320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei vääri küll jah kohta meie foorumis:
    Algselt postitas Andrev96
    Huvitav millise meie kettaheitja noku kõige suurem on. Tammerti, Kanter või Israeli? Ei tea kas neil on üldse suured nokud.

    Kommentaar


      Andrev96'ile andke rohkem kui eluaegne bänn. Alkohol ja narkots ei ole nõrkadele hea
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Eluaegne bänn on veidi (vist?) liiga palju, nädalane liiga vähe. Pakkusin talle kaks nädalat palgata puhkust, et oma keelekasutust ja mõttemaailma arendada.

        Kommentaar


          Kas Andrev96 ja tartanjan96 on sama inimene ?? :P
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Eluaegne bänn on veidi (vist?) liiga palju, nädalane liiga vähe. Pakkusin talle kaks nädalat palgata puhkust, et oma keelekasutust ja mõttemaailma arendada.
            Usu mind, sellisele pole eluaegne bänn palju. Aga no paar aastat võiks ta areneda enne kui siia postitama tuleb, võibolla ütleb siis midagi mõistlikku ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Eluaegne bänn on veidi (vist?) liiga palju, nädalane liiga vähe. Pakkusin talle kaks nädalat palgata puhkust, et oma keelekasutust ja mõttemaailma arendada.



              need kaks posti võiks ka veel uttu saata.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Korras.

                Kommentaar


                  MihkelHK võiks ära bännida või vähemalt võtta tal võimalus foorumi kaudu e-maile saata...risustab mu postkasti (ja nagu kuulda siis mitte ainult minu).

                  This is a message from MihkelHK at Soccernet.ee foorum ( http://foorum.soccernet.ee/index.php ). The Soccernet.ee foorum owners cannot accept any responsibility for the contents of the email.

                  To email MihkelHK, you can use this online form:


                  OR, by email:
                  mailto:MihkelHerbertKask@speedmail.se

                  This is the message:

                  Mine Wismarisse ja lase ampull endale persse panna.

                  Kommentaar


                    Peeretav Draakon võiks saada hoiatuse, sest ta sõimas mu ema ja isa, minu teada pole see kohane selles foorumis.

                    Kommentaar


                      Nõrkadele pole ka siin kohta. Muide jürvi tervitab

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Peeretav Draakon võiks saada hoiatuse, sest ta sõimas mu ema ja isa, minu teada pole see kohane selles foorumis.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Peeretav Draakon võiks saada hoiatuse, sest ta sõimas mu ema ja isa, minu teada pole see kohane selles foorumis.
                          Give him one more chance, äkki ta parandab ennast, kui ei paranda, siis ma teatan ka sulel tõe - ma n*kkusin su ema , ja su isa on mul aednik hoovis!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar




                            Spämmija.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Kas keegi ei tahaks seda sitta ära kustutada?Liiga palju juba spämminud
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kas keegi ei tahaks seda sitta ära kustutada?Liiga palju juba spämminud
                                nahhui sa spämmid siis
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X