320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Lisatud skinn Green Island.

    Ja üks ka neile, kes tahtsid tumedamat skinni: Modern Sheek.
    Green island polegi nii ilus, kui pildipeal, aga äkki on võimalik see kitsaks teha, nagu modern sheekki, milline see siis välja näeks?
    Praegu on Modern Sheek kõige parem..

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      võiks olla mingi kujundus, kus ei ole see keskmine osa valge, nagu praegust kõigi puhul on. nt selline võiks olla
      Lisatud uus skinn: Blackstealth.

      Kommentaar



        Kommentaar


          Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
          Green island polegi nii ilus, kui pildipeal, aga äkki on võimalik see kitsaks teha, nagu modern sheekki, milline see siis välja näeks?
          Praegu on Modern Sheek kõige parem..
          Tegin kitsaks, vist parim variant praegu

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            Tegin kitsaks, vist parim variant praegu
            on jah väga hea, tee uue postituse kast mingiks tumedavärviliseks, punane, roheline , ükstakõik, peaasi et hästi silma jääks.

            Kommentaar


              Blackstealth muidu silmasõbralik, aga osad avatarid (näiteks AC Milani oma, AZ Alkmaar) on moonutatud. Logo seest, kus peaks olema valge on must.
              Üldiselt on vist kõige suuremaks häirivaks asjaks liiga ere valge.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                on jah väga hea, tee uue postituse kast mingiks tumedavärviliseks, punane, roheline , ükstakõik, peaasi et hästi silma jääks.
                Just, postituse kasti roheline on liiga ere, see tuleks samasuguseks teha, nagu "kiirvastuse" kast on.

                Kommentaar


                  Kuna pikk kast on juba roheline, siis uus postitus või olla punane

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kuna pikk kast on juba roheline, siis uus postitus või olla punane
                    mis?


                    Uusi teemade ikoone nüüd ainult tarvis vast.

                    Kommentaar


                      Minu arust pole mingit vahet, milline see kujundus täpselt on. Sobis eelmine ja sobib uus, aga ka uuel võiks olla mingi link mis viiks soccerneti pealehele. Pealehelt foorumisse saab, aga vastupidiseks liikumiseks peab ikka aadressiribale aadressi sisse trükkima. Võib-olla pole ma muidugi uuel foorumil seda linki üles leidnud. Aga eelmisel oli see mõnusalt suur ja asus heas kohas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                        mis?


                        Uusi teemade ikoone nüüd ainult tarvis vast.
                        Pakun, et see õrnalt helesinine kastike rohelisel taustal võiks tumepunane olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas juhanvalge Vaata postitust
                          Minu arust pole mingit vahet, milline see kujundus täpselt on. Sobis eelmine ja sobib uus, aga ka uuel võiks olla mingi link mis viiks soccerneti pealehele. Pealehelt foorumisse saab, aga vastupidiseks liikumiseks peab ikka aadressiribale aadressi sisse trükkima. Võib-olla pole ma muidugi uuel foorumil seda linki üles leidnud. Aga eelmisel oli see mõnusalt suur ja asus heas kohas.
                          vahemalt all on nupp nimega Portaal
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Green Islandil pange halli tausta asemele vana soccerneti taust, ülevalt eemaldage must värv ja asendage pildiga mis läheb taustaga kokku ja soccerneti logo peale ja ongi üks ühele vana foorumiga? Kerge ju..
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Blackstealth muidu silmasõbralik, aga osad avatarid (näiteks AC Milani oma, AZ Alkmaar) on moonutatud. Logo seest, kus peaks olema valge on must.
                              See on kahjuks tõsi. Ka teiste avataride puhul on niimoodi, kus sisaldub kasvõi natukenegi valget

                              Kommentaar


                                nii, okei. milles viga on?

                                tahan lisada pilti. netist. vajutan vastavale ikoonile, valin "URLilt". lisan pildiaadressi. kui jätan "retrieve remote file and reference locally" kasti linnukese, siis teeb pildi väikeseks. seda ma ei taha. kui võtan kastist linnukese ära, siis tuleb pilt originaalsuuruses, aga sinna alla tekib kast "lisatud näidispildid", kus on uuesti sama pilt väiksena. seda tahan ma veel vähem. wtf nagu on sellega, edaspidi ei saagi enam originaalsuuruses pilte normaalselt panna üles või? seejuures jääb mulle silma mingeid uuenduse järgseid postitusi, kus on küll suured pildid sees. see nagu eeldaks, et ma teen ikka ise midagi valesti, või...?

                                edit: kui aga panen aadressile käsitsi ümber [img] tagid, siis on kõik korras. doh.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X