320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    proovimise mõttes võiks ju thumbs up ja keskmist sõrme viibutavad ikoonid panna. kui selle faki näitamist üle forsseeritakse, siis võiks thumbs down või DOH! nupu paigaldada, sest mõnikord on tunne, et tahaks nagu midagi öelda (kiita/laita), aga postituse tegemine oleks liigne raiskamine.
    toetan 100% praegu oleks kiidan nuppu vajutanud. nii saavutaks foorum ka tasemelt järgmise sügavama informatiivsuse leveli. ega need like-id ka asja fb pole.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      aa. seda ka, et tarvitan Modern Sheek eee...skinni/stiili? igatahes kui keegi lingi paneb, siis see ei erine üldisest tekstist. näiteks oli manu teemas üks link, mille ma 4 päeva hiljem "avastasin". et jah, mingi visuaalselt eristatava väljundi võiks linkidele leida küll, oleksin väga tänulik. (või on see mingi IE teema hoopis? sest ma olen vist maailmas viimane inimene, kes netti läbi selle (olgugi, et aint tööl) lehitseb, ärge näkku lööge.)
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        aa. seda ka, et tarvitan Modern Sheek eee...skinni/stiili? igatahes kui keegi lingi paneb, siis see ei erine üldisest tekstist. näiteks oli manu teemas üks link, mille ma 4 päeva hiljem "avastasin". et jah, mingi visuaalselt eristatava väljundi võiks linkidele leida küll, oleksin väga tänulik. (või on see mingi IE teema hoopis? sest ma olen vist maailmas viimane inimene, kes netti läbi selle (olgugi, et aint tööl) lehitseb, ärge näkku lööge.)
        +1. ise linkides vajutan lisaks ctrl+v'le ka ctrl+u'd ja ctrl+b, et oleks paremini eristatav.

        aga ma ei händli seda otsingut ära jälle. tahaks saada tulemused postide, mitte teemade kaupa. panen advanced search; linnuke posts kasti; search entire posts - aga see ei toimi. oskab keegi juhendada?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          sul on vist selle "search multiple content types" saki peal? vali teine ehk "search single content type". see meenutab ka rohkem vana versiooni otsingut. seal allpool valid "näita tulemusi -> postitusi" jne.

          muidugi seda, miks see asi nihuke ajukeemia on ja miks ma pean iga kord seda sakki (tra kui lahe uudissõna ikka) manuaalselt vahetama, oskab ehk keegi targem selgitada...?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            foorumi kell vale pole? all vaatan et kell hetkel 19.00, minu aja järgi siis. samas foorumis valin uued postitused ja kellaajaks annab seal 18.15 postitusel.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              keera seadetest tund edasi gmt +2 peale

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                keera seadetest tund edasi gmt +2 peale

                http://foorum.soccernet.ee/profile.php?do=editoptions
                Kas mitte +2 peal pole koguaeg? Suveaeg +3 pole?

                Kommentaar


                  Ajatsoon on GMT+2, lisaks DST correcton peale mis lükkab kella DST ajale

                  Kommentaar


                    Koormust te ikka ei talu kahjuks. Liiga tihti poppide mängude järgsel ajal pole võimalik foorumit kasutada ja näeb seda kurba teadet.
                    Enne rahasüsti vist midagi ei parane ka ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Enne rahasüsti vist midagi ei parane ka ?
                      Kõige kurvem on see, et rahasüstist poleks kasu - tegemist on ilmselt ikkagi püsikuluga.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ajatsoon on GMT+2, lisaks DST correcton peale mis lükkab kella DST ajale
                        Minul on küll GMT+3 ja näitab õiget aega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Minul on küll GMT+3 ja näitab õiget aega.
                          Panin selle DST correctioni peale ja muutis kohe ajaks GMT +3, mis päris õige pole, aga peaasi, et aeg klapib.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Proovin veel lihtsamalt seletada siis.

                            1. Meie siin Eestis paikneme ajavöödis GMT+2 (ehk FLE Standard Time). Säti see oma seadetes ajavöödiks.
                            2. Lisaks on kokku lepitud, et teatud perioodil (märtsi viimane pühapäev kuni oktoobri viimane pühapäev) sätime oma kellad 1h võrra edasi.
                            3. Valides meie ajatsooni GMT+2 ning pannes DST correction peale, arvestab foorum kella keeramisi ja vastaval perioodil lisab GMT+2 ajale tunnikse, mis tähendab, et foorum kuvab GMT+3 aega. Selliste seadetega on kell koguaeg "õige".

                            Kommentaar


                              Huvitav anomaalia: püsin sisselogitud, aga aeg-ajalt pakutakse mulle ikkagi foorumit selles jubedas "green island" vormingus.
                              Ja teiseks: kurat võtku, terve ekraani enda alla võtvaid reklaame nagu see praegune, võiks siiski vältida.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Adblock Plus ja firefox.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X