320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Mu tervis arvab ka, et võiks toas ööbida. Seega +1 bronn.

    Tartust minejatele. Te turnat vaatama ei tule? Ma lähen ikka rongiga Tallinnasse ja siis õhta Aegviidule.

    E: Mazz, ma maksaks kohapeal sulas!
    Lihtsalt infoks sulle ja tartlastele, et:
    SEBE bussid peaksid ju laupäeviti mingi megaodavad olema noortele. Lisaks Bussijaamast Kalevi statale palju kiirem ja mugavam kui baltast.

    Kommentaar


      kas kellegil ühte mängijat ei ole vaja rohkem ?
      may the force be with you !

      Kommentaar


        Ja iga meeskond võiks endale mingi hirmsa 90-ndate diskensist pärit tunnuslaulu ka välja mõelda. Läbukunnidel on näiteks Must Q ja Rahvaspordipäev.

        Kommentaar


          Meil on MOT (eriti selles versioonis)



          ja plaaditäis muid läägeid temaatilisi laule.

          Kommentaar


            Majas on magamiskohti 18, mis jagunevad kuueks kolmekohaliseks toaks. Nüüdseks on kõik juba broneeritud.

            Martin, Konn, Eika, Gamer, Diana, Karla, Elx, SleepWalking, Tanel, Mikk, cannuman, Stok, Peeter I, eston, dannar, Jexxon, HannaO, 05ula.

            Varus: nurmalna + 1
            Last edited by mazz; 15.07.11, 22:12.

            Kommentaar


              ma bronniks ka endale ühe koha. tasumine on kohapeal?

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Majas on magamiskohti 18, mis jagunevad kuueks kolmekohaliseks toaks. 14 kohta on juba broneeritud, 4 veel vabad - kes ees, see mees.

                Martin, Konn, Eika, Gamer, Diana, Karla, Elx, SleepWalking, Tanel, Mikk+1, cannuman, Stok, Peeter I, ?, ?, ?, ?.
                No pmst saab sellisel juhul ka põranda peal magada ju. Aga üldiselt pange igaks juhuks mind ka kirja, sest äkki ma tulen ka.

                Kommentaar


                  Pole aastaid juba jalgpalli mänginud, veel vähem palli ennast puutunud, tulevad päris huvitavad mängud

                  Kommentaar


                    Veteranide eest mängib ikkagi see A klassi staar. Tulge kohale ja saate teada kellega tegu. Kas see on tõesti Rüütli või hoopis Lindpere või keegi kolmas?
                    Veteranid lauluks valisin patroonina (Dannu vaata seal on videos ka tisse näha)-




                    Kui seda DJ Dannar kuskilt ei leia, siis käib ka see lugu-

                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Karupoegade vaieldamatu lemmik 90'ndatest




                      E: See ei läinud siiski tsensuurist läbi ja jääb kaverversioon: Või noh, suurt vahet pole






                      Tegelik viimase aja hümn on see:




                      Täpsemalt osa 1:46-1:58, kui keegi viitsiks välja lõigata
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Veteranide eest mängib ikkagi see A klassi staar. Tulge kohale ja saate teada kellega tegu. Kas see on tõesti Rüütli või hoopis Lindpere või keegi kolmas?

                        Kui seda DJ Dannar kuskilt ei leia, siis käib ka see lugu-

                        reinu poolt määratud tankistina valin ma lõvisüda loo.

                        Kommentaar


                          ilmselgelt on kõigeenam arenenud muusikalise maitsega tiim juba selgunud!sooviks eriauhinda!
                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          reinu poolt määratud tankistina valin ma lõvisüda loo.
                          b-day

                          Kommentaar


                            peab igaks juhuks siin ka ära mainima, et skint ja gamer on rämedad reeturid (nad ise teavad ka seda)!

                            aga muidu tuld! asjaolude kokkulangemise tõttu ilmselt õhtul ei saa meeldivale koosviibimisele tulla, ent päeval palliplatsil olen kohal.

                            Dannar, sa kohapeal 90ndate diskot ei taha teha?

                            mussi ka:

                            Kommentaar


                              Õnneks ma ei suuda Soulseegist Lõvisüda laulu leida. Muidu sobiks väga kenasti. Sorry, rõõmustasin liiga vara. Leidsin ikka selle laulu.

                              Õuõu, ma sain ainult mingi homoseksuaalse variandi, kus polnud räpiosa...

                              Kommentaar


                                Mina tahan olla see poiss, kes ei oska tantsida ja ei suuda ka ühte lauset meelde jätta:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X