320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Makske mulle päevas 50eek ja võin klikkida 24h sellele värdjale reklaamiribale!

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Makske mulle päevas 50eek ja võin klikkida 24h sellele värdjale reklaamiribale!
      Miks värdjas, minu arvates üks mõistlikumaid ja asjakohasemaid reklaame.

      Arvesta lihtsalt sellega, et miski ei käi praegusel ajal ilma rahata.
      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

      Kommentaar


        tehke vähemalt nii et see raisk ei virvendaks nii silme ees

        Kommentaar


          kasutage adblock'i, ärge halage.

          Kommentaar


            No meie kassipojale väga meeldib, kuna talle meeldib liikuvaid asju püüda

            Kommentaar


              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
              kasutage adblock'i, ärge halage.
              tutorial siia palun. Mul on tulerebane

              Kommentaar


                Download Adblock Plus for Firefox. One of the most popular free ad blockers for Firefox. Block annoying ads on sites like Facebook, YouTube and all other websites. Adblock Plus blocks all annoying ads, and supports websites by not blocking unobtrusive ads by default (configurable).

                Kommentaar


                  .. pärast installimist adblock'i seadetest Filtrid » Impordi filtreid, mille saad nt siit või siit.

                  Kommentaar


                    tänkjuuuu kadunud see elukas

                    Kommentaar


                      kas poleks tore, kui postitusele jääks igal juhul märge, kui seda hiljem muudetud on? minu arust oleks. on see võimalik? kes veel nii arvab? jah?.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        kas poleks tore, kui postitusele jääks igal juhul märge, kui seda hiljem muudetud on? minu arust oleks. on see võimalik? kes veel nii arvab? jah?
                        Kui ma ei eksi, siis vBulletinil on veel selline võimalus, et kui teema vaatamiste arv suureneb kasvõi ühe võrra jääb märge ja kuni selleni on võimalik, et ei jää. Ehk siis mingi pool minutit saad typod ja asjad ära parandada, kui silma jääb.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                          kas poleks tore, kui postitusele jääks igal juhul märge, kui seda hiljem muudetud on? minu arust oleks. on see võimalik? kes veel nii arvab? jah?
                          Ongi, mingi pisike buffer on, kuid märge peaks jääma. Proovi enda seda muuta ja vaata postituse alla.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            see Rocki õlle reklaam, mis siin alla nurgas elutseb
                            kas oleks võimalik, et see oleks vaid esilehel
                            et kui ma läheks kuskile alamfoorumisse, siis see reklaam ei avaneks seal
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Ma ehmatasin ka poolsurnuks ennast selle rocki reklaamiga.. võiks mingi volüümi maha keerata või midagi.

                              Kommentaar


                                No on sellist rõvedust üldse vaja?

                                Jube noh. Andke meili peale teada, kui see kadunud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X