320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitte, et ma manguks (), aga see tulistamine, mis Pohlaku teema all käib näitab, et foorumi eraldi alajaotus Eesti jalgpalli areng oleks Eesti jalgpallile hea.
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      No väga tore, ei oska ju alati õigest kohast otsida, eriti kui uus arhiivi kirjake on üles pandud. No nüüd siis see asi korras.
      Mina olen rahul.

      Kusjuures ideaalne oleks veel, et seal artiklite järel oleks ka kommentaaride arv.

      Kommentaar


        Miks foorum talveajale üle pole läinud?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Pead ise õigeks nokkima.

          Kommentaar


            Mul läks küll automaatselt
            Supplies!

            Kommentaar


              selline tähelepanek, et pärast seda, kui võimaldati foorumi lugemine kasutajaks registreerimata, on neid kummituslikke külalisi siin pidevalt tunduvalt rohkem kui nimelisi kasutajaid.

              Kommentaar


                Okei, no ja siis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Okei, no ja siis?
                  ma ei tea, mõtle ise.

                  Kommentaar


                    1. ...mis soccernet.ee-l enam jututuba pole? Mõnikord oli hää sealt kellegi foorumlase tel.nrt. või muud infot saada kuna ringkond kes seal omavahel suhtles ju omavahel ikkagi seotud; või niisama hea lobiseda kui vaba aega oli, või siis mingeid tähtsaid asju kordineerida (nt. mängueelsed kogunemised või üritused vms.) ? Jah...miks siis pole?
                    2. ma kunagi krjutasin ka et äkki keegi tark arvutigeenius valmistaks sellise soccerneti logo või kujutise või asja (noh nimetagem seda junniks) et kui soccernet.ee on mul favoritesse lisatud siis on vasakul pool - enne teksti on see junn(jalgpalli kujutis vms.) nagu näiteks hansapangal on oma logo, etv.ee-l oma logo; city24-l on oma logo ; delfil on oma logo jne. Kas see on väga keeruline..teeme ära poisid.
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Mis jälkus see mul foorumi esilehel mööda ekraani ringi jookseb? Nagu silmad niikuinii põrgus ei oleks, nüüd vahi veel mingeid liikuvaid pildikesi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mis jälkus see mul foorumi esilehel mööda ekraani ringi jookseb? Nagu silmad niikuinii põrgus ei oleks, nüüd vahi veel mingeid liikuvaid pildikesi.
                        McN, asju tuleb vaadata laiemas plaanis. Mulle ka väga ei meeldi, kuid tõenäoliselt saab Soccernet selle naljaka reklaami eest natukene raha. Seda raha saavad nad aga kasutada Eesti jalgpallist kirjutamiseks , et vabatahtlikke hullumeelseid (100% heas mõttes) tasustada, et nädalast nädalasse palliplatsidel käivad, et kõik meistriliiga ja isegi esiliiga kohtumised ülipõhjalikult meie juurde tuua.

                        Loomulikult oleks ideaalmaailmas olukord selline, et nad saaks kaifi ja rahuldustunde ka lihtsalt tegemisest ja meie kõik siin ainult tarbiks, kuid kahjuks päris nii pole. Mõnikord peame meie ka midagi vastu andma ja mõnikord isegi on antud, kuid ei maksa mossitada, kui väike ebameeldivus, mis tõenäoliselt varsti kaob, igapäevamõnu rikub. Ja sedagi vaid ühel leheküljel. Lõpptulemuseks on ju parem asi meile.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Palun parempoolsele äärele Elu24 menüüriba!

                          Kommentaar


                            Üks variant on muidugi kasutada mõnda tulemüüri, mis igast koledad bannerid ära blokeerib. Palju rahulikum on mööda netiavarusi kolistada.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              McN, asju tuleb vaadata laiemas plaanis. Mulle ka väga ei meeldi, kuid tõenäoliselt saab Soccernet selle naljaka reklaami eest natukene raha. Seda raha saavad nad aga kasutada Eesti jalgpallist kirjutamiseks , et vabatahtlikke hullumeelseid (100% heas mõttes) tasustada, et nädalast nädalasse palliplatsidel käivad, et kõik meistriliiga ja isegi esiliiga kohtumised ülipõhjalikult meie juurde tuua.

                              Loomulikult oleks ideaalmaailmas olukord selline, et nad saaks kaifi ja rahuldustunde ka lihtsalt tegemisest ja meie kõik siin ainult tarbiks, kuid kahjuks päris nii pole. Mõnikord peame meie ka midagi vastu andma ja mõnikord isegi on antud, kuid ei maksa mossitada, kui väike ebameeldivus, mis tõenäoliselt varsti kaob, igapäevamõnu rikub. Ja sedagi vaid ühel leheküljel. Lõpptulemuseks on ju parem asi meile.
                              ma imetlen ajakirjanike võimet kirjutada kaks pikka lõiku millestki, mille saaks öeldud ühe lausega.

                              Kommentaar


                                Mis seal nutta, tehke parem paar klõpsu reklaami peal, need ju loevad.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X