320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    nii hämmastav kui see ka ei ole, siis isiklikult olen pärast laupäevast mängu opimistlik. Ei tea, kas laupäevases esituses on \"syydi\" ka peatreeer Caro? Meenub, et ka eelmine (lubage mul öelda ebaõnnestunud) hooaeg tuli umbes samal ajal sähvatus, kui võideti kodus ka kindel võit (5:0 VIST) kellegi mitte väga tuntud vastase yle.
    Ka mina ei arva, et liiga võit tuleb, kuigi lõpuni on vist 14 vooru ja juba eelseisev voor võib vahet vähendada (Barca-Valencia omavahel).
    9 mängu kaotuseta enne CL mänge ja esimene vastane alavormis Arsenal. Kah lootustandev.
    Kolmapäeval tuleb karikas vastu Zaragoza. Zaragoza ryndepaar (milito ja ewerthon )tundub olevat hoos, kah peale 19 väravat see hooaeg. Nädalavahetuse mäng Real Betisigi oli tõeline maiuspalu. Zaragoza oli 23ndaks minutiks 4-0 ees, mängu lõppseis jäi aga 4-3.
    Teine poolfinaal on Depo-Espanyol.
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas kape4


      Algselt postitas 17


      Poiskad rääkige, kust ma Carlos Diogo särki tellida saaks
      Carlos Diogo särki saab vist Real Madridi koduleheküljelt tellida. http://www.realmadrid.com/articulo/rma25182.htm (vaata pildi alt).
      muideks mul sama küsimus...kus oleks hea ja LIHTNE! koht kus saab särke (kasvõi Reali) tellida? kellegil on kogemusi?

      EDIT: JA PALUKS SELLIST KOHTA KUS RIIKIDE VALIKUS OLEKS KA EESTI T**A SIUKE TUNNE NAGU DZHUNGLIS ELAKS, KITBAG.COM VÄHEMALT ARVAB NII VIST

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas kape4


        Algselt postitas 17


        Poiskad rääkige, kust ma Carlos Diogo särki tellida saaks
        Carlos Diogo särki saab vist Real Madridi koduleheküljelt tellida. http://www.realmadrid.com/articulo/rma25182.htm (vaata pildi alt).
        Sellele bännerile(või kudasiganes seda nimetama peaks) vajutades midagi ei juhtu. Keegi midagi muud ei oska soovitada?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas erts


          Algselt postitas kape4


          Algselt postitas 17


          Poiskad rääkige, kust ma Carlos Diogo särki tellida saaks
          Carlos Diogo särki saab vist Real Madridi koduleheküljelt tellida. http://www.realmadrid.com/articulo/rma25182.htm (vaata pildi alt).
          muideks mul sama küsimus...kus oleks hea ja LIHTNE! koht kus saab särke (kasvõi Reali) tellida? kellegil on kogemusi?

          EDIT: JA PALUKS SELLIST KOHTA KUS RIIKIDE VALIKUS OLEKS KA EESTI T**A SIUKE TUNNE NAGU DZHUNGLIS ELAKS, KITBAG.COM VÄHEMALT ARVAB NII VIST
          adidase poes peaks olema tavalist reali sarki, nimedeta ja numbriteta ja need originaalid maksavad oma 65eurot umbes
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            No tead, on särke aga huvitaval kombel on ainult (vähemalt alles hiljuti, nädal paar tagasi) Becksiga nimega.Kuigi praegu viimane mängib hästi ja üleüldse on see Manu ajastu meediahässakas Madridi ajal vaibumas,nii ei pea selgitama liigselt .Ennast see ei kotiks aga särki ei osta ,kuna on tiba teised eelistused Reali särgi suhtes ja seda on pea võimatu minu rahakoti juures vist täita.Muidu ilma nimeta Reali kloone on ka vanas Ekskaubamaja väikeses spordinurgas.Kahtluse uss jäi küll hinge aga tundusid odavamatena kui esindus poes umbes stiilis nagu need odavamad DVD ,millel on peal for Baltic states.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              ahoi koprad... kust tänase mängu kohta pilti või kasvõi kommentaare näeks???

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Real saab ka tunda, kui mõnus on Zaragozaga võõrsil mängida

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  3:0 juba midagi on totaalselt realil mäda



                  EDIT : Jesper on küll jah, selline klubi ei tohiks nii suurelt kaotada
                  6:1 juba
                  The Reward is Cheese.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Noh ha2, mis toimub? Real juba 0:3 taga.
                    Milito teeb puhtatöö.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Baptista siiski 1 tagasi löönud...

                      See Milito tundub eluvormis olevat :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Noh ha2, mis toimub? Real juba 0:3 taga.
                        3:0 juba midagi on totaalselt realil mäda
                        Real saab ka tunda, kui mõnus on Zaragozaga võõrsil mängida
                        On siis tõesti nii erutav seis, et mängu ajal vaja siia postidada sisuliselt sama teksti, mis livescore\'is, kuid väikse hilinemisega?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          1-6, mis siin ikka, 3 väravat Helguera omad, 2 väravat Pavoni omad, Ramos oleks võinud ka natsa paremini tegutseda. Seda enam mind yllatab miks Woodgate ei mänginud. Mulle tundub et mees on heas hoos. Isegi mitte 1:8 poleks utoopia olnud.
                          Gravesen on ikka nii aeglane.
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            selliseid uudiseid v2iks tihedamini olla aga see on ikka super kui real nii tappa saab
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Real Zaragoza 6- 1 Real Madrid
                              [1-0] Diego Milito
                              [2-0] Diego Milito
                              [3-0] Diego Milito
                              [3-1] Julio Baptista
                              [4-1] Diego Milito
                              [5-1] Ewerthon
                              [6-1] Ewerthon

                              päris nunnu
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Reali poisid olid jah kuidagi ikka vaga liimist lahti, nagu polnud isu mangida voi milles asi, koik mehed laiutasid kasi ainult ja irvitasid..kaitsega sama probleem mis barcalgi..krt ja ma motlesin, et real pani mingi 2.koosseisu valja, aga vota napust..hetkel paistab nii, et hoopis zaragoza on hispaania tugevaim tiim
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X