320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna kyps on vana ja internetiasjandust ei tunne, siis lisan ka pildi:

    Tegelikult oli küll see aga noh, uus ju parem
    Supplies!

    Kommentaar


      Kes ja miks Liverpooli teema lukku pani?
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Kuna kyps on vana ja internetiasjandust ei tunne, siis lisan ka pildi:

        Tegelikult oli küll see aga noh, uus ju parem

        See uus ja ilus sobiks hästi 100x100 suurusega

        Kommentaar


          Olen tähele pannud, et minu foorumi aktiivsus on uue foorumi tulekuga tublisti kahanenud.
          Kas te võiksite selle korda teha?!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Lihtsalt üks selge, lihtne ja ilus foorum teile imetlemiseks...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Küsimus URL lühendamise kohta. Mitte ei saa pihta, kudamoodi see uues foorumis toimib. Saan muuta algse lingi lühemaks, kuid pärast postitust üle vaadates ei avane sealt midagi. Vana foorumi puhul pidid algselt sisestama lingi ja siis teistkorda said seda oma suva järgi töödelda. Ja kui võimalik , teeks oma avatari ka väiksemaks, kuid ei leidnud avatari seadetest moodust selle jaoks.

              P.S. Avatar nüüd paigas.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                Olen tähele pannud, et minu foorumi aktiivsus on uue foorumi tulekuga tublisti kahanenud.
                Kas te võiksite selle korda teha?!
                mind näiteks off-topic üldse enam ei kutsu miskipärast. Aktiivsus on selgelt väiksemaks jäänud.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Korra avaldasin soovi oma nime alla saada Kosmopoliitne silgutünn, aga ei midagist?
                  Jätkuvalt avaldan soovi.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Mina ntks ei ole oma avatari siiamaani saanud

                    E:tänud

                    Kommentaar


                      Nii, vaatan et custom avatar tehti 20% suuremaks. Tublid! Kas saaks sama profiili pildiga teha?

                      Ning küsimus: kas nende Youtube jt. videoportaalidega ei saaks embedded funktsiooni aktiveerida? Nendele kes ei tea millega tegu, siis lühikirjeldus: pildikast tekib kohe postitusse, vaatamiseks vaja vaid sellele klõpsata. Lihtne ja mugav, ei ava liigselt brauseriaknaid.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Ning küsimus: kas nende Youtube jt. videoportaalidega ei saaks embedded funktsiooni aktiveerida? Nendele kes ei tea millega tegu, siis lühikirjeldus: pildikast tekib kohe postitusse, vaatamiseks vaja vaid sellele klõpsata. Lihtne ja mugav, ei ava liigselt brauseriaknaid.
                        Kas see aeglustab ka tegemisi? Kui jah, siis nõuan võimalust elimineerida selline funktsioon.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Uus skinn (Retro Blue) on väga hea! Loodetavasti on see tehtud default välimuseks. Või võiks teha. Kõigile.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Uus skinn (Retro Blue) on väga hea! Loodetavasti on see tehtud default välimuseks. Või võiks teha. Kõigile.
                            Ise oled väga hea!





                            Täitsa lollakas...
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Uus skinn on tõesti väga kena,
                              + visuaalselt on loetud teemad kergesti eristatavad
                              - võiks nüüd korda saada ka selle, et juba loetud teemad automaatselt saaksid märgistatud, mitte et ma pean käsitsi neid märkima. Mingi aja tagant ta teeb seda automaatselt, kuid ugatahes juba harva minu jaoks
                              - kas pole tõesti võimalik allumisele vormile panna linki foorumi juurele, pean alati ketrama üles lehe. Või te kasutate sellist asja, et uued teemad ilmuvad üles, mitta alla?

                              Kommentaar


                                Kusjuures nõustun Martiniga, on jah väga mönus skinn.

                                Teemade loetuks märgitusega ei saanud ma ka hakkama. Kasutan nüüd funktsiooni "Uued postitused" - väga abiks valik.

                                Jõudu tegijatele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X