320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pretensioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    TROLL! Sa saad ju ise ka aru miks...
    On ju vahe argumenteeritud kriitikal ja iga Unitedi voi Arsenali toetaja gloryhunteriks ja homofanaatikuks kutsumisel eks?

    Kellelgi poleks midagi selle vastu kui sa normaalselt oskaks "suhelda" ja suht kama oleks sellest kui sa oskaks postitada midagi enamat kui "arsenal ja united on pahad sest neil on raha ja gloryhunteritest fännid ja nad mängivad jubedat jalgpalli"

    Sa void näiteks alati minna 4chani postitama kui tahad koiki igasugusteks toredateks asjadeks kutsuda ja koiki solvata nagu süda soovib. Seal pole hitlereid, kes taunivad postitusi nagu



    Kui need klubid sulle nii närvidele käivad siis miks sa nende igat mängu vaatad?
    Kui sa nüüd silmad lahti lugenud oled, siis ma ka põhjendasin ära miks ma nt manu mänge vaatan....
    aga sisi küsimus et mida ma peaks vastama sellistele provokatsioonidele? :
    Mask
    "Kahju ,et mõned normaalsed foorumlased on lahkunud ja asemele on tulnud idioodid nagu count."
    ja tema pidevad provokatsioonid, kus tal küll on midagi "teravat" öelda minu analüüsivõimete kohta või Totti kohta vms. et kuidas ma sellise kasutajaga sisi suhtlema peaksin? Lilli kinkima? Mudiugi saadan putsi ja matsu saab enivei kui ta näo ja niem tänaval kokku panen, see on juba kindel, kahjuks pole identifitseerinud tema orkuti kasutajat , nagu nt seda oeln teinud Tofoa ja Cannumani puhul...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #32
      Enda rohi maitseb ju mõnnalt, troll, onju?

      Sinu halamine on ikka halenaljakas. Ise ronisid Inglismaa suurklubide teemadesse teisi solvama ja provotseerima , ja kui keegu sulle või sinu fännatava klubi kohta midagi ütleb, siis sa põhimõtteliset ähvardad ta maha nottida. Jep tunnistan ,et tahtsin sulle natuke tagasi teha ja nähes ,kui närvi sa läksid, siis minu mõte ka õnnestus. Suured tänud ,et mu meelt ikka lahutad.

      Tõesti mine ravile.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Enda rohi maitseb ju mõnnalt, troll, onju?

        Sinu halamine on ikka halenaljakas. Ise ronisid Inglismaa suurklubide teemadesse teisi solvama ja provotseerima , ja kui keegu sulle või sinu fännatava klubi kohta midagi ütleb, siis sa põhimõtteliset ähvardad ta maha nottida. Jep tunnistan ,et tahtsin sulle natuke tagasi teha ja nähes ,kui närvi sa läksid, siis minu mõte ka õnnestus. Suured tänud ,et mu meelt ikka lahutad.

        Tõesti mine ravile.
        Palun kasutaja Mask, palun make my day ja lähme koos pubisse , võtame mõned õlled, eksju , vaatame mõnda kvaliteetmängu , ja siis peale seda ma lihstalt kas a) irnun ennats sodiks kui Arsenal v Manu failima peaksid
        b)taon su hambad kurku kui ilkuma hakkad
        c) a+b
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas count Vaata postitust
          aga sisi küsimus et mida ma peaks vastama sellistele provokatsioonidele? :
          /.../
          ja tema pidevad provokatsioonid
          Tema, nemad, tema, nemad, nemad. Aga mitte mina. Peeglisse oled vaadanud või ei julge? Millest kõik alguse sai? Sinu provokatsioonidest, sinu ropendamisest, sinu isiklikest solvangutest. Muidugi, kõige õigem oleks sellise käitumise üle naerda, sitt maha pühkida või teflonkiht peale kasvatada. Ma enam-vähem olen sellega juba ühel poolel, ignoreerimine tundub olevat kõige mõistlikum tegevus. Kõik seda teha ei suuda ja miks peakski sügavalt isiklikke solvanguid taluma? Samale tasemele langemine ei ole muidugi õige lahendus.

          Sinus pulbitseb ilmselgelt sügav viha teatud klubide ja nende toetajate vastu, et kirjutad täpselt seda, mida sülg suhu toob, nii et vappviha tõttu ei suuda arvutiklaviatuurile korralikult pihta saada, aga nagu ennist öeldi, põhjendus stiilis "kas tahate et lähen kedagi tänavale peksma" ei kuulu mõistlike hulka.

          Kaota oma postitustest roppused ja solvangud, ning ehk õpitakse sind taluma. Muud ei tasu loota.
          Supplies!

          Kommentaar


            #35
            jo, count, ma pole päris pihta veel saanud sulle. Kas Sa oledki provakaator (troll) või Sa oledki selline nagu paistad?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              jo, count, ma pole päris pihta veel saanud sulle. Kas Sa oledki provakaator (troll) või Sa oledki selline nagu paistad?
              ütleks et trollisugemetega tõekuulutaja, kelle elu üks suurimaid elemente on jalgpall , jalgpall on jumaluse staatuses ja kõik muu on enamvähem saast, seega kõik kelle arvamus ei ühti minu omaga ja seda põhjendada ei oska, saavad vitsa ...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas count Vaata postitust
                ütleks et trollisugemetega tõekuulutaja, kelle elu üks suurimaid elemente on jalgpall , jalgpall on jumaluse staatuses ja kõik muu on enamvähem saast, seega kõik kelle arvamus ei ühti minu omaga ja seda põhjendada ei oska, saavad vitsa ...
                Ja kui mind tänavapildis näed, siis kütad kohe sõnagi lausumata molli?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ja kui mind tänavapildis näed, siis kütad kohe sõnagi lausumata molli?
                  ärme nüüd üle ka pinguta, esiteks oled sa Itaalia lipule truu, teiseks oled sa Itaalia lipule truu, kolmandaks oma vanuse kohta sa jagad üllatavalt palju jalgpallist ja oled kõike muu kui glory hunter, klubi vahelised kiskumised vahele jätta, sisi vägagi sümpaatne asjaarmastaja ja kõige lõpuks oled sa veel alaealine...Peaks mõnda mängu koos kuskil vaatam, sisi sa näed kuidas ma käitun ebasümpaatsete debiilikutega (loe: nt Arsenali fännidega).
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    ebasümpaatsete debiilikutega
                    Sa vihkad ManU't, Arsenali, Prantsusmaad seega jah?

                    No, ma vihkan Arsenali ja Prantsusmaad ka väga palju. Aga mind ilmselt ei koti jalgpall nii palju, et neid tüüpe peksma minna.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Sa vihkad ManU't, Arsenali, Prantsusmaad seega jah?

                      No, ma vihkan Arsenali ja Prantsusmaad ka väga palju. Aga mind ilmselt ei koti jalgpall nii palju, et neid tüüpe peksma minna.
                      Noh eks kõik oleneb kontekstist, tavaliselt ikka piisab sõnadest et inimesed arusaaksid et nad on kas A)debiilikud või b)nõrgemad , ja seega ei saa nii väga laiata fraasidega et "ala su Roma sai 7:1 aastal 1956 Manult pähe!!!" aga kui ikka mõni puupea tahab ise kaklema hakata, sisi tuleb ka seista selle eest mis on püha (loe: jalgpall,)...Ma vist mainisin ka siin kuskil teemas et kõige kaifim elamus oli Londonis Arsenali linnaosas elades pubis Carling Cup finaali vaadata Chelsea vastu, pubis kus oli ala 50 Arsenali fänni ja mina. Lõppes politsei sekkumisega, sest ühele 40 aastasele mehele ei mahtunud pähe kuidas ma võin nii õnnelik olla et Arsenal pähe sai ja tema 1000 naelsterlingit kaotas, mille oli panustanud täiesti absurdse võidu peale... On ka pisemaid insidente Pärnus olnud , ala MM 2006 jne , aga ei midagi tõsist, Pigem on nalajaks neid eelpoolmainituid appi karjumas ja lahmimas näha Niiet minu pakkumine on jõus, kui tahad mõnda mängu lives vaatama minna!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Peaks mõnda mängu koos kuskil vaatam, sisi sa näed kuidas ma käitun ebasümpaatsete debiilikutega (loe: nt Arsenali fännidega).
                        See oli küll nüüd huvitav lause. Minge käige keegi selle MMA fighteriga mängul ära, ja jagage muljeid, tahaks ka teada kas mu elu on ohus, kui Eesti tagasi tulen. Äkki polegi mõtet tulla..

                        Kommentaar


                          #42
                          Tofoale ju meeldib veel Liverpool, seega poe peitu Tofoa võid veel ketukat saada

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Noh eks kõik oleneb kontekstist, tavaliselt ikka piisab sõnadest et inimesed arusaaksid et nad on kas A)debiilikud või b)nõrgemad , ja seega ei saa nii väga laiata fraasidega et "ala su Roma sai 7:1 aastal 1956 Manult pähe!!!" aga kui ikka mõni puupea tahab ise kaklema hakata, sisi tuleb ka seista selle eest mis on püha (loe: jalgpall,)...Ma vist mainisin ka siin kuskil teemas et kõige kaifim elamus oli Londonis Arsenali linnaosas elades pubis Carling Cup finaali vaadata Chelsea vastu, pubis kus oli ala 50 Arsenali fänni ja mina. Lõppes politsei sekkumisega, sest ühele 40 aastasele mehele ei mahtunud pähe kuidas ma võin nii õnnelik olla et Arsenal pähe sai ja tema 1000 naelsterlingit kaotas, mille oli panustanud täiesti absurdse võidu peale... On ka pisemaid insidente Pärnus olnud , ala MM 2006 jne , aga ei midagi tõsist, Pigem on nalajaks neid eelpoolmainituid appi karjumas ja lahmimas näha Niiet minu pakkumine on jõus, kui tahad mõnda mängu lives vaatama minna!
                            Sa mees ei tundu küll täiesti korras olevat, et sellist iba ajad. Mis õigus on sul kutsuda kedagi debiilikuks või endast nõrgemaks? Mulle ja ilmselt paljudele teistele jätad sa pigem mingisuguse wannabe tüübi mulje, kes ebasündsat teksti lahmides omaarust õige jalgpallifännina näida tahab. Jalgpall peaks inimesi, erinevaid rasse, nahavärve ja sugusid ühendama, kuid sina oma hälvikulaadse käitumisega oled seljuhul täielikult nende põhimõtete ja seega kogu jalgpalli ühendava alustala häbiplekk.

                            Kommentaar


                              #44
                              See mis klubi või riiki keegi toetab on inimese enda asi, pole selle pärast vaja kallale minna, nalja värk!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Jalgpall peaks inimesi, erinevaid rasse, nahavärve ja sugusid ühendama
                                äkki peaks jalgpall veel kliima soojendemise peatama ja karusloomi küttide eest päästma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X