320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pretensioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    mure on rohkem selles mismoodi sa ennast väljendad ja missugune on sinu suhtumine kõikidesse teistesse hr. count
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      #17
      Palun selgitage mulle, miks minu teemakohaseid postitusi kustutatakse? Postitused ei sisalda roppusi ega labasusi. Seega, ootan selgitust, MIKS?!?!?!?!?
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Sa ikka feilid totaalselt:
        Algselt postitas count Vaata postitust
        YOU`LL NEVER WANK ALONE
        olete valmis Tottenhamilt suhu võtmiseks ve? :O
        Roppe ja labaseid poste oli veelgi aga need kustutati ära.


        Kõikide su postituse mõte on trollida ja vaidlust üles võtta.

        Kommentaar


          #19
          ":O:O:O VAPUTSAVALT ilus värav SPURSilt :O:O:O SCREEAAAMEEERRR
          Nüüd on ära omatud ka , Liveerpool peab kaitsesse ära tõmbama ja lootma et suuremat sauna ei tule, Keane on juba 3 võimalust mahamaganud :S"

          ütle mulle üks vale sõna selles postituses ja ma palun kõigilt Liverpooli fännitaridelt vabandust
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Inglise jalgpalli alamfoorumis on mängu ajal postitamine üldiselt halvas kirjas. On ka erandeid, aga sellised capslockis ja msn-keeles hõisked kuuluvad kustutamisele.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #21
              Tänud selgituse eest.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                count, mis seis selle o-tähega on su nimes?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  count, mis seis selle o-tähega on su nimes?
                  Mis teema sul emaga on ? Miks ta nii vara mu juurest täna lahkus ...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    1:1 seis, ootame põnevusega jasperi uut rünnakut.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                      1:1 seis, ootame põnevusega jasperi uut rünnakut.
                      Mina ei loe Counti lööki väravana, sest see oli nagu umbes selline: et vaata, milline nägu sul on. Ega Jasper ei saa midagi teha, et tema ema Counti juurest nii vara ära läks, et selles suhtes on lihtsalt ebaaus selline nali.

                      Kommentaar


                        #26
                        ma olen kohtunik ja ma otsustan, olgugi siis otsus vale aga seis jääb 1:1

                        Kommentaar


                          #27
                          Tere administratsioon. Mul on üks väga suur pretensioon foorumis toimuva stalinlistliku käitmuise vastu! Mis ajast on oma arvamuse avaldamine keelatud? Mis ajast on saanud soccernetist Manu ja Arsenali ametlik perselakkuja? ja muud sellised küsimused kopeeriks siia ka postituse teemast kus adminn Saarlane mind bännida üritab, kuna ma ei austa Manu ega Arsenali fänne, ja ammugi prantslastega seonduvat, ja tänu sellele mulle, vabale hingele bänn peale panna? Kas te mitte sellega ei õhuta mind vägivallale tänavtel ja pubides??
                          aga enivei kopin sisi teksti ka veel otsa:
                          wtf? mismõttes ma nüüd banni saama hakkan? Kas ma pean enda toetuseks allkirju koguma hakkama? Mulle võib öelda mida tahetakse, aga kui ma julgen vastata "vihapurskega" siis olen mina see paha onu? Suht selka tasemel käitumine, kas te olete ikak kindlad et olete puberteedist väljas?
                          ja kui juba inimõiguste piiramiseks läheb, siis miks nahhui teil ei ole aadressiks pandud lenin.soccernet.nsvl ? Kui ma ei või vabalt oma arvamust avaldada ("vihapurskeid" me juba arutasime) sest mudiu mingid eided arsenali või manu (kelle mänge ma ka korralikult alati vaatan, ennem kui midagi sinna kirjutan) teemas saavad solvatud või hinge traumasid vms? Paneks veits suurema kella otsa ja arutaks seda asja täiskasvanute adminnidega, et kustmaalt hakkab see piir kus enam oma arvamust omada ei või ja peab ühtselt , meeskondlikult karjuma et kasutaja "Mask" on kõige nunnum ja manu on parim meeskond maailmas, sest nad on nii kiftid?!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kas te mitte sellega ei õhuta mind vägivallale tänavtel ja pubides??
                            Hahaha. Ebareaalne vend. Mis ajast on 'ma peksan kohe kellegi surnuks'-stiilis postitused oma arvamuse avaldamine?

                            Ma soovitan sul taas - ja seekord tungivamalt - ravile minna.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Hahaha. Ebareaalne vend. Mis ajast on 'ma peksan kohe kellegi surnuks'-stiilis postitused oma arvamuse avaldamine?

                              Ma soovitan sul taas - ja seekord tungivamalt - ravile minna.
                              Aga neid kohti kus mind idioodiks sõimatakse kui ma olen teinud mõne Manu mängu kokkuvõtte vms. ei panda tähele???? eriti kasutajad Mask , Olegtoivo ja muud kretiinid, ainuke normaalne inimene kes midagi ka põhjendab oma öelduga on siiamaani olnud Vincent...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Tere administratsioon. Mul on üks väga suur pretensioon foorumis toimuva stalinlistliku käitmuise vastu! Mis ajast on oma arvamuse avaldamine keelatud? Mis ajast on saanud soccernetist Manu ja Arsenali ametlik perselakkuja? ja muud sellised küsimused kopeeriks siia ka postituse teemast kus adminn Saarlane mind bännida üritab, kuna ma ei austa Manu ega Arsenali fänne, ja ammugi prantslastega seonduvat, ja tänu sellele mulle, vabale hingele bänn peale panna? Kas te mitte sellega ei õhuta mind vägivallale tänavtel ja pubides??
                                aga enivei kopin sisi teksti ka veel otsa:
                                wtf? mismõttes ma nüüd banni saama hakkan? Kas ma pean enda toetuseks allkirju koguma hakkama? Mulle võib öelda mida tahetakse, aga kui ma julgen vastata "vihapurskega" siis olen mina see paha onu? Suht selka tasemel käitumine, kas te olete ikak kindlad et olete puberteedist väljas?
                                ja kui juba inimõiguste piiramiseks läheb, siis miks nahhui teil ei ole aadressiks pandud lenin.soccernet.nsvl ? Kui ma ei või vabalt oma arvamust avaldada ("vihapurskeid" me juba arutasime) sest mudiu mingid eided arsenali või manu (kelle mänge ma ka korralikult alati vaatan, ennem kui midagi sinna kirjutan) teemas saavad solvatud või hinge traumasid vms? Paneks veits suurema kella otsa ja arutaks seda asja täiskasvanute adminnidega, et kustmaalt hakkab see piir kus enam oma arvamust omada ei või ja peab ühtselt , meeskondlikult karjuma et kasutaja "Mask" on kõige nunnum ja manu on parim meeskond maailmas, sest nad on nii kiftid?!
                                TROLL! Sa saad ju ise ka aru miks...
                                On ju vahe argumenteeritud kriitikal ja iga Unitedi voi Arsenali toetaja gloryhunteriks ja homofanaatikuks kutsumisel eks?

                                Kellelgi poleks midagi selle vastu kui sa normaalselt oskaks "suhelda" ja suht kama oleks sellest kui sa oskaks postitada midagi enamat kui "arsenal ja united on pahad sest neil on raha ja gloryhunteritest fännid ja nad mängivad jubedat jalgpalli"

                                Sa void näiteks alati minna 4chani postitama kui tahad koiki igasugusteks toredateks asjadeks kutsuda ja koiki solvata nagu süda soovib. Seal pole hitlereid, kes taunivad postitusi nagu

                                Ja sellise kommentaari kirjutas üks värdjkas prantslaste vända imejast traürask ve? Mul on su emast ausalt kahju, iga päev sellisele raipele otsa vaadata ja mõelda et "miks ma küll aborti ei teinud" ....
                                Kui need klubid sulle nii närvidele käivad siis miks sa nende igat mängu vaatad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X