320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Jäi selline mulje, et see Hondurase kavalpea üritas seal Villale meelega valusalt varba peale astuda. Sellise asja eest on bitch-slap igati asjakohane imo.
    Kohtunik jättis muidugi esimesel poolajal vist juba kaks pennut andmata. Torrese finishing oli ikka päris kohtutav, peaks ennast kätte võtma kui soovivad kaugele jõuda.
    No aga normaalne tippmängija ei hakka sellise asja peale riskima.

    Kommentaar


      tegelt olid kõikide Hispaania meeste vhinishingud kohutavad - Villa esimene värav oli küll ilus, aga võttes arvesse pennalt ja teise värava abi vastase poolt, siis tõenäoliselt olnuks kukkumiseta selle löögi efektiivsus olematu.
      Millegipärast mäletan mina suisa kolme Torrese situatsiooni, kus ta pigem palli ikka võrku saadab.

      Kui palju Navas kaalub? 60-65 kg? Suhteliselt olematu efektiivsus + pedofiili nägu = jälkus.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ramos oli eile Villa ja Torrese kõrval kolmas ründaja
        Ju jõud sai otsa ja Arbeloa kord

        Kommentaar


          Eile mulle ei meeldi Hispaania. Miks kasutada kahte kaitsvat poolkaitsjat? Xabi Alonso ja Xavi ja Busquets ei tööta. Navas? Ta mängib üksi. Ma olen väga vihane.

          Marca.com küsitlus


          Kas sulle meeldib kuidas Hispaania mängib?
          80% EI!

          Hispaania-Venemaa (3-0) Euro2008:
          Casillas, Marchena, Puyol, Iniesta, Villa, Xavi, Torres, Capdevila, Ramos, Senna ja Silva.
          Nüüd, eile, Casillas, Piqué, Puyol, Navas, Villa, Xavi, Torres, Capdevila, Ramos, Busquets ja Xabi Alonso.

          Nii, Hispaania-Venemaa oli väga hea mängi. Eile? Halb. Miks? Navas ja Xabi Alonso...

          Meil on halb treener. Vicente del Bosque ei ole "hing". Villa väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Esimese mängu, Swiss väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Tehke midagi! Karjuda! Midagi! Ta on poliitik, ta ei ole treener.
          Õpin eesti keelt, parandused on teretulnud. Aitäh.

          Kommentaar


            Navas ja Xabi Alonso küll ainukesed süüdlased pole.

            Kommentaar


              Nad on hea mängijad, aga, ei Hispaanias. Xabi Alonso on aeglane, aga, nüüd ma mõtlen me võitsime Prantsusmaa 0-2 ja Xabi Alonso oli hea.
              Casillas, Arbeloa, Sergio Ramos, Puyol, Piqué, Xabi Alonso, Busquets, Cesc Fábregas, Silva, Iniesta ja Villa. Sama meeskond esimese mängu Šveits vastu (Xavi x Cesc, Capdevila x Arbeloa).

              Ma mahan :
              Casillas, Capdevila, Puyol, Piqué, Sergio Ramos, Busquets (või Xabi Alonso!), Xavi, Iniesta, Silva, Cesc ja Villa.

              Dannari toimetatud tekst:
              Nad on head mängijad, aga mitte Hispaanias. Xabi Alonson on aeglane, aga kui me võitsime Prantsusmaad 2:0, siis Xabi Alonso oli hea.
              Õpin eesti keelt, parandused on teretulnud. Aitäh.

              Kommentaar


                Ma olen õppimist eesti keeles, nii et parandused on teretulnud. Aitäh.

                proovi nii: Õpin eesti keelt, parandused on teretulnud. Aitäh.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Aitäh
                  Õpin eesti keelt, parandused on teretulnud. Aitäh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cirexius Vaata postitust
                    Meil on halb treener. Vicente del Bosque ei ole "hing". Villa väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Esimese mängu, Swiss väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Tehke midagi! Karjuda! Midagi! Ta on poliitik, ta ei ole treener.
                    Vaidleks vastu. Eilsed tunded on lahtunud, seega võib nagu postitada küll. Capello lasi nagu hull väljaku kõrval, ometi polnud sellest kasu.

                    Aragones oli tõesti treener, kes saavutas seda, mida polnud juba pikemat aega keegi teine suutnud. Samas ei tasu pöörata selga faktile, et raske on ületada Aragonese-aegse koondise saavutatud tulemusi.

                    del Bosque on külma närviga ja see on hea. Ei näinud eile muud viga, kui natuke valet algkoosseisu (Navase alustamine põhis) ning mõnda kehva vahetust. Samas tuleb ka proovida midagi uut ja anda puhkust põhitegijatele nagu Xavi, Ramos jne. Nii et kahe otsaga asi. Eile tulid küll kehvad kolm punkti, aga püssi põõsasse veel ei viskaks, vast hakkab veel looma. Loodetavasti ei kasutata Villat rohkem tipuründajana, sest nagu esimesed 1 ja pool mängu seda tõestanud on, ei saa mees sellega hakkama. Siin tuleks jälle kiita eelkäija Aragonest, et kaasas Güiza ja laita praegust la furia roja lootsi, et Güiza koju jättis, sellest mehest on praegu puudus.

                    del Bosque võttis üle võitjameeskonna, jätkas võitjana. Nüüd tekibki küsimus, kas ta suudab panna selle meeskonna mängima enne kui aeg otsa saab?
                    Kõikides maailmahädades ei saa süüdistada ka ainult treenerit.. Torrese robustsed ülelöögid ja Villa ülbus olid eile samamoodi mööda nagu..

                    Kommentaar


                      Kes sulle tainale ütet õpetas ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olar Vaata postitust
                        Kes sulle tainale ütet õpetas ?

                        kui aega üle jäi, siis väljakul ise õppisin.

                        Kommentaar


                          Pole uudistega kurisis, aga mida Fifa ametnikud Villa ''näpu nipsu'' kohta otsustasid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                            Pole uudistega kurisis, aga mida Fifa ametnikud Villa ''näpu nipsu'' kohta otsustasid?


                            Rahvusvaheline Jalgpalliliit (FIFA) ei rakenda sanktsioone Hispaania ründaja David Villa suhtes, kes lõi Hondurase mängijat Emilio Izaguirret näkku.

                            "Distsiplinaarkomitee uuris juhtumit ja leidis, et juurdluse algatamiseks pole mingit alust," ütles FIFA esindaja kolmapäevasel pressikonverentsil.

                            Villa lõi Izaguirret Hispaania 2:0 võidumängu avapoolaja lõpus. Kaks väravat enda nimele kirjutanud ründaja tunnistas pärast matši, et oleks pidanud end paremini kontrollima.

                            "See ei ole midagi sellist, mille üle uhkust tunda," lausus Villa Hispaania telekanalile Canal Plus. "Ma lihtsalt seisin seal ja reaktsioonina sirutus mu käsi välja. Üritan tulevikus säilitada rahu."

                            Kommentaar


                              Krissu avatari ei ole näha.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Loodetavasti koksab Torres mõned ikka ära täna..
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X