320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Milline see Hispaania XI üldse väljanägema hakkab?
    Erinevalt paljudest teistest meeskondadest, Hispaania puhul on lõpliku koossseisu ennustamine võrdlemisi keeruline, kuna alternatiive on omajagu. Seda ennekõike kesvälja puhul ning ka sõltuvalt sellest, kas mängitakse ühe või kahe ründajaga. Võiksin eeldada, et alagrupis mängitakse klassikalisemat 4-4-2 ning seejärel kui panused kasvavad, jääb Villa üksi ründesse ja tugevdatakse keskvälja.

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Xavi, Xabi Alonso, Cesc ja Iniesta ei mahu mitte kuidagi moodi koos platsile ära, aga kelle sa pingile jätad?
    4-5-1 puhul mahuksid teoorias kenasti samaaegselt platsile:

    ____________Alonso
    _____Xavi___________Cesc
    Iniesta__________________Silva/Mata



    ...seevastu 4-4-2 üle minnes on juba märksa keerulisem, kuid teemandiga opereerides on see endiselt võimalik:

    _____________Alonso
    _______Xavi__________Iniesta
    _____________Cesc

    Kommentaar


      Viimaste mängude järgi muidugi oleks loogiline, et 4-5-1, aga Torres/Villa ükskõik kumba pingil olemine oleks väga ebaharilik nähtus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Viimaste mängude järgi muidugi oleks loogiline, et 4-5-1, aga Torres/Villa ükskõik kumba pingil olemine oleks väga ebaharilik nähtus.
        Ebaharilik või mitte, kuid keegi suurtest nimedest (eeldatavasti Fàbregas / Torres) pingilt tõenäoliselt siiski alustab. Kui ründaduost teine osapool sinna on jäämas, siis on see kahtlemata Torres, kuna Villa on olnud sedavõrd palju paremas vormis Del Bosque käe all.

        Kommentaar


          sellega ma nüüd küll nõus ei ole
          Et kahtlemata Torres just pingile panna, see oleks lollus minu silmis
          Aga eks aeg näitab mis seal LAVis saama hakkab
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
            sellega ma nüüd küll nõus ei ole
            Et kahtlemata Torres just pingile panna, see oleks lollus minu silmis
            Võttes arvesse, et Villa tegi MM-i valiktsüklis 7 väravat (Torres 0) ning näitajad koondises on ka nii muidu tunduvalt (Villa: 57 mängus 37 väravat, Torres: 72/23) resultatiivsemad olnud, ei tohiks küsimustki olla, kumb see kergemini pingile on jäämas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
              Võttes arvesse, et Villa tegi MM-i valiktsüklis 7 väravat (Torres 0) ning näitajad koondises on ka nii muidu tunduvalt (Villa: 57 mängus 37 väravat, Torres: 72/23) resultatiivsemad olnud, ei tohiks küsimustki olla, kumb see kergemini pingile on jäämas.
              Ning Torresel on see aasta vigastustega probleeme olnud. On ta praegu uldse parimas vormiski?

              Kommentaar


                Eeldusel, et Torres on alagrupimängudeks mänguvalmis, peaks La Roja algkoosseis olema midagi järgnevat:

                ---------Casillas

                Ramos Pique Puyol Capdevila

                Silva Alonso Xavi Iniesta

                --------Torres Villa



                Eilne lahkumisetendus Murcias oli igal juhul võimas..
                the absence of evidence is not the evidence of absence

                Kommentaar


                  Loodan, et torres siis seekord alustab põhis
                  Villa ei suutnud eelmine mäng 90 minuti jooksul mitte ühtegi lööki raamigi teha... väga mannetu mäng
                  Vigastusest tulnud Torres tõi kindlasti 30 minuti jooksul 4x rohkem elu platsile kui Villa terve mängu jooksul
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Iniesta siis täna ei mängi...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                      Loodan, et torres siis seekord alustab põhis
                      Villa ei suutnud eelmine mäng 90 minuti jooksul mitte ühtegi lööki raamigi teha... väga mannetu mäng
                      Vigastusest tulnud Torres tõi kindlasti 30 minuti jooksul 4x rohkem elu platsile kui Villa terve mängu jooksul

                      Ja täna oli absoluutselt vastupidi. Torres oli täis null ja Villa ikka midagi suutis nagu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                        Ja täna oli absoluutselt vastupidi. Torres oli täis null ja Villa ikka midagi suutis nagu.
                        Tuleb tõdeda küll jah
                        Aga nüüd torrest süüdistada ka vast ei saa
                        Sest mitte ühtegi 100% võimalust tal nüüd küll ei olnud
                        See Villa möödaläinud penalt närib mul hetkel rohkem hinge kui need luhtunud Torrese üritused


                        Ja see Navas on ikka täiesti mööda mees minu arust. Üks korralik tsenderdus tuli läbi, kui torres peaga löögile sai, aga üle paraku
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                          Tuleb tõdeda küll jah
                          Aga nüüd torrest süüdistada ka vast ei saa
                          Sest mitte ühtegi 100% võimalust tal nüüd küll ei olnud
                          See Villa möödaläinud penalt närib mul hetkel rohkem hinge kui need luhtunud Torrese üritused


                          Ja see Navas on ikka täiesti mööda mees minu arust. Üks korralik tsenderdus tuli läbi, kui torres peaga löögile sai, aga üle paraku
                          Mis mula sa ajad? Torres oleks vormis olles vähemalt 2 kolli ära löönud. Eile oli üldse tunne, et ühel mehel on elu kõige kehvem vorm, mis on küll ka mõistetav ja teine on ennast nii õhku täis tõmmanud, et kui ma Hispaania poolt ennustanud poleks, siis ootaks neile kaotust, et mõned vennad natuke hoogu maha tõmbaks. Vedas, et see Jaapani kohtunik selline flegma oli, muidu oleks saanud krdi Villa oma primadonnatsemise eest juba esimesel poolajal punase kätte.

                          Kommentaar


                            edasipääsuks piisab vist ükskõik millise tulemusega võidust?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              you got it right
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Vedas, et see Jaapani kohtunik selline flegma oli, muidu oleks saanud krdi Villa oma primadonnatsemise eest juba esimesel poolajal punase kätte.
                                Jäi selline mulje, et see Hondurase kavalpea üritas seal Villale meelega valusalt varba peale astuda. Sellise asja eest on bitch-slap igati asjakohane imo.
                                Kohtunik jättis muidugi esimesel poolajal vist juba kaks pennut andmata. Torrese finishing oli ikka päris kohtutav, peaks ennast kätte võtma kui soovivad kaugele jõuda.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X