320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tembu Vaata postitust
    Mina tahan olla see poiss, kes ei oska tantsida ja ei suuda ka ühte lauset meelde jätta:

    No kuulge. Neid laule ei jõua ju keegi üle ühe salmi kuulata...

    Kommentaar


      Kuidas seal Kalevi staadioni juures parkimisega lood on? Iseenesest on tegu kesklinnaga, st peab plönnima või on mingi eraldi parkla ka?
      308

      Kommentaar


        Staadioni territooriumil on mingis mahus parkla ning suures avalikus parklas on ca 2h kellaga tasuta minu meelest.

        Kommentaar


          Algselt postitas oku Vaata postitust
          Täpsustan niipalju, et Meeliku tulemine on nii ja naa kuna ta kobises midagi Positivusest. Ja Aifo pidi tulema meie eest higi valama.
          Täpsustan, et pärast kahekuist treeningpausi olen pigem sjuke touch-'n-go-mees. Higi võin ka koos Selli, Tembu ja Estoniga valada platsi kõrval.

          Jäi silma veel üks korraldajatepoolne vigur kuulutusel. Turniiriga tahetakse alustada kell... 10? Heh!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Algselt postitas aiFo Vaata postitust

            Jäi silma veel üks korraldajatepoolne vigur kuulutusel. Turniiriga tahetakse alustada kell... 10? Heh!
            Ma ka nõuan selle aja ümbervaatamist, kuna enne kella 10-t pole võimalik ju alkot osta. lase veel lastel korraldada!

            Kommentaar


              Sorry, ei jõua ikkagi õhtusele üritusele.
              Teile aga mõnusat läbustamist ja ehk siis järgmisel aastal õnnestub kohtuda.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sorry, ei jõua ikkagi õhtusele üritusele.
                Teile aga mõnusat läbustamist ja ehk siis järgmisel aastal õnnestub kohtuda.
                Kurat, kas jälle olen ma kogu ürituse kõige "suurem" kuju?

                Kommentaar


                  ... vaatan et palju toredaid nägusi on tulemas..hakkan juba isegi kihelema..kas ruumi veel sünnipäevalistega liituda on?
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Keegi nsm kah turniiri vaatab ja õlut libistada soovib?

                    Kommentaar


                      Sõidan homme hommikul kell 7 Tartust Tallinna. Vabanesid mõned kohad, seega, kui keegi soovib peale hüpata, saadke PM.

                      Mis alkoholi puutub, siis ma usun, et Raimo avab puhveti
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Aga kas keegi teab, mis tase nendel võistkondadel on ? Rohkem nagu tugitoolisportlastest kokku pandud meeskonnad või profid ?

                        Edit: Ja kas võib tavaliste putsadega ka mängida ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Nagu ma olen aru saanud, siis mängijaid on iga tasemega. Mis puutub muru putsadesse, siis osad mängivad seal nendega küll, aga parem ikka kunstmuru putsadega mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Keegi nsm kah turniiri vaatab ja õlut libistada soovib?
                            Mina.

                            Kommentaar


                              tahaks laulu sitaaugu rock

                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Soccernet 2 hümn:

                                Last edited by mazz; 15.07.11, 22:16.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X