320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Ou, 16. juuli ikka

    ma juba lugesin ja mõtlesin, et kas sul on kõva timetravelling olnud või siis mahe apsakas sisse tulnud
    My bad, parandasin ära.

    Algselt postitas synapse Vaata postitust
    tiimi saab veel registreerida või on täis?
    Kolmapäevani saab regada.

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    DJ Dannar palus edasi öelda, et keegi võiks enda läppari kaasa võtta, et saaks ikka muusikat mängida.
    Saab tehtud.

    Kommentaar


      Võib-olla rumal küsimus, aga kas mingi Copa America veerandfinaalide vaatamise võimalus ka luuakse õhtul või läheb põhirõhk joogiküttele?

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Võib-olla rumal küsimus, aga kas mingi Copa America veerandfinaalide vaatamise võimalus ka luuakse õhtul või läheb põhirõhk joogiküttele?
        Eika, ausalt, see on eriti homo küsimus.

        Kommentaar


          Turniiri nimekirja lisandus Pärnu Karupojad. Uute võistkondade kokkuajamiseks/registreerimiseks on aega veel vaid homseni!

          Praeguse seisuga täpselt 10:

          Soccernet.ee 1
          Soccernet.ee 2
          Eks-Soccernet
          JK Läbukunnid/Kalev 100
          FCS Veteranid
          Leeds United
          Liverpool FC
          JK Toru Baar / Rapla
          Haapsalu AA Garaaž
          Pärnu Karupojad

          Kommentaar


            Tõmbasin mingi superhits of 90'se ja pean ikka tõdema, et see on kole pask, mis laupäeval kõlaritest tulema hakkab!

            Kommentaar


              90 ja pask?
              Mine ravile, Mõnuagent!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                90 ja pask?
                Mine ravile, Mõnuagent!
                No seal on häid laule ka, aga samas on ka kohutavat kräppi. DJ Bobo Everybody jne.

                Kommentaar


                  Mine mõnule, Raviagent!

                  Kommentaar


                    FC Soccernet Veteranide kooseisus astub platsile ka tõenäoliselt Eesti jalgpalli A kategooria staar. Näpud risti, et läbirääkimised liiva ei jookseks.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Rüütli v ?
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        ei, rein ei lähe suguvõsa kokkutulekule.

                        Kommentaar


                          Ei, tegu on Joel Lindperega. Scooter peab läbirääkimisi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Loen, et kolmapäevani saab registreerida. Kas see tähendab, et kolmapäeval veel saab ka registreerida või registreerimine lõpeb täna kesköösel? Saaks ka vbla tiimi kokku, aga vaja veel orgunnida mehi.

                            Kommentaar


                              Kas meeskondade koosseisud ka üles visatakse ning turniirist live ülekanne tuleb? Mul ei vea kohaletulek kuidagi välja. Jälle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mozart Vaata postitust
                                Loen, et kolmapäevani saab registreerida. Kas see tähendab, et kolmapäeval veel saab ka registreerida või registreerimine lõpeb täna kesköösel? Saaks ka vbla tiimi kokku, aga vaja veel orgunnida mehi.
                                Kolmapäeval saab ka veel regada.

                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kas meeskondade koosseisud ka üles visatakse ning turniirist live ülekanne tuleb? Mul ei vea kohaletulek kuidagi välja. Jälle.
                                Esialgseid koosseise võiks tasapisi nimetama hakata küll jah. Laivi ei tule, kui just keegi seda kohapeal ise teha ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X