320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noomige Angelot, kes oma allkirjas meelega valeinfot levitab

    ---------

    Kommentaar


      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
      Kas ma olen ainuke, kellel see vend on üle visanud oma idiootse ilkumisega? http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=17697
      sa oled ju puruloll
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Sõitke peale:

        Kommentaar


          Massiivne.

          Kommentaar


            normaalne grand slam.

            Kommentaar


              Kas postitajad black magic ja martin26 võiksid mingit moodi ametliku hoiatuse saada, sest nad teevad foorumi lugemise päris ebameeldivaks.

              Kommentaar


                Üks ennustusgurmaan :

                Kommentaar


                  Mis sa tahad, et ta ennustamise eest ära bännitakse? Ma ennustan ka tavaliselt ühel päeval kõikides ennustusmängudes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mis sa tahad, et ta ennustamise eest ära bännitakse? Ma ennustan ka tavaliselt ühel päeval kõikides ennustusmängudes.
                    Ma tahtsingi tegelikult selle juurde lisada, et ei soovi talle bänni. Ma ei taha talle bänni, aga lihtsalt huvitav pilt.

                    Aga kui ennustusmängudele jutt läks siis asjast. Miks ei ole enam Champions liigi 2010/11 ennustusmängu, mille eile tegin. Ei olnud seal midagi reeglitevastast,ega ei olnud ka selle aasta mängu olemas veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                      Ma tahtsingi tegelikult selle juurde lisada, et ei soovi talle bänni. Ma ei taha talle bänni, aga lihtsalt huvitav pilt.

                      Aga kui ennustusmängudele jutt läks siis asjast. Miks ei ole enam Champions liigi 2010/11 ennustusmängu, mille eile tegin. Ei olnud seal midagi reeglitevastast,ega ei olnud ka selle aasta mängu olemas veel.
                      Ja mis see siis on, kui tohib küsida?



                      Üldiselt väike ja sõbralik soovitus - kui tundub, et kõik su kallal hirmsasti norivad, siis enamasti tasub esmalt peeglisse vaadata. Seega, ära noki ise mingite mõttetute asjade kallal, ära irise ja ennekõike ära hakka foorumis mingit korda looma ega iga hinna eest teisi paika panema - sellega alustasid sa juba oma üsna esimestes postitustes. Mismoodi sa ise reageeriksid, kui oled näiteks terve õhtu kuskil koos teistega rahulikult istunud, siis aga tuleb mõni võõras nägu uksest sisse ja kukub kohe õiendama, et tõstke see asi sinna, saatke too vend uksest välja ja sellest kolmandast asjast ärge üldse rääkige? Korra hoidmiseks on siin olemas esiteks adminid, teiseks moded ja kolmandaks staa˛ikamad foorumikasutajad, kes teavad vähe paremini, mis kuidas kuhu käib. Heaks näiteks on kasvõi see viimane pilt siin teemas - miks peaks kellegi ennustamisharjumused sind häirima? Või siis see marconiuse norimine sinu kallal - tõsi, on jah juba nõmedaks läinud, aga ole siis sina see targem pool ja ära pauguta talle iga kord vastu, küll ta ka ükskord väsib. Võta ise rahulikullt ja usu, et siis ei torgi sind ka keegi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Viskas kopa ette lõpuks ometi. Countile keerasin 10-päevase bänni. Mitte asjatu mula eest, vaid idioodi järjekindlusega isiksuse peal tampimises. Viimati siis Maski vastu Juventuse teemas.

                        Nimekirjas järgmisena seisab Uuu. Näita, mis masti mees siis oled ka.

                        Kommentaar






                          Kuidas selle mängu ajal postitamisega asi on siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Näita, mis masti mees siis oled ka.
                            Ole nüüd mees ja näita ise mune ja bänni need idioodid & mittenaljakad varikontod siit foorumist igaveseks ära:

                            Black Magic
                            Iniesta
                            Barca&Reds
                            tartanjan96
                            MatiLume
                            kurb
                            Grillnox
                            Peeretav draakon
                            JT8055
                            aarekene
                            Jose
                            Iceman
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ole nüüd mees ja näita ise mune ja bänni need idioodid & mittenaljakad varikontod siit foorumist igaveseks ära:

                              Black Magic
                              Iniesta
                              Barca&Reds
                              tartanjan96
                              MatiLume
                              kurb
                              Grillnox
                              Peeretav draakon
                              JT8055
                              aarekene
                              Jose
                              Iceman

                              Tõesta, miks sina ei peaks siia nimekirja kuuluma?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                                Tõesta, miks sina ei peaks siia nimekirja kuuluma?
                                Sest et ma ei ole varikonto. Su trollimine CL teemas oli päris hea, kuid mujal su naljad pole eriti head. Tõmba nahui, palun.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X