320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Ma mängu ajal jäin mõttesse, et jõle palju penalte jääb sisse löömata. Ja mitte ainult Hispaanias vaid ka mujal liigades. Selle peale jõudsin ainult ühele järeldusele. Väravavahid on lihtsalt super head ja ka Navas seda eile tõestas!
    Aga kui juba CR7 ja tema penaltidest rääkida, siis........tema peksab neid lihtsalt mööda ja ei anna väravavahtidele vähimatki võimalust särada.
    Vaata kus Navas on penalti löömise hetkel
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Vaata kus Navas on penalti löömise hetkel
      Kus ta oli siis?
      Nüüd peavad Reali mehed ka veaolukordades vägisi püsti jääma hakkama, kuna Ronaldo üritab tõesti igas kategoorias Messist parem olla

      Kommentaar


        Algselt postitas American Vaata postitust
        Kus ta oli siis?
        Tegemist oli rohkem 8-9 meetri penaltiga
        Hispaania liiga podcastis toodi hea paralleel Atletico vs PSV pendla seeiraga.. Seal püsisid vv ilusti joonel ja kohe oli tükk tegemist, et lööke ära võtta. Navas aga suutis tulla lööjale poolele teele vastu
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          keegi Reali toetajatest oskab valgustada, kuida Odegaardil seal Castillas läheb? On ta arenenud jne? Nähakse temas juba esindusmeeskonna materjali?
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
            Navas aga suutis tulla lööjale poolele teele vastu
            Poolele teele Sitt löök oli lihtsalt, Navas korjas ära. Ei pannud tähele ühtki Sevilla meest protesteerimas.

            Kommentaar


              Algselt postitas American Vaata postitust
              Poolele teele Sitt löök oli lihtsalt, Navas korjas ära. Ei pannud tähele ühtki Sevilla meest protesteerimas.
              Keegi ei protesteerigi enam, sest see nii tavaliseks kujunenud, et vv tegutsemisele tähelepanu ei pöörata.. On ikka suur vahe, kas joonel seistes või vastu tormates pennalt tõrjuda
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                keegi Reali toetajatest oskab valgustada, kuida Odegaardil seal Castillas läheb? On ta arenenud jne? Nähakse temas juba esindusmeeskonna materjali?
                Castillas on ta üle keskmise, paistab üsna palju silma nii palju kui ma näinud olen. Tehnika on paigas aga muu vajab pisut järeleaitamist. Esindusmeeskonna materjal veel siiski pole. Huvitav, mis saab Asensioga, mees Espanyolis päris korralikult mänginud. Isiklikult arvan, et üks laenuhooaeg veel paha ei teeks. Norrakas on alustanud 25 mängu 30-st, samas tihti vahetatakse just teda välja.

                Bale sai siis teistkordselt isaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Tegemist oli rohkem 8-9 meetri penaltiga
                  Hispaania liiga podcastis toodi hea paralleel Atletico vs PSV pendla seeiraga.. Seal püsisid vv ilusti joonel ja kohe oli tükk tegemist, et lööke ära võtta. Navas aga suutis tulla lööjale poolele teele vastu
                  Kuigi kogenum foorumikasutaja soovitas tungivalt foorumiga liitumisel, et ei ole mõtet vaielda Barcelona fännidega Real Madridi foorumis, siis ei saa seekord vaidlemata jätta.

                  Tegemist oli 8-9 meetri penaltiga?! Ei tundu loogiline, et kohtunik lubaks tal joonelt 2-3 meetrit penaltipunktile vastu liikuda. Kui reaalselt ette kujutad seda 2-3 meetrit, siis ehk saad aru, et sinu väide on üsna naeruväärne. Nõus, et liikus vb. meetri jagu, kuid järgneva postituse osas on see pigem tähtsusetu.

                  Kui vaatad kordust, siis on näha, et enne kui lööja palli puudutab on Navas hüppamas juba õiges suunas. Ehk siis võib järeldada, et kas Navasel kodutöö hästi tehtud või läks tõesti ehku peale ja lihtsalt hüppas õigesse kohta. Enne korduste vaatamist arvasin, et Navas tegi suurepärase reaktsiooni pealt tõrje (minule on ta igastahest tõestanud enda reaktsioonitõrjete võimekust). Noh, samuti võib väravavaht eeldada löögisuuna lööja kehaasendist.

                  Samuti peaks olema penalti löömine selliste professionaalide jaoks sama lihtne, kui hommikul soki jalga tõmbamine. Treenitakse ju selliste olukordade jaoks palju. Lööjaks valitakse tavaliselt kindla peale lööja, külma närviga mängija... või rauast munadega venna. Lööjana on sul ju peaaegu, et segamatu võimalus skoori tegemiseks. Jah, seisab väravavaht ees ja staadion karjub, kuid keegi ei ole sind tõukimas või tasakaalust välja viimas.

                  Kokkuvõttes tundub, et otsid lihtsalt meepotist tõrvatilka, kuigi tegelikult võiksid rahulikult tegeleda oma klubi toetamisega. Või on Sinu silmis õige toetamine vastase/rivaali pidev mahategemine?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Keegi ei protesteerigi enam, sest see nii tavaliseks kujunenud, et vv tegutsemisele tähelepanu ei pöörata.. On ikka suur vahe, kas joonel seistes või vastu tormates pennalt tõrjuda
                    Proovi vastu tormates tõrjuda, mõtle natukene füüsikaseadustele, ristisuunalise liikumise ajal järsku põiki liikuma hakates kipub tasakaalu palju raskem kontrollida olema(touch on sitem, noh) ja aega reageerimiseks palju vähem jääma. Pigem on kasu kergest ettepoole sammust, aga niimoodi ligi 2m vastu tormates(hüpates) saabki ainult sitta penaltit, nagu Gameiro oma, tõrjuda. Sitt penalt, liialt väravavahi peale ja keskele ning nähtavasti ka piisavalt ebakindlalt löödud.
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Vaatan, et teiste klubide toetajatel on ikka väga hapud viinamarjad. Ju siis läheb Real ikka nii hinge, et peab alati kommima.

                      Barca on Reali vastane ja ma pole korda ka Barca foorumi läinud kommima. Veel vähem vaatan ma nende mänge või väravaid - mind lihtsalt ei huvita, sest Barca pole minu lemmikklubi vaid hoopis Real on.

                      Saadan tervisi ka Piquele, kes tundub vaatavat igat Reali mängu ja on salaja meie #1 fänn.
                      Määä.. ma olen lammas (A)!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas osavpoiss Vaata postitust
                        Vaatan, et teiste klubide toetajatel on ikka väga hapud viinamarjad. Ju siis läheb Real ikka nii hinge, et peab alati kommima.

                        Barca on Reali vastane ja ma pole korda ka Barca foorumi läinud kommima. Veel vähem vaatan ma nende mänge või väravaid - mind lihtsalt ei huvita, sest Barca pole minu lemmikklubi vaid hoopis Real on.

                        Saadan tervisi ka Piquele, kes tundub vaatavat igat Reali mängu ja on salaja meie #1 fänn.
                        Pique on #2, Shakira on #1

                        Kommentaar


                          Algselt postitas osavpoiss Vaata postitust
                          Barca on Reali vastane ja ma pole korda ka Barca foorumi läinud kommima. Veel vähem vaatan ma nende mänge või väravaid - mind lihtsalt ei huvita, sest Barca pole minu lemmikklubi vaid hoopis Real on.
                          Paneks kohe like su kommentaarile kui saaks. Aga mis me siit järeldame? Reali fänn elab oma elu, Barcelona fänni enda elu on nähtavasti nii igav, et peab teiste elu elama. Kurb

                          Kommentaar


                            Ahoi mees, sa tundud nii kõva järeldaja, et äkki lähed tööle järeldajaks, et saaksid järeldada?

                            Aga kas te muidu teadsite, et on ka Reali fänne kes vaatavad Barca mänge? Isegi on Reali fänne, kes vaatavad Leicesteri mänge, ise ka ei uskunud, aga nägin oma silmaga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas American Vaata postitust
                              Paneks kohe like su kommentaarile kui saaks. Aga mis me siit järeldame? Reali fänn elab oma elu, Barcelona fänni enda elu on nähtavasti nii igav, et peab teiste elu elama. Kurb
                              ehh, asjalik ja mitte nii asjalik foorumibänter käib asja juurde, ei tasu nii õrna ka mängida. Mõlemat pidi, küll aga ei tasuks muidugi jaalotama hakata, lihtsalt tüütu.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wutt Vaata postitust
                                Isegi on Reali fänne, kes vaatavad Leicesteri mänge, ise ka ei uskunud, aga nägin oma silmaga
                                Naah, Leicester on liiga puss näide. Kõik hoiavad neil silma peal.
                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X