320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hispaania alustab siis Horvaatia vastu sama koosseisuga nagu eelmiseski mängus Iirimaaga.

    Casillas - Arbeloa Pique Ramos Alba - Busquets XabiAlonso - Silva Xavi Iniesta - Torres
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Jutud viigist on naljakad, sest horvaatidel pole tasetki, et 2 meile lüüa.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Miks ma ei näe Hispaania riietusruumis laua peal ühtegi melonit? 500 neid ju toodi pärast viiki Itaaliaga.

        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Horvaatia vääris võitu ja edasipääsu. Mul on koondise tänase esituse pärast häbi.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Horvaatia vääris võitu ja edasipääsu. Mul on koondise tänase esituse pärast häbi.
            Lorente? Lorente! Lorentet! Lorentet! Lorentet!
            Alla kirjutasid peep ja Toomas.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Llorente*

              Kommentaar


                Ai kus Hispaania oskab ikka minu närvirakukestega mängida. Nõustun täielikult, et Hispaania mäng oli täna mannetu, aga see enesekindlus, mis mängijatel oli on ikkagi omaette tase. Jäädi ju korraks ikka väikese surve alla peale seda, kui Rakitic horvaatide mängu kõige ohtlikuma olukorra tekitas, aga nad tulid sellest külma rahuga välja ja mul ei õnnestunud ühtegi murelikku Hispaania mängija nägu näha, kui oli õhus Horvaatia värav ja aega polnud enam palju lõpuni jäänud. Julgen väita, et kui Rakitic oleks oma võimaluse ära realiseerinud, siis oleksid hispaanlased praegu kohvreid pakkimas. Iirimaa ei saanud Hispaania vastu umbkaitses istumisega kuidagi moodi hakkama, aga võib väita, et Horvaatia sai sellega suurepäraselt täna hakkama, kui mitte arvestada seda värava olukorda, mis oli hispaanlaste totaalne klass ja kus joosti lihtsalt nii öelda palliga väravasse. Ütleme nii, et VDB'l on peale tänast mängu palju mõtlemisainet, kuidas ikkagi harutada lahti meeskond, kes istub umbkaitses ja üritab siis omakorda kontratega nõelata. Miski pole veel kindel, aga võimalik, et Hispaania veerandfinaali vastaseks saab olema Inglismaa ja see mäng saab kindlasti väga põnev olema. Isiklikult on mul tunne, et ükskõik kui kaugele ka Hispaania ei jõuaks, siis minnakse mängima minimaalse tulemuse peale ehk siis 1-0 või ka 2-0 ja rohkem, kui vastasmeeskonna kaitse on selgelt haavatav.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Ma ei saa midagi teha, aga mulle see formatsioon ilma selge ründajata ei meeldi, toogu see siis tulemuse või ei. Võib-olla olen liiga vanamoodne ja ei jaga tänapäeva taktikabiiti, kuid siiski - rohkem klassikat (näiteks Llorentet).
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Vau, mis toimub kutid ?
                    Ma mõtlesin, et Saksamaa oli vs Taani sitt, aga mida tegi Hispaania mängus Horvaatiaga ? Ma ei väida, et te nüüd ülikehvad olite, aga standardid on kõrged ja selline mängupilt oli selge pettumus ja väga ootamatu.Sööt sööt pete pete ja löök plokitud, selline mängukava oli. Silva nagu tahaks kõik vennad ennem paar korda seenele saata ennem kui löögile võib minna. Iirimaa vastu jäeti väga hea mulje( Iirimaa eeldatavalt veidi nõrgem ka ), aga Horvaatia vastu oldi väga kahvatud isegi, arvestades asjaolu, et Horvaatia isegi lubas Hispaanial mängida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                      Ma ei saa midagi teha, aga mulle see formatsioon ilma selge ründajata ei meeldi, toogu see siis tulemuse või ei. Võib-olla olen liiga vanamoodne ja ei jaga tänapäeva taktikabiiti, kuid siiski - rohkem klassikat (näiteks Llorentet).
                      Selge see, et see on jama ja tulega mängimine. Villa puudumine annab tugevasti tunda,kuid Llorente fännidele võin öelda, et mina arvan, et kui vastaseks tuleb Inglismaa, siis astub see mees ka platsile.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        No ehk nüüd sai del Bosque aru ka, et on vaja muudatusi oli vana üllatavalt närviline seal pingi peal. Kui tõesti tal Llorente vastu midagi on siis toogu Navas koos Negredoga sisse, on ju mehed koos klubis mänginud peaksid mõistma üksteist.
                        Lihtsalt jubedalt ajas närvi hetk, kui söödeti end jälle kasti äärde ja lihtsalt pole mõtet karistusalasse palli anda, sest ühtegi meest seal lihtsalt ei ole.( See oli hetk peale seda, kui Torres välja vahetati)
                        Nii kuradi ümmarguseks on see mäng aetud, et heal päeval suudab ka Eesti koondis Hispaaniat 0i peal hoida.

                        Kommentaar


                          Oleks tahtnud Matat ka näha -.-

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                            No ehk nüüd sai del Bosque aru ka, et on vaja muudatusi oli vana üllatavalt närviline seal pingi peal. Kui tõesti tal Llorente vastu midagi on siis toogu Navas koos Negredoga sisse, on ju mehed koos klubis mänginud peaksid mõistma üksteist.
                            Lihtsalt jubedalt ajas närvi hetk, kui söödeti end jälle kasti äärde ja lihtsalt pole mõtet karistusalasse palli anda, sest ühtegi meest seal lihtsalt ei ole.( See oli hetk peale seda, kui Torres välja vahetati)
                            Nii kuradi ümmarguseks on see mäng aetud, et heal päeval suudab ka Eesti koondis Hispaaniat 0i peal hoida.
                            No olgem ausad, ka torres ise oli väljakule tehtud heide. Ei survestanud, ei avanenud, ei suutnud kaitsjast lahti saada. Jooksuruumi ei tekkinud ja Torrese võime otsuseid vastu võtta... on wretched nagunii. Ühe olukorra vist suutis endale luua, seegi oli selline, mille tohver oleks sülle korjanud.

                            Ja eilses mängus oli harjumatult palju ikkagi närvilisust, va kohati kaitses, kus suudeti tihti väga külmavereliselt pressi alt välja tulla. Vot see on nüüd küll asi, mis ilmameistritele ja tiitlikaitsjatele omane pole. Loll formatsioon on hakanud ka meestele mõjuma. Ja no eilane vahetus, et Torres välja (nagu ütlesin, ok, mees oli pask) ja..... Navas sisse? Lõpus koos Fabiga suutsid midagi korraldada, aga oleks nt Horvaatia ühe sisse lükanud persepõrkega, mis siis sellest vahetusest üldse kasu oleks olnud? Mõistetamatu.

                            Ja pole vaja olla dr Oppenheimer, et näha, et Xavi ei ole päris 90. minuti mees... lükaku siis Iniesta sinna positsiooni või Fab (esimene variant toimis Barcas kenasti läbi hooaja, kui vaja) ning ründaja sisse (Llorente või see puujalg Negredo). a ei. tramaeivõi#
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                              No ehk nüüd sai del Bosque aru ka, et on vaja muudatusi oli vana üllatavalt närviline seal pingi peal. Kui tõesti tal Llorente vastu midagi on siis toogu Navas koos Negredoga sisse, on ju mehed koos klubis mänginud peaksid mõistma üksteist.
                              Lihtsalt jubedalt ajas närvi hetk, kui söödeti end jälle kasti äärde ja lihtsalt pole mõtet karistusalasse palli anda, sest ühtegi meest seal lihtsalt ei ole.( See oli hetk peale seda, kui Torres välja vahetati)
                              Nii kuradi ümmarguseks on see mäng aetud, et heal päeval suudab ka Eesti koondis Hispaaniat 0i peal hoida.
                              Ma olen kindel, et VDB'l pole midagi Llorente vastu, aga tundub, et ta saadetakse väljakule ainult juhul, kui ollakse kaotusseisus ja mänguaeg otsakorral. Mulle jäävad ka kohati arusaamatuks VDB vahetused, eriti see eilne Torres välja Navas sisse vahetus. Jah tuleb tunnistada, et see toitis kuna Navas selle palli ühelt meetrilt väravasse lükkas, mis tõi neile võidu, aga tegelikult oleks võinud Llorente mõned minutid saada.

                              Kuigi on teada, et VDB muudab oma koosseisu väga vähe, siis tegelikkuses võiks väljakul midagi sellist näha.

                              -----------Casillas----------------
                              --Ramos--Pique--Martinez--Alba--
                              -----------Busquets--------------
                              --------Xavi-----Iniesta---------
                              -Silva--Llorente/Torres----Pedro-

                              Busquetsi ja Alonso koos mängitamise poindile pole ma siiamaani pihta saanud. Keskväli töötab ju õlitatult, kui sul on meeskonnas Xavi, Iniesta ja Busquets, aga mingil põhjusel topib VDB ka Alonso sinna. Vabalt võiks Alonso või siis Busquets pingilt alustada mängu ja tänu sellele saaks väljakule rohkem ründejõudu lisada. Arbeloa võiks ka pingipoisiks saata ja tema asemel Martinez'i sisse tuua. Sellega liiguks Ramos paremasse äärde ja tema tõusud tekitaksid kindlasti rohkem ohtlikumaid olukordi, kui Arbeloa omad. Tänu sellele oleks hispaanlastel kaks head keskkaitsjat Pique ja Martinez, kes mõlemad on üle 1.90m pikad. Kui Alonso või Busquets pingilt alustaks, siis sellega saaks Iniesta wingeri kohalt tagasi keskväljale minna ja tema kohale võiks vabalt Pedro panna, kes lisaks ründesse väga head kiirust ja ohtlike olukordi. Lisaks on Pedro hull tööloom ja tema pidev pressi tegemine paneks vastasmeeskonna kaitsjad pideva surve alla. Ja tipuründajana ilmselt alustab kõikides järelejäänud mängudes Torres, vaatamata sellele kui kaugele jõutakse, aga Llorente võiks ikkagi oma võimaluse nüüd saada veerandfinaalis.

                              Ja noh Puyoli eemale jäämisest on eriti kahju. Just tema on see, kes teeks mängijatele korraliku peapesu, kui ollakse väljakul nagu uimased kanad.

                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Alonsoga vangerdades jääb kaitseliin väga õhukeseks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X