320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maagiapoisi puhul ei aita enam isegi mitte ignore-list....
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar




      hea töö, MatiLume, aga siiski.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=32428

        hea töö, MatiLume, aga siiski.
        Kas ma jätan midagi kahe silma vahele või kuidas selline asi üldse juhtuda sai
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          See C-täht on mingi imelik ebard ju.

          Kommentaar


            ja sellest vennast peaks ka lõpuks aitama, kui vahepealset allkirja vaadata.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ja sellest vennast peaks ka lõpuks aitama, kui vahepealset allkirja vaadata.

              http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=32408
              kle, aitab vist ka juba minu süüdistamisest, ma ju oma STAATUSES väljendasin selgelt, et mai mõista kedagi hukka ja selle tõestamiseks eemaldasin oma allkirja vabatahtlikult, ennem kui ma juba su posti lugesin. VABANDUST, ma korra libisesin saatana kurvilistel teedel ja allusin provokatsioonidele ja postitatasin oma allkirja vihahoos, kui ma olin nutma puhkenud, kui nägin BLACK MAGICU jäetud postitusi mõnedes konkreetsetes teemades, mille nime ma siinkohal ei maini. ma loodan et igaühes teist on piisavalt inimeseraasu et mulle andestada see üksainus patt. olles nentinud, et ma pole ju tegelikult eriti paha külastaja, vahel võibolla veidike ulakas. agasiinkohal väike soovitus teile kõigile- palun kuulake südamega, mitte kõrvadega, südamega....
              Last edited by Teiresias; 10.10.10, 23:39. Põhjus: unustasin paar koma

              Kommentaar


                ma ei tea mida sa tõmbad, aga ära sellega tolli küll mine
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  ma ei tea mida sa tõmbad, aga ära sellega tolli küll mine
                  Ilmselt ei tõmba ta mdiagi vaid teeb enda arvates nalja.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Jätke Teiresias rahule. Tema poste on vähemalt huvitav lugeda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Jätke Teiresias rahule. Tema poste on vähemalt huvitav lugeda.
                      Kellele teeb lõbu, kellel paneb pea valutama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Kellele teeb lõbu, kellel paneb pea valutama.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Teiresias !!!

                          Kommentaar


                            adminid. kus on teie cojonesid rsk
                            olen olnud siin foorumist aegade algusest, ning see olnud parim foorum. ever
                            aga nüüd ei suuda selle pasa sees enam orienteerudagi
                            palun, korrastage ridu
                            ära sundige mind pulti astuma
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              • Kui eelnev jutt ei puudutanud mind, siis : Ei ole hullu ühti. Mine mängi edasi, sõbrake

                              • Kui eelnev jutt puudutas mind, siis : Miks paganama päralt ma teil kõigil hambus olen? Ma ju ei produtseeri aint suurtes kogustest si*ta oma näpuõnarustest võimis?! Aeg-ajalt teen ma jalkamängude kohta ka (süva)analüüsi - kui ei meeldi, siis pole midagi teha, see on minu kohta parim. Ja see, et ma olen varem foorumit jälginud ühe teise, nüüdseks juba igavikuhõlma vajunud kasutaja alt, ei tee minust veel ju retsidivst-sadisti, pederasti või lastevihkajat, ega ju?? MA AEG-AJALT SIISKI EI MÕISTA TEID- palun üritage ka mind aktsepteerida. ps! kui soovite edasi diskuteerida, siis võime seda teha PrivaatSõnumite vahendusel, et hoida foorumikeskkond puhtana.


                              Päikest!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                • Kui eelnev jutt ei puudutanud mind, siis : Ei ole hullu ühti. Mine mängi edasi, sõbrake

                                • Kui eelnev jutt puudutas mind, siis : Miks paganama päralt ma teil kõigil hambus olen? Ma ju ei produtseeri aint suurtes kogustest si*ta oma näpuõnarustest võimis?! Aeg-ajalt teen ma jalkamängude kohta ka (süva)analüüsi - kui ei meeldi, siis pole midagi teha, see on minu kohta parim. Ja see, et ma olen varem foorumit jälginud ühe teise, nüüdseks juba igavikuhõlma vajunud kasutaja alt, ei tee minust veel ju retsidivst-sadisti, pederasti või lastevihkajat, ega ju?? MA AEG-AJALT SIISKI EI MÕISTA TEID- palun üritage ka mind aktsepteerida. ps! kui soovite edasi diskuteerida, siis võime seda teha PrivaatSõnumite vahendusel, et hoida foorumikeskkond puhtana.


                                Päikest!
                                Mitu privaatsõnumit sa endale saatnud juba oled?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X