320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    kui raha makstakse, võib mida iganes reklaamida.
    Ma tänan foorumit selle eest, et siin (veel) seda surmatesti ei ole, mis kõikvõimalikel lehekülgedel figureerib.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      No mu arust on vahe selles, et ennustusmängud on seotud jalgpalliga ja sp ei saaks neid väga läbuks liigitada. Samas no saada positusi juurde ala selliste postide eest: "Jõu, ma paneks Lohanit" on vähe mõttetu, seega ma küll ei kurda.

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ma leian, et kui see postituste arv seal ennustusmängus ära kaoks, siis kaoks mitmeid ennustajaid. Põhimõtteliselt see ei oleks ju väga hull kaotus, kui mingid postipervod kaovad aga mängulisuse mõttes on see kaotus, kui konkurentsi vähemaks jääb.
      Konkurents väheneb nkn, ma ei viitsi enam uuel aastal vist jamada...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust

        Konkurents väheneb nkn, ma ei viitsi enam uuel aastal vist jamada...
        Tulevad teised juurde, loodus tühje kohti ei salli. Aga kui kaoks mõni motivatsiooniallikatest, siis kaoks nii mõnigi rohkem ning väga juurde ei tuleks.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ise küll vean ühte ennustust ja näen sellega vaeva, aga üldiselt ma ei kurvastaks, kui need postid mu summast maha võetaks. Niigi ennustan liiga palju, järgmine aasta on vaja mõned liigad vähemaks võtta.

          Edit: jah, vaja maha võtta tõesti need postitused, mul on kolmandik oma kõigist postitustest seal.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ma tänan foorumit selle eest, et siin (veel) seda surmatesti ei ole, mis kõikvõimalikel lehekülgedel figureerib.
            Ja veel üks kiitus kui lubate. Ometi reklaamib foorum midagi väärtuslikku.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ja veel üks kiitus kui lubate. Ometi reklaamib foorum midagi väärtuslikku.
              mõtled kindlasti seda "reformierakonnaga brüsselisse"
              hehee.

              Kommentaar


                Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 307, Eile kell 23:55.

                yeah!

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  Rekordarv kasutajaid oli foorumeid lugemas 307, Eile kell 23:55.

                  yeah!
                  goooooooo mänjuuuuuuuuuuuuuuu!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Inglismaa alamfoorumis hoiab nüüdsest korda ka Mikk4, kes asendab pikemat aega mitteaktiivne olnud kasutajat Sajets.

                    Niisiis modereerivad mänjuu ja tšelsii ja teiste toredate klubide fännide postitusi nüüd: skint, SleepWalking, fitti ja Mikk4. Lisaks muidugi supermoded ja adminid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Inglismaa alamfoorumis hoiab nüüdsest korda ka Mikk4, kes asendab pikemat aega mitteaktiivne olnud kasutajat Sajets.

                      Niisiis modereerivad mänjuu ja tšelsii ja teiste toredate klubide fännide postitusi nüüd: skint, SleepWalking, fitti ja Mikk4. Lisaks muidugi supermoded ja adminid.
                      Kas oleks võimalik ka teiste alamfoorumite korrashoidjad teada saada? (või on kuskil mingi post, mis sellest räägib?)
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kas oleks võimalik ka teiste alamfoorumite korrashoidjad teada saada? (või on kuskil mingi post, mis sellest räägib?)
                        Alafoorumites all paremas nurgas (pärast teemasid) on kirjas ,kes mode on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Alafoorumites all paremas nurgas (pärast teemasid) on kirjas ,kes mode on.
                          okei, my bad. Muide, mis silma hakkas:

                          Refieus - Madalamad liigad - pool aastat
                          siim089 - Noored - pool aastat
                          Zaeka - Muud liigad ning karikasarjad - kuu aega (viimasest postist kõvasti rohkem)

                          Needki moderaatorid pikemat aega ebaaktiivsed olnud. Ehk on mõtlemisainet. Muud liigad ning karikasarjad moderaatoriks võiks minu meelest Mask sobida. Oh well, pole minu asi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            okei, my bad. Muide, mis silma hakkas:

                            Refieus - Madalamad liigad - pool aastat
                            siim089 - Noored - pool aastat
                            Zaeka - Muud liigad ning karikasarjad - kuu aega (viimasest postist kõvasti rohkem)

                            Needki moderaatorid pikemat aega ebaaktiivsed olnud. Ehk on mõtlemisainet. Muud liigad ning karikasarjad moderaatoriks võiks minu meelest Mask sobida. Oh well, pole minu asi.
                            Mõtlemisainet on niipalju, kas võtta väheaktiivsetelt modedelt linnukesed eest ära või mitte. Aga see ei ole ju üldse oluline. Oluline on hoopis see, kas mõni alamfoorum tõepoolest vajaks uusi modesid. Ma arvan, et pigem mitte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Mõtlemisainet on niipalju, kas võtta väheaktiivsetelt modedelt linnukesed eest ära või mitte. Aga see ei ole ju üldse oluline. Oluline on hoopis see, kas mõni alamfoorum tõepoolest vajaks uusi modesid. Ma arvan, et pigem mitte.
                              Noorte teemas on tegelikult kord päris käest ära.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                ära muretse sittur, sina moderaatoriks nagunii ei saa.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X