320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Barca ja Atletico kinkisid taaskord võimaluse. Sociedadi vastu võib tulla aga samuti raske mäng
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Närvi ajavad siuksed asjad siin foorumis, teinekord pane imguri ja võta sealt foorumi kood
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Matio lööb värava ja Kroos saab kollase
            Samas sociedad mängib tulega, Inigo ikka väga lolli veaga Casemiro vastu väljas, punane.
            Tänase mängu kokkuvõte on, et kui suluseisu reeglit tõesti poleks oleks Ronaldol ja Moratal lisa olnud
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
              Närvi ajavad siuksed asjad siin foorumis, teinekord pane imguri ja võta sealt foorumi kood
              Vabandan südamest, herr Mardista. Üritan järgmine kord mitte niimoodi eksida.

              Midagi lihtsalt kätte ei tulnud aga ega San Sebastiani klubi poistel erilist varianti ei olnud. Kovacic oli täna üleplatsimees ning kuna Kroos on nüüd kaartide tõttu järgmisest mängust kõrvale jäämas, siis saab ta ilmselt ka järgmises mängus jalga proovida. Ronaldo värava puhul oli ühest küljest hea näha, et silmad kinni läbi väravavahi uhamisele on ka alternatiive. Samas oli Benzema kõrval täiesti vaba ning sealt oleks prantslasel juba natuke raske mööda lüüa. Kontrad toitsid hästi täna. Zidane seekord õnneks jalgratast leiutama ei läinud. Inigo Martinezi viga Casemirole oli juba iseenesest punast väärt, kuigi duši alla oleks ta pidanud minutid varem juba saama Kovacicile tehtud vea eest.

              Huvitav, kui mitu sitta mängu peab Benzema tegema, enne kui vahelduseks ka Moratal alustada lastakse. See Prantsusmaa-Alžeeria connection on kuidagi väga tugev või on Benzemal kahtlast videomaterjali ka Zidane'i kohta.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                See Prantsusmaa-Alžeeria connection on kuidagi väga tugev või on Benzemal kahtlast videomaterjali ka Zidane'i kohta.
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Huvitav, kui mitu sitta mängu peab Benzema tegema, enne kui vahelduseks ka Moratal alustada lastakse. See Prantsusmaa-Alžeeria connection on kuidagi väga tugev või on Benzemal kahtlast videomaterjali ka Zidane'i kohta.
                  Reali parim väravakütt CL-is..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Reali parim väravakütt CL-is..
                    Mõne inimesega lihtsalt on nii, et arvamus temast on juba nii sisse juurdunud et objektiivselt hinnata ei suudeta enam. Siiski arvan ma siinkohal, et Realfani häirib pigem Morata vähene mänguaeg. Kõlakad käivad juba et viimane tunneb ennast ülelastuna klubi poolt suviste lubaduste pärast ning on palunud agendil leida sellest olukorrast väljapääs.

                    Fábio Coentrão
                    Hay método en su locura

                    Kommentaar


                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Objektiivne ongi siis, et olukorras, kus Benzema on vähegi terve, peaks tema alati alustama, juhul kui tegu pole sisuliselt tähtsusetu mänguga? Ma olen aru saanud, et normaalses klubis toimib mingisugune konkurents (Ronaldo ja Bale on nagunii erandid, kuid nende puhul on see natukenegi mõistetav) ning kui üks tegelane pidevalt lati alt läbi jookseb, siis antakse võimalus ka pingimeestele end tõestada. Kui jutt nüüd tühipalja väravate statistika peale viia (mis on minu arust absurdne lähenemine), siis on Morata ja Benzema löönud mõlemad 10 väravat, esimene umbes 35% väiksema arvu minutite juures. Natuke raske Moratal rohkem väravaid lüüa, kui ta saab vähem mängida või mis?

                        Morata ise mainis suvel korduvalt, et ta loodab võidelda algkoosseisu koha eest. Ma pole kuskil väitnud, et Morata peaks iga mäng olema algkoosseisus, aga kindlasti väärib ta rohkem võimalusi ja mänguaega, kui ta seni on saanud. Isiklikult pole mul Benzema vastu midagi aga natuke veider on teda igas mängus alustamas näha, kuigi esitused pole alati olnud kiita ning pingilt näljane ja mitte oluliselt kehvem ründaja on võtta.

                        Kommentaar


                          Tulemused ei ole olnud kõige paremad, mäng on vaja jälle jooksma saada ning võidud ära võtta. Praegu Zidane koosseisuga ei eksperimenteeri, võiks ju Kroosile ja Casemirole ka puhkust anda, vähendaks vigastuse tõenäosust.
                          Benzema on lihtsalt parem olnud meeskonnale kui Morata, Ronaldo sugune töll passib juba ees (okei, viimane mäng oli hea). Mina tahaks Moratat just Ronaldo asemele. Ja RealFan, mulle tundub, et sulle lihtsalt Benzema ei meeldi, pole väga täheldanud et sa Ronaldo puhul niimoodi tänitaksid, kes on pooltes selle aasta mängudes ümmargune null olnud.

                          Kommentaar


                            Kas ma mäletan valesti või aga Pipita aegadel jagati Benzuga mängaega rohkem võrdsemalt kui praegu Morataga, samas vist oli nii, et Benzu oli siis ka ML efektiivsem , samas Pipita oli liigas tõhusam aga ma võin jah vabalt valesti mäletada.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Minul on sarnased mälestused
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Algselt postitas American Vaata postitust
                                Tulemused ei ole olnud kõige paremad, mäng on vaja jälle jooksma saada ning võidud ära võtta. Praegu Zidane koosseisuga ei eksperimenteeri, võiks ju Kroosile ja Casemirole ka puhkust anda, vähendaks vigastuse tõenäosust.
                                Benzema on lihtsalt parem olnud meeskonnale kui Morata, Ronaldo sugune töll passib juba ees (okei, viimane mäng oli hea). Mina tahaks Moratat just Ronaldo asemele. Ja RealFan, mulle tundub, et sulle lihtsalt Benzema ei meeldi, pole väga täheldanud et sa Ronaldo puhul niimoodi tänitaksid, kes on pooltes selle aasta mängudes ümmargune null olnud.
                                Ronaldo ja Benzema staatused meeskonnas ei ole võrreldavad. Põhjuseid on palju, alustades hinnasildist, lõpetades individuaalsete auhindadega. Lisaks sellele ei ole Ronaldole (mitte ainult tasemelt) võrdväärseid mehi pingilt võtta. Morata ja Benzema konkureerivad pisut teisele kohale kui Ronaldo, Asensio jt. Lisaks sellele on Morata klubi enda kasvandik ning läbi ja lõhki Madridi poiss. Mul selle vastu midagi poleks, kui ka Ronaldo mõnikord pingil oleks aga ilmselgelt seda ei juhtu lähima paari aasta jooksul.

                                "Ronaldo-sugune töll passib juba ees" on minu arust äärmiselt ülekohtune väide, arvestades kui palju ta käib sügavamal abis vastaste pressi murdmas, isegi rohkem kui Benzema. Tema võime oma liikumistega vastaste kaitse organiseeritust lõhkuda on jõhkralt alahinnatud. Kaitses pole ta kindlasti kõige aktiivsem, kuid suurt vahet Benzemaga pole.

                                Praegune situatsioon tundub lihtsalt ebaõiglane Morata suhtes, kes talle antud võimalusi on kasutanud vähemalt sama hästi kui Benzema. Aga nagu ma ka eelmises postis ütlesin, siis vähegi tähtsates mängudes alustab alati Benzema, ka vahetult peale vigastuspause, kui vormi pole ollagi. See päris kindlasti ei peegelda meeste tasemevahet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X