320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jookseb nagu kulda ja pole ka viimastel päevadel mingeid probleeme täheldanud.

    edit: seda firefoxiga, kuid proovisin huvi pärast ka IE-ga ja see venib kohati tõepoolest nagu tatt, lisaks avanevad küljed vigasel kujul.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Operaga jookseb ka nagu kulda. Ei esine mingeid probleeme.

      Kommentaar


        Klikivabriku taha jääb toppama vähemalt hetkel lehtede laadimine. Adblock peaks aitama
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Mul venib näiteks FireFoxiga. Probleemi kirjeldas BanaaniEerik.

          Edit: tänud jyrka, hoopis teine tera.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Chromega perfect
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Ma ainukene kellele tänane uuendus vastu karva on? 'Mis uudist?' alt tulevad uued postitused võtavad silme eest ikka väga kirjuks.

              Kommentaar


                Et postitusi soccerneti keskkonnas laikida ei saa, küll aga saab teemasi facebook likeda või mida see asi endast teemade juures tähendab? Ja kuhu mu valitud skin kadus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ja kuhu mu valitud skin kadus?
                  Milline skin sul ära kadus?
                  Last edited by wiiner; 24.08.12, 16:12.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Ma ainukene kellele tänane uuendus vastu karva on? 'Mis uudist?' alt tulevad uued postitused võtavad silme eest ikka väga kirjuks.
                    "Mis uudist?" nupu all on väiksemalt kirjutatud "Uued postitused". Vajuta sinna.

                    Kommentaar


                      Ni enne oli mul must, nüüd. kõik valge. Tegelt vahet pole. Mis uuendusi veel tehti? Kas see teata halvast postitusest oli enne või see ka uus asi?

                      Edit. Omast arust vastasin tsitaatiga, aga seda pole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kas see teata halvast postitusest oli enne või see ka uus asi?
                        see oli enne ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          "Mis uudist?" nupu all on väiksemalt kirjutatud "Uued postitused". Vajuta sinna.
                          asoo, zänks.

                          See fatšebuuki plugin tundus kah kahtlane, aga nüüd vist kadunud.

                          Kommentaar


                            Mulle isiklikult ei meeldi see, et sisselogimata olekus ei ole enam teema lõpus näha "vasta teemale" nuppu. Kui loed ja tekib tahtmine midagi vastata, siis enne piisas sinna klikkimisest, siis juba user&pw ja korras. Nüüd tuleb tagasi lehekülje ülemisse serva minna, sealtkaudu sisse jne. Tüütu.

                            Ja et ma ei saa vastust kirjutades siit alt seda lisavõimaluste joga frame'i nurgast ühe liigutusega alatiseks kinni lasta nagu varem.

                            Väikesed asjad, aga noh. Okei, tegelt esimene ei ole ka. Äkki saab teha midagi. FF on brauser, kui see peaks oluline olema.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ainus muutus mis ma hetkel suudan tuvastata, on kiirvastuse kasti suurus. No ilge lätakas on.

                              Aga muude mainitud asjade kohta - millest kurat te räägite?


                              Skin: vB4 Default Style
                              Brauser: Firefox 14.0.1
                              Minu olek: kaine

                              Olen automaatselt alati sisse logitud kui foorumi avan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Olen automaatselt alati sisse logitud kui foorumi avan.
                                nojah vaata, kõikides arvutites ei taha, et nii oleks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X