320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paberil võib tulevik hea olla aga, kui neist nimedest MEESKONDA kokku ei tehta on ees väga kurvad turniirid, sellised nagu nad olid enne Euro 2008t. Palju potensiaali, hullumeelselt nimesid aga laeks play off ring.
    Mina ei usu, et Del Bosque selle väga hädavajaliku verevahetuse meeskonnas ära teeb. Nagu BC juba mainis, uued näod saavad murule küll aga sisuliselt siin ikkagi seda uutmisprotsessi, vähemalt oodataval kujul ei toimu. Kui valiksari päris umbe ei jookse, siis tehakse see EURO 2016 tema dirigeerimisel ära, ent suuremat edu loota ei maksa ja peale seda saadetakse mees pensile ära.
    See, et tal pärast MM kollapsi üldse lasti puldi juurde jääda on juba priske avanss.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Sellisele Hollandile, mis hetkel Hiddinki juhendamisel platsil ringi siblib, on ikka äärmiselt masendav kaotada.. Laupäeval Holland vs Türgit vaadates (ning tabeliseisu teades..) oli minu jaoks küsimus, kas oranje peatreener lastakse lahti kohe peale mängu või järgmine päev. Tegemist on täiesti masendava meeskonnaga hetkel seal tuulikutemaal.. Aga kuna Hispaania suutis (olgugi, et teatud määral vahetusmeestega) neile 0:2 kaotada, siis tundub Hispaanlaste seis veelgi täbarama. Eks suurem paanika suudeti tänu Ikeri tõrjetele Ukraina vastu ära hoida, aga kauaks ei näe seda rõõmu jätkuvat selle koosseisuga, millele kasutatav taktika on selgelt sobimatu.. Põnevad ajad Euroopa koondisevutis
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        MIDA PERSET?! ma ei saagi aru kas ma pidin naerma või nutma hakkama, kui nägin highlightsidest, et Pique võttis karistuslööki, tule taevas appi!!
        treeneri vahetust? pole ammu koondise mänge jälginud ise..

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          MIDA PERSET?! ma ei saagi aru kas ma pidin naerma või nutma hakkama, kui nägin highlightsidest, et Pique võttis karistuslööki, tule taevas appi!!
          treeneri vahetust? pole ammu koondise mänge jälginud ise..


          Pean tunnistama, et pole ise ka varem näinud, et Pique karistuslöögi enda peale võtab. Oleks vaid tema üritus sisse läinud..

          Algselt postitas jobu Vaata postitust
          Iseenesest ootan, et väljakule satuks selline koosseis:
          De Gea; Carvajal, Pique, Ramos, Alba; Isco, Koke, Fabregas, Silva; Morata, Paco
          Tahaks täitsa teada, miks sa Iniesta ja Busquetsi sellest koosseisust ära oled võtnud. Esimene neist on viimastel aastatel vaieldamatult parim mängija VDB käe all olnud, Sergiota kaoks igasugune stabiilsus Hispaanial keskväljal ära.

          Ise näiteks tahaks näha midagi sellist La Rojalt tulevastel turniiridel:



          - Busi-Koke-Iniesta-Isco/Silva keskväli oleks tehniliselt piisavalt osav, et ka kõige raskemate vastastega keskväljal kontrolli mõttes rinda pista. Samuti pakuks see adekvaatset katet kaitseliinile.

          - Kuna tipptasemel ääremängijaid (winger) Hispaanial hetkel pole, siis võiks need üldse koosseisust välja jätta. Maailmaklassi äärekaitsjaid on La Rojal aga küll ja parimad neist on võimelised ka üksinda äärtes toime tulema (näiteks aitab neid veel see, et Albal on väga hea arusaam Iniestaga ja Juanfranile suudaks abi pakkuda tema meeskonnakaaslane Koke).

          - Morata ja Costa on mõelmad väga mitmekülgsed ja aktiivsed ründajad, seetõttu arvan, et nad sobivad ideaalselt säärases ülesehituses kaksikründesse. Oma pikkuse, kiiruse ja üleüldise ründevõimekusega suudavad nad vastase kaitseliini tagasi hoida, et meeskond suurema pressi alla ei jääks. Ja kui jäävad, on nad suureks ohuks kontrarünnakutes. Kaitsetöö on mõlemal samuti hea, Costal eriti. + nad lisavad pikkust standardolukordades juurde.

          Muidugi võib selle süsteemiga veelgi nikerdada, Isco näiteks Costa/Morata asemele ette lükata ja Silva/Cesc/Cazorla keskele tema asemele panna, et keskväljal veelgi suurem kontroll saavutada. Samuti arvan et eliitmeeskondade vastu võiks Hispaania mängida ka kahe kaitsva poolkaitsjaga, näiteks Javi Martinez ning Busquets.

          Kommentaar


            Müstika miks polnud Azpit, tema peaks põhimees olema!

            Kommentaar


              Praeguses olukorras ma arvan et Hispaanial seda nö "põhimeest" paremkaitses veel ei ole. Azpiliquetal, Juanfranil, Carvajalil on kõik võrdsed võimalused sel positsioonil mängimiseks, oma joonisel ma lihtsalt Chelsea mängijat ära ei maininud kuna muidu oleks see teks seal liiga pikaks läinud (sama lugu ka vasakkaitses).

              Kommentaar


                Koosseis tulevasteks kohtumisteks Costa Rica (11.06 - sõpruskohtumine) ja Valgevene (14.06 - EM) vastu:

                Kommentaar


                  Mata ja Herrera välja jätmine on kergelt müstiline.

                  Kommentaar


                    Samuti on müstiline Juanfrani, Bartra ja Pedro kaasamine.

                    Kommentaar


                      Müstiline on ka Azpi eemale jätmine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Mata ja Herrera välja jätmine on kergelt müstiline.
                        Mind see eriti ei üllata. Mõlemad on suurepärased mängijad, kahtlemata, kuid Hispaanial on nende positsioonidel konkurents suur. Koke, Cazorla, Iniesta, Cesc, Isco, Silva - raske valida neist kedagi, kelle Mata ja Herrera vastu välja vahetaks.

                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Müstiline on ka Azpi eemale jätmine.
                        Äärekaitsjatega on Hispaanial sama keiss mis keskpoolikutega - konkurents on suur. Alba, Bernat, Juanfran, Carvajal - 4 suurepärast mängijat, keda oleks raske Azpilicueta vastu välja vahetada.

                        Kommentaar


                          Pedro kaasamine ei ole küll üllatus minu jaoks. On mis ta on Barca eest, aga koondise eest teeb alati oma töö ära.
                          Kas Costa vigastatud või mis?
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                            Pedro kaasamine ei ole küll üllatus minu jaoks. On mis ta on Barca eest, aga koondise eest teeb alati oma töö ära.
                            Kas Costa vigastatud või mis?
                            Erivajadustega üks ei lase teda enam koondisesse. Klubi on tähtsam!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                              Kas Costa vigastatud või mis?
                              Jah, ta on vigastatud. Või siis Mourinho on kuri

                              Kommentaar


                                23 nime Slovakkia ja Makedoonia vastu



                                ja u21 koondis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X