320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei ole rassist.

    Kommentaar


      Rassistid ei salli neegreid (nende nahavärvi jms tõttu) jms.....need "tolereerivad" inimesed ei salli rassiste (nende mõttemailma tõttu)......pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad (mõlemad ju ei salli üksteist teatud omaduste tõttu). Arvestades tõdemusi ala "võitjatel on õigus", "võitjate üle kohut ei peeta", "enamusel on õigus" jne siis on see nii-öelda "õigus" ka nendel, kes rassiste ei salli kuna neid on rohkem. Tegelikult on ühed mustad mõlemad. Väike filosoofiline mõte siis

      Kommentaar


        doup, rassism on cool. Aga see ei tähenda, et ma kohe rassist olen, eksole, lambad.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Rassistid ei salli neegreid (nende nahavärvi jms tõttu) jms.....need "tolereerivad" inimesed ei salli rassiste (nende mõttemailma tõttu)......pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad (mõlemad ju ei salli üksteist teatud omaduste tõttu). Arvestades tõdemusi ala "võitjatel on õigus", "võitjate üle kohut ei peeta", "enamusel on õigus" jne siis on see nii-öelda "õigus" ka nendel, kes rassiste ei salli kuna neid on rohkem. Tegelikult on ühed mustad mõlemad. Väike filosoofiline mõte siis
          Et kui sina ei salli neegreid ja mina ei salli seda, kui keegi mu munad kruustangide vahele keerab, siis oleme pada ja katel, sest mõlemad ei salli kedagi? Deep shit.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Rassistid ei salli neegreid (nende nahavärvi jms tõttu) jms.....need "tolereerivad" inimesed ei salli rassiste (nende mõttemailma tõttu)......pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad (mõlemad ju ei salli üksteist teatud omaduste tõttu). Arvestades tõdemusi ala "võitjatel on õigus", "võitjate üle kohut ei peeta", "enamusel on õigus" jne siis on see nii-öelda "õigus" ka nendel, kes rassiste ei salli kuna neid on rohkem. Tegelikult on ühed mustad mõlemad. Väike filosoofiline mõte siis
            Sulle ei meeldi mina. Mulle ei meeldi pedofiilid. Seega oleme mõlemad samal tasemel ja peale selle mina=pedofiil. Väike filosoofiline mõte siis Mõlemad ei salli ju kedagi teatud omaduste tõttu.

            Kommentaar


              Või siis veel, et mulle ei meeldi mingid serjoožad, kes käivad inimesi kuskil ööklubi ees ebameeldiva näo pärast kolkimas. Aga kuna nad mulle ei meeldi, siis on neil igati õigus öelda kellelegi, et mulle su nägu ei meeldi ja siis teda mõnitada ja kolakat anda. nii jah?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Või siis veel, et mulle ei meeldi mingid serjoožad, kes käivad inimesi kuskil ööklubi ees ebameeldiva näo pärast kolkimas. Aga kuna nad mulle ei meeldi, siis on neil igati õigus öelda kellelegi, et mulle su nägu ei meeldi ja siis teda mõnitada ja kolakat anda. nii jah?
                Ei no lihtsalt sellepärast, et neid on rohkem ju. Sa üldse ei süvenenud või?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  keegi kodanik maisu topib oma olümpiaennustuse spami mitmesse teemasse, võiks kinga anda.

                  Kommentaar


                    kalli foorumlase Arteta võiks saata väikesele puhkusele

                    Kommentaar


                      Peab tunnistama, et Arteta 'küll ta kuu aja pärast mängib' iga kord kui keegi mainib siis vastavat vigastust arsenali teemas on juba üpris häiriv.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                        kalli foorumlase Arteta võiks saata väikesele puhkusele
                        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                        Peab tunnistama, et Arteta 'küll ta kuu aja pärast mängib' iga kord kui keegi mainib siis vastavat vigastust arsenali teemas on juba üpris häiriv.
                        Kui alguses võis seda pidada nolgi naiivsuseks, siis nüüd on kaugelt selge, et tegu rumala pahatahtlikkusega.

                        Kuuajane puhkus oleks sobiv. Või siis kuniks Ramsey uuesti mängib.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Esialgu hoiatasin, järgmisel korral võib julgelt öelda, et "küll Arteta kuu aja pärast tagasi on".

                          Kommentaar


                            Hoiatusest ei piisanud, kuid olin hea südamega ja määrasin esialgu kaks nädalat puhkust.

                            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                            Szandor va ebastabiilne värdjas, tõmba nahhui !

                            Kommentaar


                              Arteta pole ilmselgelt aru saanud mida tähendab 2e nädalane puhkus, ning on naasnud üpris kiirelt, eilse seisuga polnud midagi tehtud, ei ole vaadanud kuidas praegu on..

                              Kommentaar


                                Millist kasutajat sa Arteta varjuks pead?

                                Edit: Okei, nägin ka ise Arsenali teemast ja panin sellele number 2-le permanent bänni. Äkki Arteta nr 1 on nüüd targem?
                                Last edited by Saarlane; 14.03.10, 10:41.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X