320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    FCS Veteranid on suurte kogemustega, meid peate küll kartma.
    Oma nõusoleku on andnud juba- Rein, kala2, Raimo, eston, ek, Scooter. Prrovin veel paar osavamat venda saada. Kui keegi soovib liituda, andku teada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      FCS Veteranid on suurte kogemustega, meid peate küll kartma.
      Oma nõusoleku on andnud juba- Rein, kala2, Raimo, eston, ek, Scooter. Prrovin veel paar osavamat venda saada. Kui keegi soovib liituda, andku teada.
      kas meist osavamaid ongi veel?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        kas meist osavamaid ongi veel?
        Üks vend oli ju, kes FC Soccerneti kärbitud koosseisu vastu Soccerneti toimetuse ridades viis kolli virutas. Aasta oli siis 2008. Natuke on küll Ruud Van D. juurde võtnud ja oskab ainult täispeaga mängida, aga siiski.

        Kommentaar


          #64
          JK Läbukunnid/Kalev 100

          Kommentaar


            #65
            FCUK, it's confirmed: im out

            Kommentaar


              #66
              Seltsimehed unetud, veel ainult 10 päeva on osalustasuks 3 eurot. Võistkondade pärast muretseda pole vaja, komplekteerida ja komplekteeruda saab ka hiljem.

              Ühtlasi tuletan meelde, et foorumi suurimaid staare ootab suvekatel ees midagi maitsvat.

              Kommentaar


                #67
                Jeebus, jeebus, mul on suguvõsa kokkutulek samal päeval. Räägin kiirelt estoniga läbi ja äkki ta veab ise seda Veteranide võistkonda. Juhul kui ta ei nõustu, siis lihtsalt känseldame selle võistkonna. Kuna palli mängima ei jõua, siis lbule proovin jõuda. Mõni asi see 150 km sõita.

                Edit: Eston lubas ikkagi selle raske koorma enda kanda võtta.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #68
                  Võiks esimesse posti teha lingi Saarlase postitusele http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1308784

                  Vaatasin praegu kogu teema info leidmiseks läbi ning nagu kiuste vaatasin teist lehte kõige viimasena.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #69
                    Kas ma võin ka tulla?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      Kas ma võin ka tulla?
                      Kõik Soccerneti külastajad on kutsutud. Aja tiim kokku ja mängi turniiril või tule lihtsalt üritusele, vahet pole.

                      Kommentaar


                        #71
                        Võib-olla, et satub sinnakanti, aga kuna kindel ei saa olla, siis ei saa ka meeskonda koondada. Seega on minu küsimus selline, et kas kohapeal on ka lootust endale koht mõnes tiimis leida ?

                        Kommentaar


                          #72
                          Esimeses postituses või nii võiks uuendada/tekitada meeskondade nimekirja, kes murule lippavad.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #73
                            Kui mingis kategoorias võitja kokkutulekule ei ilmu, siis mis saab tema auhinnast?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kui mingis kategoorias võitja kokkutulekule ei ilmu, siis mis saab tema auhinnast?
                              Kõik õlle mis üle jääb, on minu oma

                              Kommentaar


                                #75
                                taipohh kui mazz mind seekord eriauhindadest ilma jätab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X