320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nu siis kirjutake endale sinna... ei ole ju nii raske.....

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Millisel alusel näiteks Jasperil on nime all Little Italy, takul ja ek'il kõrsik, scooter on andekas disainer, eston on alistamatu lõvi jne. Korra avaldasin soovi oma nime alla saada Kosmopoliitne silgutünn, aga ei midagist?
      Kle miks sa mind unustasid???
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        nu siis kirjutake endale sinna... ei ole ju nii raske.....
        lihtinimesed ei saa...
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          lihtinimesed ei saa...

          PÖÖBEL!!!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            miks ei saa???... ma olen ka suht lihtinimene... pole mingi mode ega midagi... ma küll sain:S veider.. kontollnõipanjeli alt

            Kommentaar


              soccernet.ee tiim peaks selle kirjelduse muutmise lukku panema ning muutmise eest mingi summa sisse kaseerima, näiteks 50 krooni.
              hea võimalus väheke jooksvate kulude katteks raha koguda.

              Kommentaar


                Paluks siis eelkõnelejatel (kõrsikud ja kes nad siis on kõik seal) kiirelt soccerneti arvele 50 krooni või midagi üle kanda.

                Ja ei, mina olen rahulikult aga uhkelt Eesti koondislane edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kle miks sa mind unustasid???
                  tuhtat vabandust, et kõrsikupakis kõiki kõrsikuid ei märgand
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    soccernet.ee tiim peaks selle kirjelduse muutmise lukku panema ning muutmise eest mingi summa sisse kaseerima, näiteks 50 krooni.
                    hea võimalus väheke jooksvate kulude katteks raha koguda.
                    eieiei. ise muudan ennast lõbusalt kõrsikuks ja siis hakkame pappi koguma? jooksvate kulude katteks?
                    aga kuskohast ma siis selle iseseisvalt ära muuta saan? kuku enipodi?
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Paluks siis eelkõnelejatel (kõrsikud ja kes nad siis on kõik seal) kiirelt soccerneti arvele 50 krooni või midagi üle kanda.

                      Ja ei, mina olen rahulikult aga uhkelt Eesti koondislane edasi.
                      kui midagi öelda ei ole, ära ütle.
                      ma käisin välja idee kuidas portaali ja foorumi tegijad saaksid väheke raha omale koguda ja ei olnud mõtteski et neile kes juba kirjelduse ära muutsid peaks tasuliseks minemise puhul midagi ilma maksmata teistmoodi jääma.

                      Kommentaar


                        Vabandused kui seda on juba küsitud-mainitud (pole teemat lugenud), kuid kuhu on osad teemad kadunud - otsisin oma tehtukesi Austria ja Šveitsi vuti kohta, aga ei kuskil?! Härra Admin võttis üleminekul vastu selliseid otsuseid ("Jah sellele teemale, Ei tollele")? Või asi milleski muus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ethan Vaata postitust
                          Vabandused kui seda on juba küsitud-mainitud (pole teemat lugenud), kuid kuhu on osad teemad kadunud - otsisin oma tehtukesi Austria ja Šveitsi vuti kohta, aga ei kuskil?! Härra Admin võttis üleminekul vastu selliseid otsuseid ("Jah sellele teemale, Ei tollele")? Või asi milleski muus?

                          Mul oli sama probleem aga head foorumikaaslased mainisid, et kontrollpaneeli all on kuskil üks valik, kust saab valida kui vanasid teemasid sa näha tahad. Valik oli mingi: nädal, kuu, aasta ja kõik teemad. Vot sealt valisingi "kõik teemad", vaikimisi on mingi muu valik seal ees.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Nii see käibki jah Tänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Millisel alusel näiteks Jasperil on nime all Little Italy, takul ja ek'il kõrsik, scooter on andekas disainer, eston on alistamatu lõvi jne. Korra avaldasin soovi oma nime alla saada Kosmopoliitne silgutünn, aga ei midagist?

                              Aga tulge Soccrneti mängima ja siis saate ka mõned privileegid
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                On mingi hetk võimalik oma "Custom Avatari" tagasi saada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X