320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kui ma ise peale satun ja ära tüütab. Või kui mazz seda teeb.
    wtf? mismõttes ma nüüd banni saama hakkan? Kas ma pean enda toetuseks allkirju koguma hakkama? Mulle võib öelda mida tahetakse, aga kui ma julgen vastata "vihapurskega" siis olen mina see paha onu? Suht selka tasemel käitumine, kas te olete ikak kindlad et olete puberteedist väljas?
    ja kui juba inimõiguste piiramiseks läheb, siis miks nahhui teil ei ole aadressiks pandud lenin.soccernet.nsvl ? Kui ma ei või vabalt oma arvamust avaldada ("vihapurskeid" me juba arutasime) sest mudiu mingid eided arsenali või manu (kelle mänge ma ka korralikult alati vaatan, ennem kui midagi sinna kirjutan) teemas saavad solvatud või hinge traumasid vms? Paneks veits suurema kella otsa ja arutaks seda asja täiskasvanute adminnidega, et kustmaalt hakkab see piir kus enam oma arvamust omada ei või ja peab ühtselt , meeskondlikult karjuma et kasutaja "Mask" on kõige nunnum ja manu on parim meeskond maailmas, sest nad on nii kiftid?!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Keegi ei keela sul ju oma arvamust avaldada. Tegelikult isegi siis, kui see enamjaolt subjektiivsest lahmimisest või ilkumisest koosneb, nagu pahatihti kipub olema. Aga kui sa kukud räuskama ja isiklikult solvama, siis see ei ole enam arvamuse avaldamine, vaid lihtsalt foorumi reostamine. See ei ole küll mingi püha ja puutumatu inimõigus, et võin öelda/kirjutada, mida sülg suhu toob. Ja kui sa ei suuda tõesti neil kahel asjal vahet teha, siis peabki paraku ütlema, et...

      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Keegi ei keela sul ju oma arvamust avaldada. Tegelikult isegi siis, kui see enamjaolt subjektiivsest lahmimisest või ilkumisest koosneb...
        Ma olen omastarust vähemalt Manu teemas küll kribanud nii objektiivselt kui mul see võimalik on olnud, mida sa seal täpsemalt räuskamiseks nimetad ? Potitusi nagu järrgnevad ve? :

        "Esimesel poolajal on vähem Manu sihik täiesti metsas...pallivaldamine ka Manul, eks Giggs peab jälle mdiagi leiutama et kastanid tulest välja tuua ...

        edit: noh jah, ma tegelen tuleviku ennustamisega ka vabal ajal

        edit2: kui kahe käega palli püüdes enam ka teist kollast Scholesi-le ei anta siis minge ausalt m....i! , masendav kohtunik ikka"


        "Esimene poolaeg suht huvitav olnud, Manu esimesed 10 mintsa luuras ja sis hakaks kiiruse peale rünnakuid ehitama, see on ka ainuke relv Beskitase vastu olnud, aga õnneks mitte töötav. Kõige ohtlikum olukord oli suht poolaja alguses kus Rooney sai jooksule , aga tõmmati maha ja sinna see jäi...Muidu Beskitas ehitab suht ilusasti mängu üles, suht palju nurgalööke ka saanud, aga päris väravasse see pall veel jõuda ei taha, sest Manu mägnib isegi kaitsvamalt kui Beskitas, tavaliselt on 4 punast meest kaistses ootamas kindlalt. Kedagi esile tuua.... äkki Evra , kes kõige rohkem kiirendanud ühest otsast teise ja siis veel Valenci ja Nani on üritanud ka midagi aretada. Kui mäng nii edasi läheb lööb enem värava Beskitas kui Manu..."

        "Teine poolaeg oli suht sarnane esimesele. Märkimisväärsemad juhtumid olid ehk Rooney vahetamine Oweni vastu ja sellele järgenud suure vihapursked Rooney poolt....äkki keegi kommenteeriks seda lähemalt, sellise pulli eest peaks SAF mõned mägnud laskma poisil külma dushi all istuda. Väga kummaline mees lõi värava, Scholes, Terve mängu täiesti tühi koht, aind mõned jõhkramad vead(mõni lihtsalt ei õpi) mida tema õnneks ei karistatud ja Beskitase väravavaht kes oli oma puuri väga korralikutl kaitsnud, ja siis selline nisanäpp tõrje, milel reboundis Scholes tühja väravasse... Beskitas vääris siit kindlalt puntki ja Manu peab väga õnnelik oelma et see üks värav sisse kobistati!
        Hindaks mõnda mängjat sisi ka:
        kaitseliin Manul kindel nagu kalju - 8
        Valencia, Nani - 7
        JA noh Berba , hahahah, ma ei saa siiani aru mida ta platsil teeb hinne puhas NULL - 0
        Owenil oli võimalus skoorida, aga lõi tuimalt väravast mööda, mudiu aind suluseisus või nt tõukas Ferratrit täiesti suvaliselt selga...kahju et kohtunik ei tegutsenud hinne - 4
        peaks vist kõik olema...sellise mänguga kaugele ei jõua !"

        JNE VE??? Mida kuradit ma siis kirjutama nüüd pean hakkama, ma ise ka enam aru ei saa, palun too minu sõimud ja muud lahmimised nendest teemadest välja PALUUUUN!!! Ma ausalt ei saa aru...
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          See ongi ju see positiivsem osa, mille järel keegi pole sulle ju eriti halvasti öelnud, kas eksin? Hästi välja nopitud muidugi, samas seal teises pretensioonikas teemas näidatakse sulle praegu ilusti puust ja punaseks ära, millised asjad võiks teinekord kirjutamata jätta. Ülidselt - ära demagoogitse, ära solva ja katsu elus rohkem rohkem lilli ja liblikaid näha, siis ei tule keegi sind kuskile saatma ega bännima. Aa jah, tänavale mankufänne peksma ka ära mine, meil niigi raske.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vincent, vanale koerale on küll raske uusi trikke õpetada, aga noh eks ma siis püüan oma roppuseid vältida, seda ei saa aga lubada Sensi v muu Romaga seonduvaga lubada.
            Väike history lesson ka neile keda huvitab kus selline viha ja vastikuse ja okserelfeksid tulnud on.
            Prantsusmaa - EM 2000 finaal. Peale seda on nemad minu shitlistis NR.1 kohal, kaasaarvatud kõik kes neid fännavad, kuid on ka normaalseid mehi, nt Domenech, kes minuarust oma pangepanemistega teeb vahest tuju ikka väga heaks
            Arsenal - väga suur koostöö Prantsumaaga ja mudiugi 03/04 CL toimunu ja eelmise hooaja täielik ebaaus edasipääsemine Roma vastu. Kõik see kokku liites tekib üks väga suur pasakatel!
            Manu - selle meeskonan vastu pole olnud eriti midagi halba öelda, kuni sinna ilmus C.Ronaldo, kellega koos tuli ka hordide viisi Gloryhuntereid, kes jagavad jalgpallist samapalju kui mina hieroglüüfidest, kahjuks ei kadunud Glory hunterid ka peale C. Ronaldo lahkumist... Respect on vanakooli manu fännidele, eelmise sajandi Manu oli vägagi sümpaatne ja kooseis ülimalt tugev...
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Hitler vihkas juute.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Manu - selle meeskonan vastu pole olnud eriti midagi halba öelda, kuni sinna ilmus C.Ronaldo, kellega koos tuli ka hordide viisi Gloryhuntereid, kes jagavad jalgpallist samapalju kui mina hieroglüüfidest, kahjuks ei kadunud Glory hunterid ka peale C. Ronaldo lahkumist... Respect on vanakooli manu fännidele, eelmise sajandi Manu oli vägagi sümpaatne ja kooseis ülimalt tugev...
                Kui sinu meelest hakkati manut fännama Ronaldoga ja, et temaga tulid ka koik "gloryhunterid" siis sa pole just väga kaua jalgapalli jälginud. Oli näiteks üks teatud inglane keda koik "gloryhunterid" samamoodi fännasid ju, kes läks samasse meeskonda kui Krissu. Manu sai hullult popiks vähemalt minu meelest eestis just viimase sajandi lopus kui Premieri tiitlid ja see Champions League tuli Bayerni vastu.

                Kommentaar


                  Ehk võib öelda, et ManU populaarsus Eestis on puhtalt Mart Mardisalu teene.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Kui sinu meelest hakkati manut fännama Ronaldoga ja, et temaga tulid ka koik "gloryhunterid" siis sa pole just väga kaua jalgapalli jälginud. Oli näiteks üks teatud inglane keda koik "gloryhunterid" samamoodi fännasid ju, kes läks samasse meeskonda kui Krissu. Manu sai hullult popiks vähemalt minu meelest eestis just viimase sajandi lopus kui Premieri tiitlid ja see Champions League tuli Bayerni vastu.
                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Ehk võib öelda, et ManU populaarsus Eestis on puhtalt Mart Mardisalu teene.
                    see nüüd kisub OT-ks juba ära, aga Ruud V Nistelrooyst ma ei hakka üldse rääkima, unustasin jah selle vananeva kärsa täitsa ära, hea et meelde tuletasid, oli jah sellien ebameeldiv vend ,eks üle kahe puute palli hoida ei osanud, a see selleks.
                    Mart Mardisalu oli üks väga närvidele käiv objektiivsusest väga kaugel Manu "haige", aga vaevalt et tänapäevased Krissu fännid temast midagi kunagi kuulnud on, narkomaanist Mardisalust on lihstalt kahju, arvatavsti ei saanud rinnapiima. Kuigi ta "?fännas?" tol ajal siiski ühte väga head ja maailma tugevaimat meeskonda...
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      wtf? mismõttes ma nüüd banni saama hakkan? Kas ma pean enda toetuseks allkirju koguma hakkama? Mulle võib öelda mida tahetakse, aga kui ma julgen vastata "vihapurskega" siis olen mina see paha onu? Suht selka tasemel käitumine, kas te olete ikak kindlad et olete puberteedist väljas?
                      ja kui juba inimõiguste piiramiseks läheb, siis miks nahhui teil ei ole aadressiks pandud lenin.soccernet.nsvl ? Kui ma ei või vabalt oma arvamust avaldada ("vihapurskeid" me juba arutasime) sest mudiu mingid eided arsenali või manu (kelle mänge ma ka korralikult alati vaatan, ennem kui midagi sinna kirjutan) teemas saavad solvatud või hinge traumasid vms? Paneks veits suurema kella otsa ja arutaks seda asja täiskasvanute adminnidega, et kustmaalt hakkab see piir kus enam oma arvamust omada ei või ja peab ühtselt , meeskondlikult karjuma et kasutaja "Mask" on kõige nunnum ja manu on parim meeskond maailmas, sest nad on nii kiftid?!
                      Esiteks, kas sa ise oled puberteedist välja ikka jõudnud?
                      Teiseks, sinu vaba arvamuse avaldamine. See, et sa tuled siin teise nahavärviga inimesi solvama ja mõnitama, ei ole mingi vaba arvamus, see puhas neonatsism. Pole ime, et kommunistid teisel pool Peipsit räägivad, et Eesti natse täis, muidugi on, kui sinusuguste idiootide eest ei kanta hoolt.
                      Kolmandaks, Mask võiks sinu peale väga vabalt teha avalduse politseisse, kuna lubasid sa ta maha lüüa kui kätte saad, kuna ta lemmikud on Marseille, Arsenal ja Prantsusmaa, kus on esindatud palju musta nahavärviga mängijaid.
                      Neljandaks, mida teeb sul siis Roma logo avatari kohal, kui ise leiad, et Manu on sümpaatne ja kogu aeg jälgid nende mänge ja mida iganes ja, et nüüd siis ei või enam Manu foorumis arvamust avaldada. Küsiks siin siis juba, et palju sa siis Roma mänge ka jälgid?

                      Ja ära kukku nüüd kaagutama, et mida mina mölisen siin nüüd sinuga, ise aind kaks posti teind. Ma olen seda foorumit üle 4 aasta jälgind ja asju lugend. Viimasel ajal on foorumi kvaliteet sinusuguste pärast kõvasti alla pool lagend.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainisk Vaata postitust
                        Esiteks ... olen mendi kits...
                        tähendab ma ei viitsi isegi su jama peale muud vastaa, parem oleks üldse mitte vastata, aga ma arvan et koos kasutajaga Mask võite uurida lähemalt teemat : http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/230512&lk=0
                        head trenni
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          tähendab ma ei viitsi isegi su jama peale muud vastaa, parem oleks üldse mitte vastata, aga ma arvan et koos kasutajaga Mask võite uurida lähemalt teemat : http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/230512&lk=0
                          head trenni
                          Oled sa tont või inimene?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            tähendab ma ei viitsi isegi su jama peale muud vastaa, parem oleks üldse mitte vastata, aga ma arvan et koos kasutajaga Mask võite uurida lähemalt teemat : http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/230512&lk=0
                            head trenni
                            Ära siis järgmine kord imesta, miks sa bänni saad, sellise lapsikusega lihtsalt kaugemale ei jõuagi.
                            Ja ma tõsiselt küsin soccerneti adminidelt, kaua lastakse sellistel inimestel siin postidada? Või admine enam ei huvitagi see foorum, lastakse lihtsalt põhja minna, kus ühel hetkel hakkab käima juba lihtsalt mingi pasa kokku ajamine ainult, jalka teemat juhtub aind NV tulema.
                            On olemas selline tegelane siin, nagu härra Uuu (Uuuu), ajas(b) temagi varasemalt siin kahtlast teemat, aga kunagi ei olnud tema postitused sellise alatooniga nagu on seda Cunti omad, mis on täis viha ja rassismi. Uuu positused on alati olnd huumoriga.
                            Kaua lastakse sellisel asjal .... MÕLEMAD KUULID OTSE ARSENALI FÄNNI PÄHE !!! jätkuda? See ei ole enam normaalne jalgpalli fänlus, see on lausidiootsus.

                            PS Cunt: Ma saan aru, et sinu märg unelm on Totti vända põske võtmine ja eks sa selle pärast külastatki selliseid kohta, nagu sa just linkisid, aga kahjuks ma pean sind kurvastama, Tottil on naine juba olemas ja eks too ikka vahest võtab talt suhu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainisk Vaata postitust
                              Ära siis järgmine kord imesta, miks sa bänni saad, sellise lapsikusega lihtsalt kaugemale ei jõuagi.
                              aga ikka kultiveerime pinnast rõõmsalt edasi:
                              Algselt postitas rainisk Vaata postitust
                              PS Cunt: Ma saan aru, et sinu märg unelm on Totti vända põske võtmine ja eks sa selle pärast külastatki selliseid kohta, nagu sa just linkisid, aga kahjuks ma pean sind kurvastama, Tottil on naine juba olemas ja eks too ikka vahest võtab talt suhu.
                              manitaaz käis ainsa mõistliku lahenduse välja juba.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainisk Vaata postitust
                                ...ästi palju teemavälsit iba ja hala...
                                Ma tean et mulle on palju kordi öeldud, et ma oleksin vait ja jätaks oma arvamuse endateada ja paistaksin ehk sisi targem välja...nüüd sisi saan aru mida teised peavad vahest minu postitusi tundma...laus häbi on sinu pärast...
                                Aga et sinu ja vb kellegi teise, kes veel pole näinud,lugenud või arusaanud, pole ma rassist, pigem selle vastupidine tähendus ja sellekohta ka minu üks kunagi trükis :


                                PS! Francesco Totti mahategemine ei näita küll mitte kedagi jalgpalli maailmas targana
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X