320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal võib tekkida taas "Eestlased võõrsil" rubriik?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Vead saidil

      jah, saame aru, et raha on vaja ning, et sellest reklaamist on palju kasu, kuid kui see hakkab põhifunktsioone juba takistama, siis tuleks midagi ette võtta. nimelt kui tahaks vaadata kalendrist sündmuseid, siis pahatihti jäävad need reklaami taha.. no kuidagi ei õnnestu järgmise nädala karikamängu ega alumisi meistriliiga mänge näha.
      tean ka seda, et sarnane probleem on paljudel teistelgi internetilehtedel flash-reklamide ja näiteks menüüde kattuvusega. siin oleks ilmselt kõige lihtsam paigutada kalender reklaami alla, sedasi ei jää vast midagi varju.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Oolrait.

        Kommentaar


          Kas see müüd otseselt siia teemasse läheb aga..... minnes mõnda teemat vaatama (IE7 kasutan) ilmub mulle dialoogiaken, mis küsib, kas ma luban mingit scripti jooksutada või mitte...

          Offtopicu all juhtus ni ja vist madalamate liigade alamfoorumis ka mõne teemaga
          Milles võib asi olla?

          Kommentaar


            Algselt postitas carlo2 Vaata postitust
            Kas see müüd otseselt siia teemasse läheb aga..... minnes mõnda teemat vaatama (IE7 kasutan) ilmub mulle dialoogiaken, mis küsib, kas ma luban mingit scripti jooksutada või mitte...

            Offtopicu all juhtus ni ja vist madalamate liigade alamfoorumis ka mõne teemaga
            Milles võib asi olla?
            Asi võib olla lehe päises paiknevas Flash-bänneris, mis mõningate veebilehitseja seadete korral kutsub esile dialoogiakna.

            Kommentaar


              Tõesti, rubriiki "Eestlased välismaal" oleks hädasti varsti vaja.. Kõik ei pruugi varsti enam meeles püsida. Kotenko ja paljud teised siirduvad ka ( loodetavasti) varsti välismaale.

              Kommentaar


                Ei ole suur probleem, aga ikkagi. Läksin Explorerilt Mozilla peale üle. Muidu kõik ihan fain, aga seda kiirvastuse kasti pole võimalik enam jalust ära saada. Exploreriga endiselt kõik ok - nii nagu ta sai kunagi kinni lastud, nii püsib ka. Aga Mozillaga polegi lihtsalt seal kasti paremas nurgas kohta, kust kinni panna. Ideid?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Seal, kus on tänaste ajalehtede lingid on üks hästi kasulik uudis nimega "SLÕL: Bechkam sõitis haige isa juurde"

                  aga vajutades selle peale leian hoopis Virumaa teataja . Jääbgi tänane kohustuslik Beckhami jutt lugemata.

                  Kommentaar


                    ei nori, vaid lihtsalt igavusest kannan ühe asja ette, mida märkasin. Muidu on Kaido Koppeli sünniaasta õige- ehk siis koosseisu all tulevik2.s . aga kui vaadata meistriliiga omaväravalööjaid, siis minul viskas ette sellise asja : KOOSSEISUD



                    Kaido Koppel Sünnipäev: 30.11.1999




                    .
                    Ei ole vaja väga tähele panna, lihtsalt minu Monki-sündroom.

                    a ja veel vb selline asi, et kas Sünniaeg poleks parem? tal ju teistel aastatel ka sünnipäev.. või siis Sünni päev eraldi?
                    Last edited by plekkpurk; 02.10.07, 13:52. Põhjus: |V| 0 |\| |<

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Seal, kus on tänaste ajalehtede lingid on üks hästi kasulik uudis nimega "SLÕL: Bechkam sõitis haige isa juurde"

                      aga vajutades selle peale leian hoopis Virumaa teataja . Jääbgi tänane kohustuslik Beckhami jutt lugemata.
                      omg. mine manuaalselt slolehe saidile

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ei ole suur probleem, aga ikkagi. Läksin Explorerilt Mozilla peale üle. Muidu kõik ihan fain, aga seda kiirvastuse kasti pole võimalik enam jalust ära saada. Exploreriga endiselt kõik ok - nii nagu ta sai kunagi kinni lastud, nii püsib ka. Aga Mozillaga polegi lihtsalt seal kasti paremas nurgas kohta, kust kinni panna. Ideid?
                        ei anna siis midagi teha selle asjaga? skinn on retro blue, kui see midagi muudab.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Soccerneti "tiimil" keeleline ja ka faktiline toimetaja ka olemas on &#252;ldse? Uudistes on mitemel korral t&#228;heldanud kas faktilisi vigu v&#245;i siis keelelise toimetuse puudumise t&#245;ttu valesti (mitte kaheti) t&#245;lgendatavaid lauseid. N&#228;hke vaeva ka uudistega, muidu on k&#245;ik t&#228;itsa tore
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AnZ Antzon Vaata postitust
                            Soccerneti "tiimil" keeleline ja ka faktiline toimetaja ka olemas on üldse? Uudistes on mitemel korral täheldanud kas faktilisi vigu või siis keelelise toimetuse puudumise tõttu valesti (mitte kaheti) tõlgendatavaid lauseid. Nähke vaeva ka uudistega, muidu on kõik täitsa tore
                            Ära kurjusta, nad teevad seda ju entusiasmist!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AnZ Antzon Vaata postitust
                              Soccerneti "tiimil" keeleline ja ka faktiline toimetaja ka olemas on üldse? Uudistes on mitemel korral täheldanud kas faktilisi vigu või siis keelelise toimetuse puudumise tõttu valesti (mitte kaheti) tõlgendatavaid lauseid. Nähke vaeva ka uudistega, muidu on kõik täitsa tore
                              Otseselt keeleline toimetaja meil muidugi puudub - kes ikka sellist tööd tasuta teha sooviks -, aga julgen väita, et faktilisi ja keelelisi vigu ei ole professionaalsetel spordiportaalidel nagu sportnet või etvsport sugugi vähem.

                              Kui vigu silma hakkab, siis andke julgelt teada ja parandame esimesel võimalusel.

                              Kommentaar


                                Ei tea kas on viga saidis v&#245;ib vabalt ka minus olla, aga ei teadnud kuhu mujale postitada.

                                Teatud p&#245;hjustel ei tea ma enam oma &#245;ige kasutaja ( Bob_Loblaw ) parooli ja maili abil uut saades v&#228;idab ta, et mu kasutajanimi on mihk3l&#203;‡ ( kindlasti tingitud minu nimevahetusest ), igatahes &#252;ksk&#245;ik, mis kasutajanimega (Bob_Loblaw, mihk3l, mihk3l&#203;‡ ) ma mailile saadetud parooli proovin, sisse ma ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X