320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soccernet.ee:Chelsea alustas mängu väga hästi ning asjad pandi paika juba esimese poolaja keskel, kui viie minuti sees löödi viis väravat. Otsa tegi lahti Frank Lampard, kes oli täpne 17. minutil, kolm minutit hiljem tegi skoori Joe Cole ja esimese poolaja 3:0 seisu vormistas veel kaks minutit hiljem Michael Ballack. Avapoolajal väärib märkimist veel Lampardi väljakult eemaldamine 36. minutil.

    Teisel poolajal, 64. minutil lõi värava ka Chelsea äärekaitsja Ashlley Cole, tehes hoolimata Lampardi punasest kaardist kohtumise lõplikuks seisuks 0:4.
    iHala Madrid !

    Kommentaar


      iHala Madrid !

      Kommentaar


        lugege seda
        iHala Madrid !

        Kommentaar


          Leheküljel soccernet.ee/Bwin

          ennustades, vanasti muutus ennustus "rasvaseks" peale selle valimist. Nüüd seda , aga ei toimu, mis värk on?
          Vaatan, et paar koifi on minu jaoks soodsamaks muutunud ja tahaks neid uuesti valida, et oleks võimalus saada rohkem punkte, aga kuna see ei muutu "rasvaseks" siis ma ei tea kas mu uus ennustus luges või mite.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Leheküljel soccernet.ee/Bwin

            ennustades, vanasti muutus ennustus "rasvaseks" peale selle valimist. Nüüd seda , aga ei toimu, mis värk on?
            Vaatan, et paar koifi on minu jaoks soodsamaks muutunud ja tahaks neid uuesti valida, et oleks võimalus saada rohkem punkte, aga kuna see ei muutu "rasvaseks" siis ma ei tea kas mu uus ennustus luges või mite.
            Nüüd korras?

            Kommentaar


              jah, tänud.

              Kommentaar


                sportnetis viimasel aja l olen leidnud palju vigu:http://www.sportnet.ee/index.php?id=62274
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                  sportnetis viimasel aja l olen leidnud palju vigu:http://www.sportnet.ee/index.php?id=62274
                  Katsu ikka pealkirjast ka aru saada.

                  Kommentaar


                    Sain pealkirjast aru.....Kas sa arvad et kui tuleks niuhke uudis näitex:Chelsea juhib nüüd 10 punktiga tabeliseis CHELSEA 52P
                    ARSENAL 41P :::Katsu ikka pealkirjast ka aru saada.
                    iHala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                      Sain pealkirjast aru.....Kas sa arvad et kui tuleks niuhke uudis näitex:Chelsea juhib nüüd 10 punktiga tabeliseis CHELSEA 52P
                      ARSENAL 41P :::Katsu ikka pealkirjast ka aru saada.
                      teema pealkirjast. siin räägitakse vigadest soccernet.ee's.

                      vat kui sõbralikult ütlesin.

                      Kommentaar


                        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                        Nii Nürnbergi juhtkond kui Koller on jalgpalliliidu otsusega päri. Der Club on hetkel Bundesligas kolmas, Koller jätab vahele laupäevase mängu Hamburgi vastu.

                        tagantpoolt kolmas
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          Pole küll viga, aga küsiks veel seda, et kuidas saaks vaadata BWIN'i CL ennustuse iga ringi edetabelit eraldi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            Pole küll viga, aga küsiks veel seda, et kuidas saaks vaadata BWIN'i CL ennustuse iga ringi edetabelit eraldi?
                            Kuna esimene ring veel käib, siis ei saagi seda veel teha, aga kindlasti see võimalus tuleb.

                            Kommentaar


                              Ahjaa, minu paha. Esimene ring on ju mängud nii kodus kui ka võõrsil

                              Kommentaar


                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                                TVMK - Vaprus 0-0. Tegelt 2-1
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X