320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmekas 7-1 võit taaskord.Keskmikute vastu võime puuri täis lüüa,midagi enamat vastu tuleb siis tavaliselt sealt midagi ei tule ka.
    Nüüd vast saame kõik juba aru,et treeneris ka esialgu see probleem ei seisne.CL-i laeks jääb sel aastal poolfinaal ja liigas 2.koht oleks juba hea.
    Viga näen keskväljas,kuna Modric pole päris see,mis ta oli eelmisel hooajal enne vigastust.Samas kui ostmiskeeld tuleb,hakkavad asjad vist päris allamäge jooksma.
    Bale peab esile kerkima

    Kommentaar


      Algselt postitas Olar Vaata postitust
      Ilmekas 7-1 võit taaskord.Keskmikute vastu võime puuri täis lüüa,midagi enamat vastu tuleb siis tavaliselt sealt midagi ei tule ka.
      Nüüd vast saame kõik juba aru,et treeneris ka esialgu see probleem ei seisne.CL-i laeks jääb sel aastal poolfinaal ja liigas 2.koht oleks juba hea.
      Viga näen keskväljas,kuna Modric pole päris see,mis ta oli eelmisel hooajal enne vigastust.Samas kui ostmiskeeld tuleb,hakkavad asjad vist päris allamäge jooksma.
      Bale peab esile kerkima

      Nagu ka Ancelotti ajal ütlesin, siis Casemiro peaks olema keskvälja ankur. Mees oskab väga hästi mängu avada tekitades ees omadele ruumi juurde. Vastaste rünnakutel aga väga hästi lõhub neid ja lühendab nende jaoks väljakut. Väärt mees, kelle läbi tekikski Modricile ja Kroosile vabamad käed ees asju teha ja millel äbi on kaitseliinil alati kindel abikäsi ees.

      Kommentaar


        Nii palju kui ma lugenud olen siis Casemirole heidetakse ette seda, et ta ei suuda nii palju panustada palli hoidmisesse ja võimaluste loomisesse. Põhimõtteliselt vaielda selle vastu ei saa aga eriti viimastes mängudes lükatase seda palli enamasti vasakule, paremale ja tagasi mitte edasi. Selles suhtes nagu vähe kasu, Casemiro lükkab seda palli vähe kiiremini edasi. Täpsus ehk jätab teinekord soovida ning löögid kusagilt 60 meetri pealt võiks kah olemata olla aga... minu arust võiks seda varianti oluliselt rohkem pruukida, eriti arvestades, kui vähe selle pallivaldamisega teha on suudetud.

        Kommentaar


          Squad list siis Roma vastu

          Goalkeepers: Keylor Navas, Casilla and Rubén Yáñez.
          Defenders: Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Carvajal and Danilo.
          Midfielders: Kroos, James, Bale, Casemiro, Kovacic, Modric and Isco.
          Attackers: Cristiano Ronaldo, Lucas Vázquez and Jesé.

          Tore näha, et paljud mehed terveks saanud.

          Kommentaar


            Kommentaar


              0-0 siis, suhteliselt võrdne mäng.

              Kaitses mängitakse natuke liiga naiivselt, selle asemel, et koos Salahile peale minna, lähevad Casemiro ja Ramos kordamööda mingeid ägedaid täklinguid tegema. Ka teised mehed lähevad liiga julgelt palle võitma. Mis rünnakusse puutub, siis palju häid võimalusi pole tekitatud aga kui nii palju lastakse kastist väljast peale lüüa, siis küll varem või hiljem lüüakse midagi ära ka. Värava peavad ikkagi makaronipoisid lööma.

              Kommentaar


                Veidigi asjalikuma ründemänguga meeskonna vastu läheb Realil kaitses mõnusalt raskeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Veidigi asjalikuma ründemänguga meeskonna vastu läheb Realil kaitses mõnusalt raskeks.
                  Ikkagi väga masendav seis oli seal taga, terve selle hooaja võtabki tänane kaitsjate esitus kokku. Roma meie õnneks ei suutnud neid olukordi ära kasutada.

                  Kommentaar


                    Oleks ma count, siis oleks Realile 2 100% penaltit esimesel poolajal andmata jäetud.

                    Aga, midagi erilist täna ei näidatud, peale mingi 40 pealelöögi. Endiselt natuke liiga individuaalne on see asi nii kaitses kui rünnakul. Õnneks need Roma ründajad on sama teravad kui nende keskmise fänni mõistus. Casemiro platsilviibimine andis päris kõvasti vabadust Kroosile ja Modricile. Kui kedagi esile tõsta, siis see oleks ilmselt Navas, võttis ära kõik need Roma meeste võimalused. Negatiivse poole pealt.. Marcelo äär põles heleda leegiga terve mängu sisuliselt. Ning selle asemel, et koos Salahile peale minna, lähevad Ramos ja Casemiro korda mööda, õnneks mingi neljanda korraga võeti maha (Marcelo seikles kusagil imedemaal mõistagi). Et noh, arusaadav kui Casemiro läheb niimoodi palli võitma, eeldusel, et kaitseliin on seljataga. Kui keskkaitsjad nii teevad, siis on pisut kehv ikka.

                    Mulle antud koosseis üldjoontes meeldis, pisut vabam roll on Modricile ja eriti Kroosile üsna uus. Aga kui meeskondlikumalt ja tasakaalukamalt kaitsma ei õpita, siis järgmistes ringides läheb tõsiselt raskeks. Rünnakul paistab Bale'i lisandumisega käike rohkem olevat, iga kolmas sööt enam vastase jalale ei lähe.

                    Kommentaar


                      Lucas Vázquez oli küll värske õhk ja tulevikulootusehõnguline mängija väljakul. Veab teil.

                      Kommentaar


                        Olen nõus, ses mõttes heameel , et ka suvised/eelmise talve ostud on mängima saanud + Jese "Mul on sama jämedad jalalihased kui R.Carlosel" hea mäng.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Tuleb ikka tänada õnne, et see 0-0 niivõrd kaua püsis. Rooma oleks võinud seda mängu 3-0 juhtima minna, kui nende ründajad väravale pihta saaksid. Lootsin, et Casemiro panus vastase mängu lõhkumisse on suurem, aga tundub et ta jääb natuke aeglaseks kui ikka vähe teravamad poisid tal vastas on. Oli ka natuke huvitav, et Varane pingile jäi, seda et Rooma kiired ääred keskkaitsjate vastu jäävad võis juba enne mängu eeldada. Marcelo ju jätab konstantselt oma põhitöö tegemata. Teist pooalaega alustati palju parema survega kuni umbes 50ndal minutil Ramose valesöödust sai üks roomakas jälle Navasega 1-1le.
                          Sel hooajal tundub nagu oleks kõige enam puudu korralikkust vasakKAITSJAST, mehest kes oleks olemas kui teda vaja on, mitte sellist kes ründab maru hästi aga kaitses teda pole. Marcelo võiks vabalt keskväljale liigutada ja kaitsesse korralik töömees, permanentne vigane Coentrao selleks meheks ka ei sobiks.
                          Teine mees kes silma jäi on James, kui ikka keskväljal ei suuda tõestada et ta on parem variant kui Isco siis head teed talle. Jese ja Vazquez näitavad kuidas peab teravust looma, James seda teha ei suuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas American Vaata postitust
                            Tuleb ikka tänada õnne, et see 0-0 niivõrd kaua püsis. Rooma oleks võinud seda mängu 3-0 juhtima minna, kui nende ründajad väravale pihta saaksid. Lootsin, et Casemiro panus vastase mängu lõhkumisse on suurem, aga tundub et ta jääb natuke aeglaseks kui ikka vähe teravamad poisid tal vastas on. Oli ka natuke huvitav, et Varane pingile jäi, seda et Rooma kiired ääred keskkaitsjate vastu jäävad võis juba enne mängu eeldada. Marcelo ju jätab konstantselt oma põhitöö tegemata. Teist pooalaega alustati palju parema survega kuni umbes 50ndal minutil Ramose valesöödust sai üks roomakas jälle Navasega 1-1le.
                            Sel hooajal tundub nagu oleks kõige enam puudu korralikkust vasakKAITSJAST, mehest kes oleks olemas kui teda vaja on, mitte sellist kes ründab maru hästi aga kaitses teda pole. Marcelo võiks vabalt keskväljale liigutada ja kaitsesse korralik töömees, permanentne vigane Coentrao selleks meheks ka ei sobiks.
                            Teine mees kes silma jäi on James, kui ikka keskväljal ei suuda tõestada et ta on parem variant kui Isco siis head teed talle. Jese ja Vazquez näitavad kuidas peab teravust looma, James seda teha ei suuda.
                            James mängib hetkel nagu igasuguse enesekindluseta, omad fännid mäng-mängu järel ainult vilistavad välja ja koguaeg on vigastused.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jobu Vaata postitust
                              James mängib hetkel nagu igasuguse enesekindluseta, omad fännid mäng-mängu järel ainult vilistavad välja ja koguaeg on vigastused.
                              Kelner nägi ka päris kõvasti vaeva Jamesi enesekindluse hävitamisega.

                              Aga ei olnud ta minu arust päris nii kehv. Loomulikult, oli eile ka teravamaid mehi väljakul. Teisel poolajal oli juba päris hea ju. 6 key passi, ning selle Ronaldo kasutamata jäetud võimaluse juures vedas tema palli kolme mehe vastu pea pool väljakut näiteks. Tema vastu tehti 4 viga (ühegi teise Reali mehe vastu ei tehtud rohkem kui 1). Kaitsesuunal ehk pisut vähem efektiivne seekord ning palli kaotas ka palju. Lisaks mängis ta eile pigem keskel, võrdlus vahetusest tulnud Jese ja Vazqueziga minu arust väga ei päde. Isco pole ka minu arust näidanud, et ta oleks oluliselt parem.

                              Casemiro panus oli ka igati korralik, 9 võidetud palli (meeskonna peale enim). See, et Salah purjetada seal sai, oli pigem Marcelo tegemata töö. Ning noh, nagu ennist ka puudutatud seda teemat, siis meeskondlikult kaitsmist tahaks rohkem näha. Üks ühele mängib Salah palju teisigi mehi üle kui vaid Casemiro või Ramos. Siin oleks palju Atleticolt õppida aga... jah, teadagi, kuidas sellega on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Kelner nägi ka päris kõvasti vaeva Jamesi enesekindluse hävitamisega.

                                Aga ei olnud ta minu arust päris nii kehv. Loomulikult, oli eile ka teravamaid mehi väljakul. Teisel poolajal oli juba päris hea ju. 6 key passi, ning selle Ronaldo kasutamata jäetud võimaluse juures vedas tema palli kolme mehe vastu pea pool väljakut näiteks. Tema vastu tehti 4 viga (ühegi teise Reali mehe vastu ei tehtud rohkem kui 1). Kaitsesuunal ehk pisut vähem efektiivne seekord ning palli kaotas ka palju. Lisaks mängis ta eile pigem keskel, võrdlus vahetusest tulnud Jese ja Vazqueziga minu arust väga ei päde. Isco pole ka minu arust näidanud, et ta oleks oluliselt parem.
                                Ega ma ei taha ka teda ainult tümitada, värava lõi ju ka. Aga kahju lihtsalt kui mees ei leia oma kohta väljakul, kiirust ja agressiivsust jääb tal puudu äärel mängimiseks. Nagu ma ka ütlesin tulebki tal selgelt näidata, et on parem kui Isco, seni ta seda ju näidanud pole, muidu istuks Isco pingil.
                                See enesekindlus tuleb tal ise üles leida, Jese pole ka starter aga pingilt tulles annab kohe midagi juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X