320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wutt Vaata postitust
    No shit sherlock? Sellise luckboxiga kaua mänge ei võida, aga seni kuni teid hoitakse, nautige.
    Lugesid ka mu posti? Luckbox? Ma ütlesin just, et peaaegu IGAS La Liga mängus (kasvõi Celta Vigo ja Malaga vahel) on vähemalt 1-2 vale pennu otsust. Reali ei hoita sittagi, igas mängus on mingi 1-2 pennut, mida REAL ei saanud. Viimane El Classico, mängu algusest on paar minti kui Vazques tõmmatakse kastis maha.. ei mingit pennut. Kus seal see Reali "hoidmine" on?

    Ma võiks rünnata Barcat kah nagu mingi 13 aastased ründavad Reali, aga ma ei hakka seda tegema, sest ma tean, et kohtunikud on sitad kõikidele osapooltele.

    Kui hakkab käima mingi jutt, et Real on "lucky" ja kohtunikud hoiavad siis seda inimest ei saa tõsiselt võtta VÕI ta ei vaata absull La Liga mänge ja loeb ainult pealkirju ja hoiab oma tiimile pöialt.
    Määä.. ma olen lammas (A)!

    Kommentaar


      Algselt postitas osavpoiss Vaata postitust
      Lugesid ka mu posti? Luckbox? Ma ütlesin just, et peaaegu IGAS La Liga mängus (kasvõi Celta Vigo ja Malaga vahel) on vähemalt 1-2 vale pennu otsust. Reali ei hoita sittagi, igas mängus on mingi 1-2 pennut, mida REAL ei saanud. Viimane El Classico, mängu algusest on paar minti kui Vazques tõmmatakse kastis maha.. ei mingit pennut. Kus seal see Reali "hoidmine" on?

      Ma võiks rünnata Barcat kah nagu mingi 13 aastased ründavad Reali, aga ma ei hakka seda tegema, sest ma tean, et kohtunikud on sitad kõikidele osapooltele.

      Kui hakkab käima mingi jutt, et Real on "lucky" ja kohtunikud hoiavad siis seda inimest ei saa tõsiselt võtta VÕI ta ei vaata absull La Liga mänge ja loeb ainult pealkirju ja hoiab oma tiimile pöialt.
      Nüüd sa väidad, et teile on igas mängu 1-2 andmata jäänud penaltit? Really?
      Sorry eriti lamp elclassico näide ei päde, ma räägin pikemast perspektiivist(antud juhul siis 16/17 hooaeg) mitte ühest otsusest ühes mängus, ära saada teisi inimesi mänge vaatama vaid uuri ise läbi kuidas ja mismoodi on punkt(id) välja imetud.

      Natuke irooniline pole 13 aastastest Vännidest rääkida kui ainuke selline räuskaja on teie enda leeris?

      Kohtunike otsused ≠ luckbox

      Kommentaar


        Olukorda vaadates on tegelikult ju näha, kuidas käsi tõuseb palli ette, et pall temast ei mööduks. Penalti! Kurb otsus Villarreali jaoks, aga samas õiglane!

        Kommentaar


          Oot mis asja, kas barca plastic fännid päriselt arvavad, et see poleks pidanud pennu olema? Oiiii jeerum

          Kommentaar


            Ohhoo, Morata alustab.

            Kommentaar




              Karta on, et Moratal palju võimalusi alustada ei tule. Ehk siis suudab survet Zidane'il hoida ja saab näha, milleks ka tema võimeline on. Loodetavasti ei pea täna mingit Long Ball Unitedit nägema.

              Kommentaar


                tundub, et ZZ on pannud morata ja isco mingisugust tandemit mängima, pidevalt pomisevad midagi üksteisele ja vahetavad kohti.
                Fábio Coentrão
                Hay método en su locura

                Kommentaar


                  Kroos paistab puhkust vajavat, pisut kehvapoolsed on need tema viimased mängud. Kaitsesse jõudmisega on keskväljameestel suuri raskusi. Üldiselt võiks natuke rohkem võimalusi tekkida.

                  Eduseis kestis vähem kui minuti vist, Ramos lasi end ikka väga lihtsalt üle mängida.

                  Kommentaar


                    Bale, noo mida sa teed, iidioot täielik!!!

                    Kommentaar


                      Bale'il viskas üle, juhtub,.
                      Huvitavam osa oli Las palmase suluseisu tekitamine karistuslöögist, keegi on Barcelona mänge vaatanud. Kõik mis Villarreali vastu juhtus toimub nüüd Bernabeul meie vastu. Penalt Palmasele ja oleme hädas. Navas on vihane, kas tuleb veel punaseid
                      EDIT: 3:1 navas...
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        No viimased mängud on ikka kohutavad olnud, et liigatiitel hakatakse maha ära mängima, kui juba mängitud pole nende mängudega...

                        Kommentaar


                          Liiga tiitel pole kindlasti maha mängitud. Realil üks mäng veel varuks.

                          Kommentaar


                            Palju juba Morata täna suluseisust löönud on?
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              Palju juba Morata täna suluseisust löönud on?
                              Suluseisust ühe, "suluseisust" 2.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Ja ka Benzema suudab lüüa üle. All in, James ka sisse, Zizou loodab comebacki.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X