320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    m,is kasu on sellest palli valdamisest, kui seda tehakse keskjoone juures
    lükkad rahulikult söötu ja vastased väsivad nii füüsiliselt kui psühholoogiliselt
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas dannar


      Algselt postitas ha2


      ei olnud see õnn midagi. Real valdas palli 70% ning 5 võit tuli järjest. Robinhio värav oli suhteliselt ilus, tundub, et tema tõelised oskused hakkavad esile tulema. Ronaldinhio hakkas ka alles kuskil sellises eas natukene särama.
      m,is kasu on sellest palli valdamisest, kui seda tehakse keskjoone juures. Enne RC väravat ei toimunud väljakul sisuliselt midagi, lihtsalt käis tobe veeretamine. Isegi robinho ei üritanud enam üksi läbi murda. Baptista oli pärast esimest poolaega ka kuhugi täiesti ära kadund jne. Mängupilt oli ikka üsna kesine.
      lükata palli värava all ning seda ikka sisse löömata ning samas tekitada endale oht pallikaotamisel vastaste kontratega ei ole ka just kõige kasulikum. Parim koht pallilükkamiseks on keskväli ning iga treener ütleb sulle, et võidab enamasti see kes omab rohkem palli. Reali vennad kindlasti peale 5te suurepärast esitust väsinud ka.
      OK, KICK OFF

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Nägite üldse keegi mängu ka või? Palli keerutamisest on kasu siis, kui sellest ka midagi välja koorub, kuid eile toimus esimesed tund aega litsalt keerutamine, mis lõppes tobeda sumbumisega vastaste kaitseliini. Ma olen küll parandamatu romantik, kuid minu arvates võiks vähemalt üritada mängida avatud ning positiivset jalgpalli, nagu Perez ja Co. üritavad pidevalt väita. Luxi süüdistati ka liigses konservatiivsuses ning kaitsest lähtuvas mängus, kuid pilt on endiselt sama. Perse need võidud, mina tahan mänguilu

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas dannar


          Nägite üldse keegi mängu ka või? Palli keerutamisest on kasu siis, kui sellest ka midagi välja koorub, kuid eile toimus esimesed tund aega litsalt keerutamine, mis lõppes tobeda sumbumisega vastaste kaitseliini. Ma olen küll parandamatu romantik, kuid minu arvates võiks vähemalt üritada mängida avatud ning positiivset jalgpalli, nagu Perez ja Co. üritavad pidevalt väita. Luxi süüdistati ka liigses konservatiivsuses ning kaitsest lähtuvas mängus, kuid pilt on endiselt sama. Perse need võidud, mina tahan mänguilu
          ei ole kull originaalne ja sobiv ettepanek, aga dannar, tule meie poole ule, saastad narve, sest vihastama eriti ei pea tulemuste ule ja manguilu ka ehk piisavalt ka sinu jaoks
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas dannar


            Nägite üldse keegi mängu ka või? Palli keerutamisest on kasu siis, kui sellest ka midagi välja koorub, kuid eile toimus esimesed tund aega litsalt keerutamine, mis lõppes tobeda sumbumisega vastaste kaitseliini. Ma olen küll parandamatu romantik, kuid minu arvates võiks vähemalt üritada mängida avatud ning positiivset jalgpalli, nagu Perez ja Co. üritavad pidevalt väita. Luxi süüdistati ka liigses konservatiivsuses ning kaitsest lähtuvas mängus, kuid pilt on endiselt sama. Perse need võidud, mina tahan mänguilu
            ei ole kull originaalne ja sobiv ettepanek, aga dannar, tule meie poole ule, saastad narve, sest vihastama eriti ei pea tulemuste ule ja manguilu ka ehk piisavalt ka sinu jaoks
            näkää. ma olen juba oma vanaga harjunud. Armastus pole küll enam nii tuline ja tasapisi hakkavad kortsud ka tekkima, kuid ikkagi on oma vana ja armas. Nii palju ilusaid aegu on läbi elatud, et mis ma nüüd ikka uue ja kenama juurde üle jooksen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas dannar


              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas dannar


              Nägite üldse keegi mängu ka või? Palli keerutamisest on kasu siis, kui sellest ka midagi välja koorub, kuid eile toimus esimesed tund aega litsalt keerutamine, mis lõppes tobeda sumbumisega vastaste kaitseliini. Ma olen küll parandamatu romantik, kuid minu arvates võiks vähemalt üritada mängida avatud ning positiivset jalgpalli, nagu Perez ja Co. üritavad pidevalt väita. Luxi süüdistati ka liigses konservatiivsuses ning kaitsest lähtuvas mängus, kuid pilt on endiselt sama. Perse need võidud, mina tahan mänguilu
              ei ole kull originaalne ja sobiv ettepanek, aga dannar, tule meie poole ule, saastad narve, sest vihastama eriti ei pea tulemuste ule ja manguilu ka ehk piisavalt ka sinu jaoks
              näkää. ma olen juba oma vanaga harjunud. Armastus pole küll enam nii tuline ja tasapisi hakkavad kortsud ka tekkima, kuid ikkagi on oma vana ja armas. Nii palju ilusaid aegu on läbi elatud, et mis ma nüüd ikka uue ja kenama juurde üle jooksen
              tubli dannar, oled ikka uks hea truu eesti mees (ise voin sama uhke olla enda ule)
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                tubli dannar, oled ikka uks hea truu eesti mees (ise voin sama uhke olla enda ule)
                See ajutine lahendus pole seda väärt. Pärast tahab nigunii vana ja parema juurde tagasi.
                OK, KICK OFF

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Real Madrid on viimased 2 aastat sellist mannetut mängu näidanud et palli hoitakse palju keskväljal aga reaalseid väravavõimalusi tsenderdustest luuakse väga vähe, samuti ei suudeta löögipositsioone välja mängida. kindel on see et Figo anti ilma asjata ja liiga vara ära. Viimased pool aastat on olnud vähe võimalusi mängusi vaadata aga tundub et ka keskkaitse ei saa hakkama kui RC ründesse kaasa liigub. Helquera-Hierro kaitses oleku ajal võis Carlos küllaltki muretult ründega ühele liinile liikuda, arvatavasti on vanuse lisandudes ka RC kiirus ja töövõime kahanenud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Aga ka aeglased olid kahju küll öelda aga ise nägime ,kuidas kiire vasturünnaku puhul del Piero tõmbas ühe jalapettega nii Hierro,Salgado kui Casillast ehk siis vana kala eksis hetke hindamisega , oli see ju 2003 vist.Ma hindan kõrgemalt Hierro ja Campo aega , või isegi Karanka kõlbas kaitsma aga noh praegu tegalt on kaitse tunduvalt parem kui eelmine hooaeg kohati.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      ah ärge virsisege, tulevik on igatahes hele, tänu cicinho, robinho, cassano ja ramose ostudele... ka kogemus on olemas guti, becksi, casillase, rauli, ronaldo näol... ainus muret tekitav posotsioon on endiselt def mf. ausalt öeldes üllatav, et nii lihtsalt ja silmatorkivat probleemi ei ole ikka veel suudetud lahendada... mascherano tuleks hijackida, siis oleks kompott kauaks ajaks koos

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Real Madrid 1 - 0 Real Betis

                        Värav siis Robinholt. Tundub, et Robinho hakkab vaikselt hoogu minema, ta juba päris mitmes mängus järjest skoorinud :P

                        Keegi võiks mängust rääkida ka :P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          http://www.realmadrid.co.il/videos/Robinho_copa-betis1.wmv
                          OK, KICK OFF

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            päris ilusti lükkas ära , eks tal alguses oligi vaja kohaneda nagu zidane\'l, ronaldol ja beckhamil kes kah alguses eriti head mängu ei näidanud, niiet loodetavasti nüüd väravad jäävadki regulaarselt tulema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              noor hirv vs laiskloom

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Nii taas üks raske võit kotis. Celta Vigol oli meeletult ebaõnne. Paaril korral saadi postile pihta ning paar korda läks pall ikka liiga napilt mööda. Pluss veel üks tõenäoline värav jäeti lugemata, kui pall põrkas postist tõenäoliselt üle väravajoojne, kuid kohtunik seda ei fikseerinud. Samas valitses õiglus, sest sügiseses mängus anti Celtale värav sellisest olukorrast, kus pall oli oma pool meetrit väljakul.
                                Robinho mängis hästi. Lõi värava ning Cicinho väravale tegi ka eeltöö. Lisaks oli tal ka lõpus paar ilusat võimalust. Üllatavalt kehv oli täna Beckham. Kaasa lõi ka Woodgate, kes mängis kuidagi eriti robustselt ning mõni teine kohtunik oleks võind talle nii mõnegi märkuse teha.
                                Vigo mehed kukkusid mõnusalt kergelt, vahepeal mõtlesin juba, et teevad isegi Robinhole ära, kuid meie nr. 10 kukutas end 87. minutil nii ilusti maha, et tema vastu lihtsalt ei saa.
                                Cassano on selgelt vormist väljas. Mehel avanes väga hea võimalus väravaks, kuid lõi palli väravavahi pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X