the hospital, he opened his eyes, shook his leg, and moved his lips; a sign of love for our big and beautiful family. Rossana, Tania, and I, where extremely moved by this message of love and gratitude, it was beautiful!

        Yesterday he did not respond anymore, he was in God's hands. We prayed with him and after having written this letter, went back to the hospital. Please pray for our patriarch, Barao! He loves you very much my my children, my dear wife, my grandkids, sons in law and daughter in law, my brother, my niece and nephew and all this beautiful family that we are. We will always be so proud of the man he always was, an exemplary husband, father, grandfather, and great-grandfather, that loved all of you so much!

        Today at 1:00 in the morning, God called for my dear father.

        Brazil and the motor racing world has lost this amazing man who loved our sport so much. Thanks to him I was introduced to auto racing which I will love for the rest of my life. I owe everything to my mother and father for introducing me to this sport.

        I love my father very much; our PATRIARCH!

        God Bless,
        Emerson

        Wilson Fittipaldi Sr. 04/08/1920-11/03/2013
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ja sa ei mõelnud kordagi, et sellest võidaks kuidagi teisiti aru saada, eks. Tubli poiss. Minu hinnang ei muutu.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            suht lollikindel ignore list kasutamise õpetus.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Läks pisut aega, aga ma nüüd saan aru, kui valesti ma käitusin. Valisin teadlikult kahemõttelise väljendi, ent ei andnud endale aru, mismoodi see teistele tõlgendub ja mis võivad olla sellise käitumise tagajärjed. Ilmselgelt ei mõtle enamus siinsetest liikmetest fitti papsist kuuldes Wilson Fittibaldile, vaid tuntud foorumikasutaja isale. Pärast seda mäda proovisin purjus peaga veel trollinõksudega vastutuse eest põgeneda. See oli vale ning nüüd on häbi maani nii eest kui tagant. Vabandan esmalt fitti ees isiklikuks läinud postituse pärast teemal, millega nalja ei tehta. Aga vabandan ka teiste ees, keda selle idiootsusega häirisin.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Minu arvates sai see lugu kõige parema lõpu, mida oleks võinud oodata. Minu sügavaim austusavaldus Tofoale vea tunnistamise ja vabandamise eest! Anna nüüd endale ka andeks ja unusta häbitunne.

                Peace!
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Pärast foorumi-fitti räuskamist hakkasin netist otsima Fittipaldi kohta, et äkki tal oli ka hiljuti isa. Miks emanalju võib teha, aga isanalju ei või?
                  Tundub, et pean hakkama vabandama oma 'räuskamise' pärast.

                  Las ma siis kirjeldan sulle situatsiooni. Tulen peale tööd koju, avan korra arvuti. Avaleht soccerneti foorum, 'mis uudist' all üks esimesi poste 'rip fitti paps'. Dafakk, mõtlen. Pulss tõmbab kuhugi kahesaja kanti. Asi võiks ju olla reaalne! Kaks nädalat tagasi matsime vanaema,isa ema, isa ei võtnud seda asja väga hästi. Oli teine kohe kirstu kõrval korra vana ja küürus. Et kas tõesti võttis asja nii halvasti..? Hakkas jooma, süda ütles üles, mida vittu? Vaatan esimese asjana delfisse, vaatan õhtulehte. Err-i ja postimehesse ka korraks. Pisut nagu avaliku elu tegelane, küllap kirjutataks, ja kust see tofugi selle info muidu võttis... Allah olgu kiidetud, uudiseid pole. No siis ei saa ju olla? Pulss langeb 150 peale. Ilmselt ikkagi mingi tofu huumor! Siiski, päris kindel ei saa enne olla, kui pole helistanud. Aga kuidas ma helistan, et jõu taat, oled ikka elus v? Lõpuks mõtlesin välja mingi trivia-küsimuse, tõmbasin traati. Elus, sunnik! Kerge pingelangus. Saadan Tofu südamepõhjast perse. Minu poolt end of. Väga vabandan, et ei tulnud kohe selle peale, et Emersoni tegemistega end kurssi viia.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma saan aru fitti murest oma isa pärast, aga ma ei tunne siinset rahvast isiklikult ega tea, kes kellegi paps on. Seepärast jäi mulle pisut mõistetamatuks kaasfoorumlaste ületõmbamine, aga nüüd natuke koidab. Homme muigate ise ka habemesse, et Tofoa tegi terava musta huumori. Tarantino filme olete vaadanud muidu?
                    Minu meelest saab sellist juttu rääkida ainult inimene, kes on a) väga kalk või b) pole elus pidanud enesele ootamatult ühegi lähedase kirstu kõrval seisma. Viimane on muidugi teistpidi õnn.

                    Loomulikult ei pea teadma kõigi foorumlaste lähedasi - et kas on tegu tuntuma inimesega või mitte. Aga seepärast ongi targem niisugustel teemadel igaks juhuks lihtsalt nalja mitte teha. Kerge vahe nagu on, kas me räägime Tarantino filmist või pärisnimedega päriselust, sa ei leia? Tofoa ise sai aru, et läks seekord vähe viltu ja vabandas, mille eest minu siiras lugupidamine.

                    Nimetada aga fitti reaktsiooni nüüd räuskamiseks... Minu isikliku arvamuse kohaselt näitad sa sellise jutu kirjutamisega, et sul on empaatiavõime osas sügavad puudujäägid. Mida iganes see arvamus siis sulle või kellelegi teisele tähendab, mul ükskõik, aga ütlemata ka ei taha siinkohal jätta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mina igatahes tofüü postitust lugedes mõtlesin samuti foorumi-fitti isa ja tõele au andes lappasin ka online uudisteportaale. Õnneks fitti reageeris suht kiiresti ja lükkas selle jama ümber.
                      Volmelisõitja-fitti isa ei tulnud mulle isegi mitte pähe, aga ju ma olen siis lollim, kui keskmine foorumlane.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Praegu on ainus oluline küsimus: kes on fitti isa?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Praegu on ainus oluline küsimus: kes on fitti isa?
                          Aga mind vaevab hoopis,kus on black magic?

                          Kommentaar


                            Millal toimub Jasperi avalik hukkamine? Kaua ta võib omada varikontosid ja sellega soccernetti risustada? Nõuan kiiret tegutsemist!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              are you trying to get a rise out of me agent Rappinpoor?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                are you trying to get a rise out of me agent Rappinpoor?


                                Kas socernet.ee foorumis on mingi "omade" ringkaitse? Miks keegi minu taotlusele ei reageeri? Kus on soccerneti pomod? Misk lastakse Jasperil kasutada reeglite vastaseid varikontosid ja samal ajal taunitakse seda teemat täiega? Kus on ausus teiste kasutajate vastu? Kui ma mazzile piisavalt perse poen, kas ma võin ka siis teha 3 varikat ja mööda soccerit sitta loopida?
                                Palju küsimusi, 0 vastust. kurb
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X