320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    a mazz, sa muidu EHH festile ka liigud?

    Mis minusse puutub, siis sellest EHHFestist suht sõltub, kas ma jaksan ja viitsin ka kusagile Kehrasse seigelda veel...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      a mazz, sa muidu EHH festile ka liigud?

      Mis minusse puutub, siis sellest EHHFestist suht sõltub, kas ma jaksan ja viitsin ka kusagile Kehrasse seigelda veel...
      See on ju millalgi augustis alles? Ilmselt ma sinna igatahes ei jõua, sest kavatsen samal ajal Euroopas ringi rännata.

      Kehrasse seiklemine on muideks lihtsamast lihtsam, 50 minutit rongis loksumise vaev.

      Kommentaar


        #18
        krt
        mul kõik puhta segi!
        kui juulis siis juulis, mõneti reaalsem... eks näis. kõik nii pea peal, et jahm
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #19
          Nonoh, kas tõesti mina koos Mikusikuga oleme varsti ainsad, kes kõigil suvepäevadel kohal käinud?

          Koht ja aeg selgusid küll väga hilja ja enamike eelistusi ei saanud täita, aga come on, te olete ju soccernetlased, küll te midagi välja mõtlete.


          Samas ma muidugi ei tea, kes vahepeal maksnud on ja nimekiri on endiselt neljapäevase seisuga.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Nonoh, kas tõesti mina koos Mikusikuga oleme varsti ainsad, kes kõigil suvepäevadel kohal käinud?

            Koht ja aeg selgusid küll väga hilja ja enamike eelistusi ei saanud täita, aga come on, te olete ju soccernetlased, küll te midagi välja mõtlete.


            Samas ma muidugi ei tea, kes vahepeal maksnud on ja nimekiri on endiselt neljapäevase seisuga.
            Eelmise väljasõidu kõige seksikamat ja kõige märjema särgiga meest see aasta ei tule, nii et mis need teisedki seal teevad...

            Kommentaar


              #21
              Noh, kas meid nii vähe ongi siis?

              Kommentaar


                #22
                minu osalemine esialgu lahtine. kui võrust laupäeva hommikul tulema saan siis olen käpp, selgus saabub neljapäeval-reedel.
                õhtusest üritusest võtan igal juhul osa

                Kommentaar


                  #23
                  tahaks tulla aga pole veel kindel.

                  Kommentaar


                    #24
                    Selline koosseis siis laupäevaks:

                    mazz
                    wiiner
                    IndrekL
                    Mikusiku
                    LauraM
                    TeeleS
                    Diana
                    Maris
                    Maarja
                    17

                    Küsimärgid Pras, zaz, ek ja teised, teatage lõplik otsus palun homseks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Kogunemine Kehras laupäeval kell 13:00 (Aegviidu rong väljub Tallinnast kell 12:10 ja jõuab kohale 12:59). Rongile tuleme autoga vastu ja veame foorumlased laagripaika. Seal püstitame telgid ja saame kõik tuttavaks ning liigume üsna pea kanuudega koos stardipaika. Pärast ca kolmetunnist kanuutamist maabume taas laagripaigas ja tunneme end lõbusalt. Kavas on mitmed mängud ja tegevused. Ja nii on, nagu elu käib.

                      Kaasa tasuks võtta telgid või magamiskotid või näiteks mõlemad. Samuti on üsna tark varuda omale teised riided ja rätik, sest kogemus näitab, et kanuutades võib märjaks saada. Soovitatav on sportlik riietus ja jalanõud, millega kannataks natuke vutti taguda. Söök ja jook tuleks ka ise kaasa võtta, kuigi Kehras on muidugi pood olemas.

                      Tulijate nimekiri on endiselt üsna lahtine, aga heaks uudiseks on see, et kokku tuleb meid vist ikkagi ca 15. Tulevad lahedad päevad, iga enesest lugupidav foorumlane veab oma tagumendi kohale ja lööb meiega klaase kokku.

                      Laupäeval näeme!

                      Kommentaar


                        #26
                        Poola vabaks!, ütleks selle peale.

                        Kommentaar


                          #27
                          Tuleb tõdeda, et taaskord oli päris vahva. Kõik on terved, peale minu, kuna suutsin naela jalga astuda. Kõige hullemini läks siiski Indreku plätudel, nemad läksid seltsiks Vanderselli särgile ja pedelipule. Wet t-shirt contesti võitsime meie Intsuga, kanuuga käisime ümber kõigest neli korda.
                          Ja nii on, nagu elu käib.
                          Jällenägemiseni!

                          Kommentaar


                            #28
                            Tapame kolmekesi 40 miljonit poolakat ära, siis Poola saab vabaks. Varsti peaks hääletama hakkama. Õhtuks Pärnusse tagasi.

                            Ses suhtes et nii ongi ja kui me veel natuke kokku saame ja mõtleme selle üle ja vaatame seda asja ja vaagime kõik küljed läbi, siis võib-olla varsti selgub ka. Ja nii ongi. Ja tegelt ei saa nii kergelt võtta kõike, vaid peaks enne läbi ka mõtlema ja mingi üle vaatama värgi, et midagi kripeldama ei jääks. Ja siis vaatab edasi. Nii et teeme nii.

                            Aga tegelt lahe oli. Ja suured kallid Mikusikule, kaks suvepäevade veterani ongi nüüd järel. Järgmine aasta peaks vist rohkem organiseerima seda. Aga samas juhuse rolli ei saa alahinnata ja enne peaks kõik läbi mõtlema, et asi ikka sujuks. Olgu nii!

                            Kommentaar


                              #29
                              Tänusõnad kõigile tulijatele. Nagu ikka - parim seltskond!

                              Eredamad hetked läbi minu silmade:

                              * sekeldused rendiautoga (kes teab, see teab)
                              * kolm *kogemata* ümberminekut kanuusõidu ajal
                              * öine tšill ja võidujooks Siimuga silopallidel
                              * "Majaa ljubiimaja Statoil" Oti esituses saunamajas kamina ees
                              * Ints ja Laura
                              * Teele ja Miko

                              Tore oli veel hommikune ärkamine saunamaja põrandal. Vabandused neile, kes minu isekuse pärast õue magama kolisid.

                              Tore oli ka hommikune kanuu-stripp-jalgpall ja närviline ärasõit..

                              Järgmisel aastal kohtume!

                              Kommentaar


                                #30
                                Öine silopallijooks jääb kauaks meelde! Väga vinge oli, suured tänud seltskonnale .

                                Pildid on siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X