320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vist on nii, et kui vahepeal brauserit kinni ei pane, siis ta välja ei logi, aga kui vahepeal brauseri kinni paned, siis pead uuesti sisse ka logima...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Vist on nii, et kui vahepeal brauserit kinni ei pane, siis ta välja ei logi, aga kui vahepeal brauseri kinni paned, siis pead uuesti sisse ka logima...
      Pigem on vist minu puhul küsimus leheküljelt eemaloleku ajas. Aga hea küll, on nagu on.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kirjutaks sellele viimasele versioonile alla, samamoodi. Linnukest 'remeber me' kasti ei ole kombeks teha. Samas selle aja pikkus, mille järel ta välja viskab või sisselogituks jätab, varieerub ikka väga tugevalt - vahel pikemat postitust kirjutades ja vahepeal nt veel midagi otsides on postita-nupu vajutamise ajaks juba välja visanud, teinekord tuled mitu tundi hiljem tagasi lehele ja oled endiselt sisse logitud. Mitte et see kõik nüüd ülemäära häiriks muidugi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          mul sama värk et logib välja. kuid nüüd on hakanud ka stiilivalikut mul muutma miskipärast.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            ma ei osanud mujale seda küsimust panna kuhugi mujale, aga mitu korda päevas soccerneti avalehte külastatakse umbes?

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              ma ei osanud mujale seda küsimust panna kuhugi mujale, aga mitu korda päevas soccerneti avalehte külastatakse umbes?
              http://www.soccernet.ee/reklaam

              Kommentaar




                what?

                Liitumiskuupäev: 23-07-10
                Postitused
                Postituste arv: 4,294,967,294 (594,456,284.17 postitust päevas)
                Leia kõik postitused kasutajalt EeroE
                Leia teemad, mille on algatanud EeroE
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Otsi: Selle kasutaja tehtud postitused: EeroE
                  Foorum: Meistri- ja esiliiga
                  29-07-10, 04:04
                  Vastused: 52
                  Eesti karikas 2010/2011
                  Vaatamised: 5,137
                  Postitas EeroE
                  See tahtis olla nalljakas?

                  See tahtis olla nalljakas?
                  Näidatakse tulemusi 1 kuni 1, kokku 1

                  Kommentaar


                    Hetkel teil siia välja pandud reklaam on eriti vastik, sest ristile klikkides ei kao ta mitte ära, avab hoopis reklaamitava lehe ja jääb ise ikka ette tolgendama. Parandage palun ära.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kinky love!

                      Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 417, eile kell 23:58.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        Kinky love!

                        Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 417, eile kell 23:58.
                        kusjuures, see paranes minut minut haaval. vaatasin mingi 4 min varem, et ooo uus rekord, täpselt 23:58 vaatasin uuesti, et jälle rekord. poleeee paha

                        Kommentaar


                          ma ainus kas, jamab 'postitused uued' kel 'postitused tänased' ja? 'matches sorry, no' ütleb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                            ma ainus kas, jamab 'postitused uued' kel 'postitused tänased' ja? 'matches sorry, no' ütleb.
                            Mul on korras.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Et siis mingi uus veidrus, mida tuleb aina tihedamini ette. Klikin mingit postitust, aga ette tuleb: no teema specified etc etc etc
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Sama siin.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X