320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Mingi uus server on vä? hsdee.sthdoubler. Mul hetkel ei taha kohe üldse laadida normaalselt.
    Ma ei tea, kas eile ka midagi tehti, aga tänase öö kohta tuli igatahes selline teade:

    Laupäeva 31. jaanuari öösel/varahommikul (00.00 - 06.00) toimuvad meie teenuste uuendustööd, mistõttu on öösel vastu laupäeva põgusalt häiritud Zone Media virtuaal- ja privaatserveriteenuste poolt teenindatavate veebisaitide töö.

    Kommentaar


      mul ei ole midagi selle vastu, et foorum reklaamiga raha teenib. Vastupidi meeldiv, et reklaamitellijad näevad potensiaali sellel kohal.
      Aga mingi poliitiline reklaam siin, on päris muhe tegelt ju
      saaks järgmine kord ehk Edkarit kaa? :P
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Aga mingi poliitiline reklaam siin, on päris muhe tegelt ju
        saaks järgmine kord ehk Edkarit kaa? :P
        Siis tõuseksid valvekoerad kohe tagajalgadele. Aga reform võib reklaamida palju tahab.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Siis tõuseksid valvekoerad kohe tagajalgadele. Aga reform võib reklaamida palju tahab.
          Ma vaatan, et üks koer juba tõusis.

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            Ma vaatan, et üks koer juba tõusis.
            Jah. Kui ekraani ülaossa vastukaaluks keski bänneri topite, olen rahul.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Võib ju haldusreformile jah ka öelda seal Tallinna lehel, kuhu lõpuks suunatakse. Hundid, lambad.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Võib ju haldusreformile jah ka öelda seal Tallinna lehel, kuhu lõpuks suunatakse. Hundid, lambad.
                Mina toetan keski nn haldusreformi sama vähe kui poliitreklaami jalkafoorumis. Loodan tõsiselt, et siis kõik poliitilised jõud siin võrdselt sõna hakkavad saama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  kui see bänner on siin raha eest üleval siis ma küll McNi probleemi ei mõista.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Kuulge, mis reklaamist muidu räägite? Mu Firefox ei näita midagi

                    Kommentaar


                      Harden the fuck up, Macca! Tegu on ju reklaampinnaga, mille keegi on ostnud! Ma vähemalt oletan nagu Hofnargi, et see nii on. Kui kusagil on mingi post, ning keegi osatb posti peale reklaami, siis see küll posti politiseerimine ei ole. Või laienda loogikat paberajakirjandusele.

                      Ja mis teil linnaosavalitsuste kaotamise vastu on sellest ma ka aru ei saa. Täiesti mõttetud poliitilise profiidi lõikamise nimel raha kulutamise asutused. Kesk kaotab need muidugi valimisringkondade ühendamise nimel, aga tegelikult on mõte vana ja väga õige. Nii olematu suurusega linna detsentraliseeritud juhtimine on täiesti mittevajalik.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        konn, aeg on küps, et kandideerida!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          konn, aeg on küps, et kandideerida!
                          laske mind maha, kui ma parteisse astun. neid lolle vutifännidest poliitikuid on meil ju niigi piisavalt.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Reklaamipind muidugi. Iga klikk on muide raha, nii et igaüks võiks vähemalt järelegi vaadata, mida seekord pähe määrida tahetakse.

                            Kommentaar


                              Jah Konn - kui raha makstakse, võib mida iganes reklaamida. Ja iga linnaosa elanikku puudutava küsimuse otsustamine ühes kabinetis on just see, mida vajame.
                              Kahju, et Tallinna kommunaalpoliitika niisugusest talendist ilma jääb.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ehk siis vinguval toonil "Jaa raha eest saab tänapäeeval kõike"? Et siis soccernet.ee eetikakomisjon peaks otsustama, et on mõningad sellised seaduslikud valdkonnad, mida lihtsalt ei reklaamita, kuna see pole eetiline? Kamoon, see on ju kõigest poliitpropaganda, mitte laste ravimikatsetustele meelitamine.

                                Mis linnaosadesse puutub, siis seda diskussiooni ei ole kena selles teemas jätkata, aga kuna mul teatavasti on möla pidamatus, siis ma korra ikka kirjutan. Kindlasti ei muutu ükski mõte kunagi ilusaks, kui see siduda ebasümpaatse poliitilise jõuga. Mõelge pigem kuidagi nii, et linnavalitsus on üks suur organisatsioon, millel on hästi erinevad funktsioonid täita. Seejärel uskuge teemaga väga hästi kursis olevat inimest, kes väidab, et protsessid nende funktsioonide käitmiseks on hetkel masendavalt ebaefektiivsed. Üks paljudest ebaefektiivsuse põhjustest on ka mitmete funktsioonide dubleerimine ja väiksetest mastaapidest tuleveb raiskamine. Teisisõnu - linnaosavalitsused oma tänasel kujul on väga kallid pidada.

                                Ärge saage palun valesti aru, on väga usutav, et valedel alustel (valimisringkonnad) läbi viidud haldusreform kukub sinna, kuhu sellised asjad kukkuma kipuvad, aga idee on põhimõtteliselt õige. Mina teeks seda oluliselt teistmoodi, kui praegune linnavõim, aga minu variant meeldiks teile veel vähem. Siis jääks LOVide ülesandeks tõesti ainult jalavaeva vähendamine. Või mis hetkest teile ametnike rohkus õigupoolest meeldima hakkaski?
                                Taustast niipalju, et mina olen paduapoliitiline ja tegelen finantsjuhtimise infotehnoloogilise tagamisega, ning suudan hoida lahus kaasaegse organisatsiooni töökorralduse ja romantilise õhkamise meie oma Nõmme järele.

                                Pealegi olen ma Pääskülast ning Nõmme, faking Männikut sisaldav linnaosa, võiks ültse p****e minna. Pääskülale linnaõigused, Laagri ülesõidu müürime kinni ja Kivimäe töllidele anname turpiin, kui nad Laane poest edasi julgevad tulla! Nõmme ujula nimetame ümber Pääsküla ujulaks, taasvame kino Koit ja 61 keskkooli kuldame üle. Tööl käime kõik ainult Pässas, näiteks Aprilia putituses, raamatukogus ja Suvila tänava litsimajas. Raudteeperrooni värvime vastavalt pikaajalisele Pääsküla traditsioonile pruuniks! Ma (süda) Pääskülat, rsk!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X