320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Ehk saaksid öelda, mis lauluga tegemist on?

      Kommentaar


        Billy Idol - Rebel Yell

        Kommentaar


          Scooter siiski on seal antud videos mulle tundub?
          Siiski.. mõlemad head.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Ehk saaksid öelda, mis lauluga tegemist on?
            Väga hea lauluga...

            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mingit pildimaterjali kah millalgi tuleb? Vaataks selgena kah näod üle, pool õhtut muidu täitsa hägune...
              Hendrik, Hanna - kuhu pildid jäävad?

              Kommentaar


                pilte enne ei saa, kui mazz hendrikule uued pirukad toob

                Kommentaar


                  Mis pilte? Kaks videot on meeleolud juba piisavalt hästi välja toonud.

                  Kommentaar


                    No nii, leitud on võtmed ja ka valgete raamidega päikeseprillid. Need, kes neid tagasi tahavad saada, saatke PM.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gairi
                      Prillid on konna omad vist.

                      Mhm, ta saatis mulle kirja.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Siim, oleks aeg pirukad ära osta Hendrikule. Nädal möödas juba.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          sõbrad. tahtsin öelda, et möödunud nädal videot valmis ei õnnestunud teha. õhtu mil tahtsin teha, ei olnud tehnika sõber. nüüd uuel nädalal enne tillukesele puhkusele siirdumist teen ikka midagi valmis idee on olemas, et kuida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            sõbrad. tahtsin öelda, et möödunud nädal videot valmis ei õnnestunud teha. õhtu mil tahtsin teha, ei olnud tehnika sõber. nüüd uuel nädalal enne tillukesele puhkusele siirdumist teen ikka midagi valmis idee on olemas, et kuida.
                            ah mis sa keerutad. mitu pirukat sulle?

                            Kommentaar


                              Turniir lõppes minu jaoks tõsise haigusega, kuid kahetseda ei ole võimalik, sest olustik oli lihtsalt super. Korraldus oli suht anarhistlik, aga nagu kombeks saanud, lahenes kõik jooksvalt. Muidugi poleks see nii lihtsalt läinud, kui poleks olnud osalejate mõistlikku suhtumist ja suurt hulka abikäsi. Eraldi peab tänama JK Kalevit, sest staadionil oli sõna otseses mõttes kõik olemas. Aitäh kõigile!

                              Steiv monteeris poolfinaalidest alates kokku klipi, mis räägib iseenda eest:



                              Leheke, millele ma piinliku täpsusega väravalööjaid märkisin, läks kahjuks salapäraselt kaduma, aga ajaloo huvides olgu vähemalt tulemusedki välja toodud.



                              Mis suvepäevi puutub, siis nagu videodelt näha, tõmbasid Dannar ja Eika juba turniiril peo käima ja nii ta läks. Eraldi aitäh minu poolt Jazzjanzale ja tema kaaslasele, kes pokkeriturna korraldasid ja sellega mu taskuid täitsid.

                              Ja eriti õnnelikud suvepäevalised said pealekauba matka kogenud giidi juhendamisel Põhja-Eesti hingematvalt ilusas looduses. Pole tänu väärt!

                              Kommentaar


                                finaal jäi vist ikka 3-0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X