320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks juba kurb'i ära bannida. Okei, algul vbla oli naljakas, kuidas ta nii loll oli ja pidevalt naljakaid vastuseid kirjutas, aga igal asjal on piir See käib juba täiega närvidele, kui ta igas kuradi teemas oma debiilsust näitab idiootsete postidega ja täiesti teemavälist möla ajab

    BANNIGE KÜRB !!!!!!!!!!

    Kommentaar


      ma võiks julgesti täpselt sama teie mõlema kohta väita ja kindlasti käivad osad minu postitused mõnele samamoodi pinda. bännime kõik üksteist ära ringiratast, saab foorum päris puhtaks ja eesti vabaks? valimatu räuskamisega kummagi puhul tegemist ei ole ja rumalust bännimise aluseks võttes saaksid pooled siit hoobilt tala. kurvaga on täpselt nii, nagu Saarlane eespool ütles.

      seega harden the fuck up või kasutage ignore nuppu.

      my $0.02.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Profülaktika mõttes võiks vahest kedagi ikka bännida ka.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          tõsi, kuid antud lapsemeelsele kuluks pigem väike mõttepaus ära, mitte bänn. kui on vajadus kellelegi lõplikult jalaga anda, siis üks lambapea meil siin teatavasti täitsa liigub, kes ennast kuidagi ilma roppusteta väljendada ei suuda ja arenemisvõimet ka üles ei näita, sellele võib ju küll.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            tõsi, kuid antud lapsemeelsele kuluks pigem väike mõttepaus ära, mitte bänn. kui on vajadus kellelegi lõplikult jalaga anda, siis üks lambapea meil siin teatavasti täitsa liigub, kes ennast kuidagi ilma roppusteta väljendada ei suuda ja arenemisvõimet ka üles ei näita, sellele võib ju küll.
            nii täiesti lambist küsin, et keda silmas pead?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              nii täiesti lambist küsin, et keda silmas pead?
              Ma arvan, et vellot.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                ee.. on ikka küll vahet, kui postitus lihtsalt ei meeldi või kui on täiesti teemaväline iba ja ajuvabad küsimused pidevalt !

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  nii täiesti lambist küsin, et keda silmas pead?
                  ütles ju, et lambapea. tehke ära!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu&co
                    Kalev94 võiks ka jalga puhata. Ma arvan et, foorum ei kaotaks midagi.
                    Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                      Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.
                      Väike puhkus kuluks ära küll sulle ja eelkõige arvan ma seda sinu viimase postituse tõttu.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                        Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.
                        Emme peaks sulle arvutikeelu peale panema ja karistuseks pead nädal aega iga päev kell kaheksa tuttu minema.
                        Ühesõnaga ei ole talle bänni või puhkeaega vaja...kirjutatud karistus niigi ränk

                        Kommentaar


                          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                          Võiks juba kurb'i ära bannida. Okei, algul vbla oli naljakas, kuidas ta nii loll oli ja pidevalt naljakaid vastuseid kirjutas, aga igal asjal on piir See käib juba täiega närvidele, kui ta igas kuradi teemas oma debiilsust näitab idiootsete postidega ja täiesti teemavälist möla ajab

                          BANNIGE KÜRB !!!!!!!!!!
                          Ignore list is your friend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Emme peaks sulle arvutikeelu peale panema ja karistuseks pead nädal aega iga päev kell kaheksa tuttu minema.
                            Ühesõnaga ei ole talle bänni või puhkeaega vaja...kirjutatud karistus niigi ränk
                            Oled enda arus jube vaimukas jh. Tundub sinu siinsete teksti alulsel et, sul peask ema vaatama mida sa seal arvutis teed. Mina enam sellises eas ei ole eks. Ma ei saa aru mida ma valesti enne ütlesin. See käib närvidele kui mingi kesa käib mööda teemasi ja ilgub mingi rassistliku jama. Nii, et hoidke oma suu kinni eks teid see muidugi ei häiri kuna Flora on temaarust musternäide milline peavad olema kõik eesti meistriliiga klubid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                              Mina enam sellises eas ei ole eks.
                              Vahepeal on vist seaduses vanusepiiri allapoole lastud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Vahepeal on vist seaduses vanusepiiri allapoole lastud?
                                Vahepeal võiksid sa arsti külastada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X