320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Reali ja Arsenali fännida optimism on ikka ja alati piiritu. Täiesti uskumatu kohati.
    on tõesti ma ütlen. Eelmine hooaeg ja üleeelmine hooaeg pidin ma siin samas foorumis võtma sõna teemadel "Real vs PSG ehk kindel koduminek Realil" "Real vs Bayern ehk no nüüd läheb küll Real kodu" jne jne. Reaalsus on olnud teine. Nii kui Ajax loositud nii kohe igalpool lendab paska, et Real langeb.. mulle meeldib see

    loosiarvamus vs trofeekapp
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Mõlemad teame, et Navase ja Courtois puhul oli tegemist tol hetkedel juba sisuliselt avaliku saladusega, et Real nende uueks leivaisaks saab. Ning ma ei tahagi väita, et Keylor tol hooajal Levante eest hea ei olnud - kindlasti oli. Aga poleks olnud mingit varianti, et ta oleks võitnud, kui ta oleks jätkanud Levantes.
      Ma arvan, et antud teooria koht on kas vandenõuteooriate teemas või siis juba sinilillade juures, sealt saab kindlasti veel paar pluss ühte. Võib-olla annavad Realiga seotud kuulujutud midagi juurde, kuid vaevalt, et kedagi valitakse puhtalt selle pärast, et äkki Real ostab ära.

      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Näiteks Griezmannil olnuks sel aastal igati õigustatud ootus võita: kui igal aastal on öeldud, et tegid küll hea hooaja, aga paraku ei võitnud meeskond ühtegi karikat või ei olnud võidetud karikad piisavalt tähtsad, siis sel aastal võitis ta meeskondlikult kolm karikat ning oli neis kõigis osaline (jah, mõned olid väiksemad karikad, kuid tõenäoliselt oleme nõus, et MM tiitel võiks Meistrite Liiga karikast mõjusam olla) ning nüüd järsku ei olegi võidetud karikad enam nii väga määravad, vaid põhirõhk asetatakse hoopis heale individuaalsele sooritusele.
      Ma ei arva, et Griezmann oli MMil kolme "kõige väärtuslikuma" prantslase hulgas (minu arust olid näiteks Kante, Mbappe ja Varane tähtsamad selles edus). Modrici puhul pole vist väga küsimust, Horvaatiaga (ei ole Hispaania või Saksamaa, näiteks) finaali peaks olema ka päris korralik saavutus. MMi parimaks valiti ju Modric, mitte Griezmann.

      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Courtois puhul ei teki mul küsimus mitte ainult MMi parimate valimise osas (seal ta oligi esituste põhjal üsna hea, samas Schmeichel ja Alisson olid vähemalt samal pulgal), vaid selle osas, et kuidas ta Ballon d'Oril kõige kõrgemale kohale platseerus? Kui nüüd jätta MM kõrvale, kus ta üsnagi stabiilne suutis olla ja prohmakaid vältida, siis ülejäänud hooaeg on olnud ju täiesti keskpärane - alustades Chelsea eest esitustest, mis tipnes Messi poolt atškooga, ning jätkates juba Reali särgis, kus ta on teinud ikka väga kaheldava väärtusega mänge.
      Mind vähemasti ei üllata, et MMi parim väravavaht on üheks hooaja väravavahi tiitli pretendendiks. Ma oleksin samuti selle auhinna kellelegi teisele andnud, kuid jällegi, ei saa öelda, et see autasu lambist oleks antud. Millised need kaheldava väärtusega mängud olid? Mulle ei tule meelde rohkem kui üks antud hetkel, küll on mitme mängu järel saanud nentida, et tema tähtsus punktide koju toomisel oli ... üsna kõrge. Muidugi võime keerutada jne, kas nüüd Simeone või Courtois jahib odavat populaarsust, kuid üsna kindlasti teevad seda mõlemad. Ma usun, et me jääme siin eriarvamusele, kuid ma arvan, et tõele on lähemal siiski belglane.


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Vt kasvõi Wesley Sneijder 2010. Kõikidesse kastidesse (edu klubiga, edu koondisega, indviduaalselt liider) sai linnukese teha, aga ei jõudnud isegi TOP3. Miks? Ma julgen pakkuda, et klubi ei olnud tol hetkel niivõrd seksikas ja glamuurne (just meediakajastuse mastaapsuse poolest).
      See Sneijderi keiss oli veider ka minu jaoks, kuigi ma justkui oleksin lugenud, et klubi eest olla härra olnud mitte nii särav, eriti koduliigas. Aga ehk loetled ära need klubid, mida pead piisavalt seksikaks, tekkis sportlik huvi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
        Vt kasvõi Wesley Sneijder 2010. Kõikidesse kastidesse (edu klubiga, edu koondisega, indviduaalselt liider) sai linnukese teha, aga ei jõudnud isegi TOP3. Miks? Ma julgen pakkuda, et klubi ei olnud tol hetkel niivõrd seksikas ja glamuurne (just meediakajastuse mastaapsuse poolest).

        Aus küsimus – kui oleks olnud teada, et Modric siirdub näiteks kohe peale MM-i Interisse, siis kas ja kuidas see oleks tema võiduvõimalusi sel talvel muutnud? Vastust ei oota, lihtsalt enese jaoks mõtlemiseks.
        asi oli selles, et FIFA kaaperdas Ballon Dori siis. ajakirjanike valikuna oleks Sneijder kuldpalliga. Ribery on teine, kes tänu sellele ilma jäi.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          mis te vaidlete oma ballondoriga, see niivõinaa rigged. Ronaldo, Messi, Salah olid parimad ja neist kõige enam vääris võitu Ronaldo (ideaalne klubihooaeg + MM) Messil oli hea hooaeg klubis ja Salah oli klubis hea, uustulnuk ja koondises ka hea. Siis alles järgnevad Mbappe, Griezmann ja Modric ja Suarez?
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
            mis te vaidlete oma ballondoriga, see niivõinaa rigged. Ronaldo, Messi, Salah olid parimad ja neist kõige enam vääris võitu Ronaldo (ideaalne klubihooaeg + MM) Messil oli hea hooaeg klubis ja Salah oli klubis hea, uustulnuk ja koondises ka hea. Siis alles järgnevad Mbappe, Griezmann ja Modric ja Suarez?
            Ronaldol ideaalne MM, äh? 4 väravat, 2 viiki, 1võit, 1 kaotus, eksitud penalti. Kesine.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Piira nüüd natukene erutust. Tipud hakkavad alles nüüd mängima.
              Millal te liigas mängima hakkate?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Millal te liigas mängima hakkate?
                See on väga hea küsimus. Sooviks ka teada.

                Kommentaar


                  liigas juba suht kannul kataloonia klubile..

                  Jose vallandatud.

                  Muidugi selles on ka üks naeruväärne asi millele ma alati mõtlen. Kõik räägivad, et kui see või too vallandatakse siis ehk läheb ta sinna või tuleb siia vms. V.a mõningad juhud (nt Anchelotti Realist vallandaminel, kui oli vallandamine, sest mainis ka tervisehädasi) siis üldjuhul on siiski vallandamisel ka suur põhjus ehk pask olukord klubis. Miks peaks tulema isik kes ei saanud juba Manchesteris hakkama nüüd Reali tagasi? Ja ka küsimus teistele, miks te tahate oma tiimi treeneriks mingit pasakääbikut (ei mõtle ainult Jose) kes ei saa juba kuskil mujalgi hakkama.. "ohh äkki nüüd tuleb siia" ega nimi ei loe midagi...
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Igatsete ka Zizou ja Ronaldot?




                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Klubide MM siis täna.
                      Kaitseliiniga olen 100% rahul. Benzema, Modric, Kroos, Bale sobivad platsile aga ülejäänud totaalne läbikukkumine minu arust.
                      1. Bale võiks siiski mängida RW positsiooni ja LW võiks olla Asensio või Vinicius. Eriti tore oleks meie nr.7 näha aga no ta pole isegi pingil..
                      2. Meil on CDM ja selleks on täna Llorente... Zizou käe all üheks parimaks CDMiks tõusnud Casemirot see hooaeg heast küljest üldse näha on? Ta isegi ei saa mänguaega... Ja üldsegi siis siukse meeskonna vastu võiks juba ründavam olla ehk CAM sisse (Isco)
                      3. Navas jätkuvalt pingil. Puhas mõnitamine. Selle mehe pärast me üldse siin turniiril olemegi. Meil võivad tulemused head olla aga Navas > Courtois

                      Loodame parimat, vahetusest sooviks Viniciust või Asensiot ründe, Casemiro või Ceballos keskväljale ja Vallejo või Nacho kaitsesse. Ülejäänud oleks jätkuvalt *totaalne pask*

                      Solari:
                      "Mourinho? I've got the utmost admiration and respect for all of my colleagues, both those working in the professional and amateur ranks. This particularly applies to those who have worked at this club and have brought us joy."

                      "I love Isco. My job is to make sure that all of the players are performing to their very best and getting those that aren't to produce their best and to keep those who already are performing to the same standard."


                      "I identify with all that Real Madrid represents. We must be a team which dominates the game, attacks, goes for victory, scores goals, and never gives in. To achieve that you must work on a lot of things; tactical, technical, physical."


                      Marcelo:
                      "Pulling on the Real Madrid shirt is a permanent source of motivation."

                      Also Palju õnne Big Benz, ärgu siis täna palli väga võrgust kaugele löögu.. !


                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Kindel võit. Realil oli käima saamisega probleeme aga vastased ka just mingit ohtu ei kujutanud. Bale üllatas vasakul äärel ja lõi hat-tricki.
                        Benzema oli kahjuks jälle mittemidagi erilist. Vahetused tegi Solari õnneks sellised nagu tahtsin (Casemiro, Isco, Asensio). Kahjuks Asensio sai vigastada. Peale Bale vahetust ja Asensio vigastatust oli Real juba mõtetes kahjuks hotellis nagu tihti viimasel ajal. Finaal, siit me taas tuleme ja ehk ei peagi oma foorumi allkirja muutma sel segasel hooajal.

                        Bale hat-tricki väravale eelnenud Modrici kui "maailma parima" löök oli küll omaette klass haha.

                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Natuke raske on mul sellest mängust optimismi leida, Bale'il kindlasti lihtsam. Peale esimest pooltundi oli juba enam-vähem, kilid peksid kossi omajagu aga üldine pilt on endiselt selline, et liigas vist nii pea ühtegi lihtsat mängu tulemas ei ole.

                          Natuke jääb arusaamatuks ka koosseisu valik. Kuna karikas on ees ootamas vist Leganes, siis Valverde, VJ ja teised sepad saavad järgmist korda mingisuguseid arvestatavaid minuteid järgmisel pre-seasonil.

                          Kommentaar


                            Martin Ödegaard teeb Hollandis Vitesse (7.) meeskonnas soliidset hooaega.
                            Viimased 9 täismängu põhikoosseisus ning üleüldiselt päris kandvasse rolli kehastumas.

                            As long as I get to prove myself, I am not bothered whether it happens this summer or in 3 years.
                            I am not overly worried as I am still young and I am still a number of years away from reaching my peak.


                            Viimane kohtumine VVV-Venlo (9.) vastu:

                            Fábio Coentrão
                            Hay método en su locura

                            Kommentaar


                              Eile miskit toimus ka? Ei?

                              Kommentaar


                                Vaikseks on kiskunud. Real Madrid on taas maailma parim!

                                Real Madrid and Manchester City have reached an agreement for the transfer of Brahim Diaz for a fee of 15 million euros plus add-ons. The player will be presented next week.

                                misasja? kesasi? ...
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X