320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kas musta stiili panid häkkerid pihta või see on lihtsalt valikust maha võetud ?
    Tänud tähelepaneku eest, häkkerid panid pihta jah. Aga panin uuesti valikusse nüüd.

    Muide, õhtul teeme foorumile versiooniuuenduse, et turvaaugud ära lappida.

    Kommentaar


      Pärast toda versiooniuuendust saan telefoniga teemadele ligi üksnes viimase posti lingi abil (kas siis foorumi avalehelt või menüüst 'uued postitused' valiku kaudu). Muud lingid töötavad enamjaolt.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Jah, telefoniga asi emmis.

        Kommentaar


          Mingi Light teema on ka kadunud. Kasutasin seda mobiilil.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Mobiiliskinn taastatud.

            Kommentaar


              Testime, kas Facebook login töötab.

              Kommentaar


                Lisandus võimalus Facebookiga sisse logida ja olemasoleva foorumi konto sidumine Facebooki kontoga.

                Kommentaar


                  Soundcloudi pluginat poleks võimalik integreerida foorumisse?

                  Kommentaar


                    Mul firefoxiga küll miskit ei toimu, kui vajutan facebooki peale.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Mul firefoxiga küll miskit ei toimu, kui vajutan facebooki peale.
                      Chromega on sama asi. Tuleb korraks mingi aken a see kaob ka kohe.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Tundub, et Green Islandi skinniga on mingi probleem. Teistega peaks toimima. Uurin asja.

                        Kommentaar


                          Operaga läheb foorumi esilehele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Tundub, et Green Islandi skinniga on mingi probleem. Teistega peaks toimima. Uurin asja.
                            Mul on blackstealth ,aga ka tundub ,nagu ei ole päris see mis peaks, ehk siis vajutad nupule, tekib pop up, läheb ise kinni , ilma midagi fesaris küsimata.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Okei, vajab viis veel testimist, mul teiste skinnidega toimib.

                              Kommentaar


                                Nüüd peaks Green Islandiga ka funktsioneerima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X