320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    miks on tagurpidi kanuu halb? lõbus ju on, märjaks saab (loe: palav ei hakka), sporti saab rohkem teha (loe: kanuusse tagasi ronida), tasakaalu saab rohkem harjutada (loe: kanuusse tagasi ronimine) jne. lihtsalt mingit nüri paadis istumist jne on mõtetu teha. midagi lihtsalt peab toimuma/tegema et oleks meeldejääv üritus
    Lõpuks ometi olen ma Ballackiga ühel nõul. Laura, mis siis selles halba on, kui me mingi 8 korda kanuuga üle pea käisime. Vesi oli soe ju.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Lõpuks ometi olen ma Ballackiga ühel nõul. Laura, mis siis selles halba on, kui me mingi 8 korda kanuuga üle pea käisime. Vesi oli soe ju.
      Kuus korda. Ja millal ma olen öelnud, et see halb on? Aga tegelt on täitsa lõbus ka see, kui vaadata, kuidas teised ümber käivad, ja ise kanuus võrdlemisi kuivalt ja soojalt naerda saab.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas jalkameesFCKU
        maailma mõtetum üritus!!!!
        ütlesid sa seda sellepärast, et endale veel ühte posti juurde saada?
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          #49
          Tagantjärele pean mainima, et kanuud on üsna keeruline ümber ajada, ole sa isane või emane. Mõned nipid siiski aitavad nagu kanuu äärelt salto hüppamine, kolmekesi eri suundades jõkke urineerimine või vana hea "tõmba kanuu püstiseisva kaaslase alt ära".

          Kommentaar


            #50
            No eraldi teemat veel tegema ei hakanud, aga mida arvate mõttest korraldada 2008. aasta Soccerneti suvepäevad Hiiumaal? Täpsemalt siis Laukal. Selleks ajaks on siin ka uus staadion valmis (loodetvasti ikka on) ja küll siin saarel juba tegevust leiaks. Saarlastel oleks ka hea lähedale tulla, rääkimata siis veel hiidlastest. Mida arvate?
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #51
              mõte hea, polegi hiiumaal veel käinud, iseasi kuidas asi logistiliselt ja aega arvestades laheneb, sest paljud tööinimesed.
              AILTON

              Kommentaar


                #52
                Kus seal Laukal kanuutada saab?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Kus seal Laukal kanuutada saab?
                  Tahad kanuutada, siis meri on ümber. Või isegi kanuuga Saaremaalt Hiiumaale tulla. Aga ega suvepäevad ei pea toimuma just Laukal. Võib ka kuskile randa ennast sättida või isegi mõnele laiule.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ma lootusrikkalt eeldan, et orgkomitee juba töötab tänavuste suvepäevade kallal aktiivselt?
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ma lootusrikkalt eeldan, et orgkomitee juba töötab tänavuste suvepäevade kallal aktiivselt?
                      Rohkem infot homme õhtuks.

                      Kommentaar


                        #56
                        ärge jaanipäevaks bronnige... tahaks ka see aasta tulla

                        Kommentaar


                          #57
                          Kuupäevadeks on 27.-28. juuni, rohkem ei oska praegu rääkida.

                          Kommentaar


                            #58
                            Muidugi tulge Hiiumaale
                            Ajalugu ei õpita, ajalugu tehakse.

                            Kommentaar


                              #59
                              kuhugi Laulasmaa kanti parem!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #60
                                Davai, rääkige nüüd ära, siis ma saan teha plaanid, millal või kas üldse saarelt lahkuda.

                                Laukale pole mõttet tulla, staadionil pole murugi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X