320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    avalehel:

    Loe Meistriliiga avavooru mängude eelvaateid:

    Trans vs Flora
    Kalju vs S.Kalev
    Levadia vs Vaprus
    Tulevik vs T.Kalev
    Maag Tammeka - TVMK

    Kommentaar


      Algselt postitas Peppone Vaata postitust
      avalehel:

      Loe Meistriliiga avavooru mängude eelvaateid:

      Trans vs Flora
      Kalju vs S.Kalev
      Levadia vs Vaprus
      Tulevik vs T.Kalev
      Maag Tammeka - TVMK
      Fixed.

      Kümme tähemärki

      Kommentaar


        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

        Vale klubi.

        Kommentaar


          Vahepeal oli selle Levadia poliitika hääletuse protsendid kokku liites 98 protsenti

          Kommentaar


            Ma hakkan nüüd tähte närima...

            Kalju-Sillamäe mängus on väljaku olude all kirjas, et sadas lörsi, Lörts on õige ju vist.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Pole kyll "Viga saidil", aga ma ei oska seda mujal kysida kah.

              Kas soccernetil on kavas hakkata tegema uudiseid noorte eliitliigadest?

              Kommentaar


                Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
                Vahepeal oli selle Levadia poliitika hääletuse protsendid kokku liites 98 protsenti
                Kus see hääletamine üldse oli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                  Ma hakkan nüüd tähte närima...

                  Kalju-Sillamäe mängus on väljaku olude all kirjas, et sadas lörsi, Lörts on õige ju vist.
                  Urmar ütles, et lörsi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Ma hakkan nüüd tähte närima...

                    Kalju-Sillamäe mängus on väljaku olude all kirjas, et sadas lörsi, Lörts on õige ju vist.
                    Lõrs oli õge, kuna oli vilets lörts, ei väärinud lörtsi nime, aga ametlikus mitteametlikus protokollis tuli ikka lõrts kirja panna. Muidu klubid ei olnud nõus alla kirjutama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Pole kyll "Viga saidil", aga ma ei oska seda mujal kysida kah.

                      Kas soccernetil on kavas hakkata tegema uudiseid noorte eliitliigadest?
                      Esialgu mitte.

                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Kus see hääletamine üldse oli?
                      Avalehel. 98% tuli kokku protsentide ümardamise tõttu.


                      Lõplik seis jäi muideks selline:

                      Kuidas hindad FC Levadia poliitikat Aleksandr Dmitrijevi suhtes?

                      Ebaõiglane 339 (77.05%)
                      Mõistetav 82 (18.64%)
                      Õiglane 19 (4.32%)

                      Kokku hääli: 440

                      Kommentaar


                        Juba pikkemat, aega olen märganud Piltide või millegi sellisega, sellist jama:


                        Hetkel käis see pinda siin:
                        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                        Aga on ka meeskondade koosseisude all ja mujal...

                        Kommentaar


                          Socceri töökale toimetusele soovitus, et kui aega leiate, siis kontrollige ja vajadusel parandage portaalis meistri- ja esiliiga statistikarubriiki. Ametlike protokollide põhjal on juba tekkinud muudatusi, mis vajaksid korrigeerimist.

                          Kommentaar


                            foorum on katki.

                            Kommentaar


                              Lehmann võib suvel kindad varna panna
                              24. märts 2008 | 20:52| Kommentaarid (0)

                              Arsenali sakslasest puurivaht Jens Lehmann vihjas, et võib suvise EM-i järel oma mängijakarjääri lõpetada.
                              38-aastane mängija loodab aga enne aidata Kahurimeestel tiitleid võita - seda hoolimata sellest, et juba hooaja algusest saadik on ta Manuel Almunia asendajaks olnud.
                              "Ma ei tea kindlalt, mida ma pärast suve teen," sõnas Lehmann FIFA kodulehele. "Ma mängin EM-il, ent edasine selgub sellest, kas mulle tehakse hea pakkumine. Kui nii läheb, võin ma veel kaks aastat edasi mängida, kui ei lähe, lõpetan ma ilmselt karjääri."
                              Jaanuaris oli Lehmann lähedal oma endise koduklubi Dortmundi Borussiaga liitumisele, kuid otsustas ülemineku siiski ära jätta.
                              "Minu kogemused AC Milaniga, kelle juurest lahkusin ma liiga vara, olid üheks põhjuseks. Teiseks oli minu perekond - ma ei tahtnud Inglismaal koolis käivaid lapsi ära viia. Samuti oli minus usk, et ma suudan millegi võitmisest osa saada," rääkis Lehmann sellest, miks ta Arsenali jäi.


                              Reklaam


                              Toimetaja: Kristjan Lukk


                              Kas Lehmann on kunagi AC Milanis mänginud?
                              iHala Madrid !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                                Lehmann võib suvel kindad varna panna
                                24. märts 2008 | 20:52| Kommentaarid (0)

                                Arsenali sakslasest puurivaht Jens Lehmann vihjas, et võib suvise EM-i järel oma mängijakarjääri lõpetada.
                                38-aastane mängija loodab aga enne aidata Kahurimeestel tiitleid võita - seda hoolimata sellest, et juba hooaja algusest saadik on ta Manuel Almunia asendajaks olnud.
                                "Ma ei tea kindlalt, mida ma pärast suve teen," sõnas Lehmann FIFA kodulehele. "Ma mängin EM-il, ent edasine selgub sellest, kas mulle tehakse hea pakkumine. Kui nii läheb, võin ma veel kaks aastat edasi mängida, kui ei lähe, lõpetan ma ilmselt karjääri."
                                Jaanuaris oli Lehmann lähedal oma endise koduklubi Dortmundi Borussiaga liitumisele, kuid otsustas ülemineku siiski ära jätta.
                                "Minu kogemused AC Milaniga, kelle juurest lahkusin ma liiga vara, olid üheks põhjuseks. Teiseks oli minu perekond - ma ei tahtnud Inglismaal koolis käivaid lapsi ära viia. Samuti oli minus usk, et ma suudan millegi võitmisest osa saada," rääkis Lehmann sellest, miks ta Arsenali jäi.


                                Reklaam


                                Toimetaja: Kristjan Lukk


                                Kas Lehmann on kunagi AC Milanis mänginud?
                                Jah on küll.
                                1998-1999 hooaeg.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X