320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Keegi siit Tartust autoga läheb? Saab äkki minu peale võtta.. kui selleks muidugi võimalus on. Aga muidu võin bussiga ka minna.
    Sama siin. Kui keegi hommikul peaks Tallinna poole minema ja saaks mu peale võtta, andke teada. Vastasel juhul lähen eelmisel päeval.

    Kommentaar


      Mu tervis arvab ka, et võiks toas ööbida. Seega +1 bronn.

      Tartust minejatele. Te turnat vaatama ei tule? Ma lähen ikka rongiga Tallinnasse ja siis õhta Aegviidule.

      E: Mazz, ma maksaks kohapeal sulas!
      AILTON

      Kommentaar


        Kogu info nüüd ka teema esimeses postis koos.

        TURNIIR

        Turniirile registreerus 10 võistkonda, kes selgitavad 6 tunni jooksul välja esimese Soccerneti jalgpallimeistri. Osalejatel palume olla kohal võimalikult vara, minimaalselt pool tundi enne oma esimest kohtumist.

        Riietuda ja pesta saab staadionihoones. Turniiri teadustamise ja muusikavaliku eest hoolitseb DJ Dannar, kes mängib sedapuhku enamjaolt eurodance hittlugusid.

        Reeglid:

        * Mänguajaks on 2x8 minutit.
        * Mängitakse poole väljaku peal (69x51 meetrit) väikeste väravatega (5x2 meetrit).
        * Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Koosseisus võib olla maksimaalselt 10 mängijat. Vahetused toimuvad jooksvalt, kusjuures vahetada tohib ainult üle oma väravapoolse otsajoone.
        * Suluseise ei ole.
        * Karistusalad on tähistatud markeritega ning alas sees tehtud veale järgneb penalti.

        Paremuse selgitamine:

        * Kui alagrupiturniiril on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdselt punkte, siis vaadatakse 1) suuremat võitude arvu, 2) omavaheliste mängude punkte, 3) omavaheliste mängude väravate vahet, 4) üldist väravate vahet, 5) suuremat löödud väravate arvu, 6) loos.
        * Kui kohamängude normaalaeg lõppeb viigilise tulemusega, selgitatakse võitja penaltidega (3 penaltit. Kui selle järel on seis viigis, jätkatakse esimese eksimuseni).

        Kaardid ja mängukeelud:

        * Mängust eemaldamise korral (punase või 2 kollase kaardiga) ei jää meeskond vähemusse, kuid konkreetne mängija selles ega järgmises mängus enam väljakule tulla ei tohi.
        * Erinevatest mängudest korjatud hoiatustega mängukeeldu ei kaasne.
        * Samas on kohtunikul õigus keelata igal hetkel mängija platsilviibimine, kui ta kujutab ohtu kaasmängijatele.

        Alagrupid:

        A-alagrupp
        A1 Soccernet.ee 1
        A2 Eks-Soccernet
        A3 Liverpool FC
        A4 AS Läbukunnid
        A5 Haapsalu AA Garaaž

        B-alagrupp
        B1 Soccernet.ee 2
        B2 FCS Veteranid
        B3 Leeds United
        B4 Pärnu Karupojad
        B5 Rapla JK Toru Baar

        Ajakava:

        10:00 A1-A2, B1-B2
        10:25 A3-A4, B3-B4
        10:50 A5-A1; B5-B1
        11:15 A3-A2; B3-B2
        11:40 A4-A5; B4-B5
        12:05 A1-A3; B1-B3
        12:30 A2-A5; B2-B5
        12:55 A4-A1; B4-B1
        13:20 A5-A3: B5-B3
        13:45 A2-A4; B2-B4
        14:15 A 1. koht – B 2. koht; A 2. koht – B 1. koht
        14:45 pronksimäng
        15:10 finaal

        Auhinnad:

        I koht: võitjakarikas, kast head ja paremat A. Le Coqilt, kinkekaardid Helsingisse ja tagasi Tallinkilt.
        II koht: kast head ja paremat A. Le Coqilt, grillimaterjal Nõo Lihavürstilt.
        III koht: kast head ja paremat A. Le Coqilt.
        Last edited by mazz; 13.07.11, 23:52.

        Kommentaar


          Ahjaa, esialgsed nimekirjad. Minule teadaolevatest foorumlastest peaksid turniiril mängijatena osalema:

          Soccernet.ee (2 tiimi): Saarlane, kremmelkoor21, mazz, nurmalna, rauulo, 05ula, HannaO, football2u, Fireblade-, raits, Tanel, Kasper, whoisthemasta + 3, kelle fooruminime ei tea
          Eks-Soccernet: Artur, Felipe, Pilt, Nuutu, 17, Mikusiku, kaala, Karla + mõned lahtised
          Liverpool FC: K Punkt, Stok, Crackerz, Kaaarel, rasmusolen, Swifty2002, Suht Pohh
          AS Läbukunnid: PraS, cannuman, Peeter I, eika, fcfloraforever + 1, kelle fooruminime ei tea, ja 4 lahtist
          Haapsalu AA Garaaž: finntroll, Jexxon, chumbawamba + 5, kellel fooruminime ilmselt pole
          FCS Veteranid: ek, Devil, Raimo, BROMILL, Nils., kala2, Scooter, jazzjansa
          Leeds United: rohelineKonn, Martin, Liis, gamer, oku, skint, Markko, ElBid+1, aifo, Meelik, Rünno
          Pärnu Karupojad: elx, IsaKaru, kprsoo, meesmuiste, Mayhem + 3, kelle fooruminime ei tea
          Rapla JK Toru Baar: wiiner, alejandro + 5, kellel fooruminime ilmselt pole

          Kes oskab, täiendagu. Lõplikud koosseisud selguvad turniiril.

          Otsi kohta kus sa saad ja hüppa sisse!
          Last edited by mazz; 14.07.11, 14:03.

          Kommentaar


            kus bettida saab ?

            Kommentaar


              Ma lootsin, et valitakse ka kõige seksikam mängija. Kolme hulka Leedsil varianti pole, aga eelpool mainitud tiitli materjali on küllaga.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Leeds United: rohelineKonn, Martin, gamer, oku + vähemalt 3, kelle fooruminime ei tea
                Võitmatu Leeds Unitedi koosseis (võib tulla muudatusi)

                rohelineKonn, Martin, Liis, gamer, oku, skint, Markko, ElBid, ElBid+1, aifo, Meelik ja onu Rünno.

                Ja hulgaliselt toetajaliikmeid nagu nt vandersell ja Tembu ning eston maravilha.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Võitmatu Leeds Unitedi koosseis (võib tulla muudatusi)

                  rohelineKonn, Martin, Liis, gamer, oku, skint, Markko, ElBid, ElBid+1, Meelik ja onu Rünno.

                  Ja hulgaliselt toetajaliikmeid nagu nt vandersell ja Tembu ning eston maravilha.
                  Täpsustan niipalju, et Meeliku tulemine on nii ja naa kuna ta kobises midagi Positivusest. Ja Aifo pidi tulema meie eest higi valama.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    Täpsustan niipalju, et Meeliku tulemine on nii ja naa kuna ta kobises midagi Positivusest. Ja Aifo pidi tulema meie eest higi valama.
                    Loomulikult, käisin teema üle, kuid nagu ikke. Ja Meelik ärgu jamagu. Muide, keegi Rünnoga on suhelnud üldse?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      FCSV koosseisus on eston maravilha, ek, Devil, Raimo, BROMILL, Nils., kala2, Scooter ja jazzjansa enamvähem kindlad tulijad.

                      Kommentaar


                        Mina valisin välja juba kõige homoseksuaalsema meeskonna nime, kus naljakal kombel mängib nii hetero vend, kes isegi siis telki ei lähe, kui naine seal kutsub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mina valisin välja juba kõige homoseksuaalsema meeskonna nime, kus naljakal kombel mängib nii hetero vend, kes isegi siis telki ei lähe, kui naine seal kutsub.
                          Agent, kui juba jutuks tuli, siis miks Angeli vennad oma satsi välja ei pane?

                          Kommentaar


                            mulle ka voodikoht sinna külalistemajja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Agent, kui juba jutuks tuli, siis miks Angeli vennad oma satsi välja ei pane?
                              Angel on juba pikemat aega kinni, et sa teaksid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                                Tartust minejatele. Te turnat vaatama ei tule? Ma lähen ikka rongiga Tallinnasse ja siis õhta Aegviidule.

                                Ma osalen turnal: AS Läbukunnid: PraS, cannuman, Peeter, eika, fcfloraforever + 1, kelle fooruminime ei tea, ja 4 lahtist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X