320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaikselt tundub, et artetale pole puhkus kahjuks mingit kasu teinud ja jätkab samas vaimus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Äkki Arteta nr 1 on nüüd targem?
      Pange tala ära, aitab küll. Reali ja Barca teemad, kui on veel mingit põhjendust vaja.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Pange tala ära, aitab küll. Reali ja Barca teemad, kui on veel mingit põhjendust vaja.
        Hallloooo, magate või?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas Arteta
          Tsenseeritud
          Võiks ta nüüd pikemale puhkusele saata.

          Kommentaar


            Nii, nüüd oleks vaja bänne Marcellole, rallikale ja vincentile. Küsite miks ? Aga loomulikult selle pärast, et nad foorumites roojavad ja soccerneti jobi täis lasevad

            Kommentaar


              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
              Nii, nüüd oleks vaja bänne Marcellole, rallikale ja vincentile. Küsite miks ? Aga loomulikult selle pärast, et nad foorumites roojavad ja soccerneti jobi täis lasevad
              Õnne banni puhul!

              Kommentaar


                Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                Nii, nüüd oleks vaja bänne Marcellole, rallikale ja vincentile. Küsite miks ? Aga loomulikult selle pärast, et nad foorumites roojavad ja soccerneti jobi täis lasevad
                Okei, aitab küll. Arteta sai veel ühe nädala jagu puhkust. Kui ilmub varikontosid, siis laieneb bänn kõigile ta kasutajatele ja määramata ajaks.

                Kommentaar


                  Kas countile saaks bänni anda? milani teema on täitsa metsas omadega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    Kas countile saaks bänni anda? milani teema on täitsa metsas omadega
                    Vaadates, mida sa ise eile mõnda Inglise liiga teemasse endast maha jätsid ja mujalgi oled varem tootnud, siis ma oleks sinu asemel tiba ettevaatlikum nende bännide nurumisega.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      Kas countile saaks bänni anda? milani teema on täitsa metsas omadega
                      cry baby?
                      ma küll aru ei saa , mida ma valesti kirjutasin...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Okei, aitab küll. Arteta sai veel ühe nädala jagu puhkust. Kui ilmub varikontosid, siis laieneb bänn kõigile ta kasutajatele ja määramata ajaks.
                        Nagu aimata ka julges, nädalasest puhkusest pole olnud mittemingisugust kasu.

                        Kommentaar


                          Peeretav draakon pange ka punti.

                          Kommentaar


                            maarikamaarika spämmib mitmes teemas mingit blablabla artiklit.

                            Kommentaar


                              maarikamaarikaga võiks kpllüll jah midagi tõsiselt ette võtta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                Ma huvi pärast küsin. Millega siis teie hinge häiriti?
                                Pean modereerima Hispaania teemat ja selle härrasmehe vahetevahel tulevad postitused on ikka üsna eeee kummalised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X