320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    kust saab vaadata kes on hispaania liiga mängudeks mingi võistkonna poolt üles antud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas kopajuht


      kust saab vaadata kes on hispaania liiga mängudeks mingi võistkonna poolt üles antud?
      tavaliselt klubide kodulehtedelt
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas dannar


        Mina ei usu, et presidendi vahetusega nii suur puhastus tehtaks. Ronaldo ja Zidane oleksid niikuinii lahkujad olnud, Salgadole on ka 2 asendajat juba olemas. RC lubas ka juba varakult sel hooajal ära minna. Kes veel? Helguera minekut ei usu. Ja Garcia pole suutnud õiget mängu leida. Robinho, Cassano jms ei liigu kuhugi.
        Martin on öelnud mingile Hispaania raadiojaamale, et suvine sihtmärk nr. 1 on Fabregas. khm. minu teada on tegu ju Barcelona kasvandiku ja tulihingelise fänniga ning et teda Arsenalist välja osta, peab ikka meeletu papi alla panema. Lihtsam oleks Reyes kätte saada, sest vasaku äärega peab midagi ette võtma. Siinkohal küsiks, et kas Camoranesi on ikka ka vasakäär ikka?
        tulihingeline Barca fänn?Kas ta siis üldse soovib sinna minna?
        Kuskil kuu tagasi Perez ütles, et nr 1 eesmärk on/oli Zlatan..kokku lubas suvel 5-6 mängijat tuua..need plaanid jäävad nüüd siis ära vist..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas avscol


          Algselt postitas dannar


          Mina ei usu, et presidendi vahetusega nii suur puhastus tehtaks. Ronaldo ja Zidane oleksid niikuinii lahkujad olnud, Salgadole on ka 2 asendajat juba olemas. RC lubas ka juba varakult sel hooajal ära minna. Kes veel? Helguera minekut ei usu. Ja Garcia pole suutnud õiget mängu leida. Robinho, Cassano jms ei liigu kuhugi.
          Martin on öelnud mingile Hispaania raadiojaamale, et suvine sihtmärk nr. 1 on Fabregas. khm. minu teada on tegu ju Barcelona kasvandiku ja tulihingelise fänniga ning et teda Arsenalist välja osta, peab ikka meeletu papi alla panema. Lihtsam oleks Reyes kätte saada, sest vasaku äärega peab midagi ette võtma. Siinkohal küsiks, et kas Camoranesi on ikka ka vasakäär ikka?
          tulihingeline Barca fänn?Kas ta siis üldse soovib sinna minna?
          Kuskil kuu tagasi Perez ütles, et nr 1 eesmärk on/oli Zlatan..kokku lubas suvel 5-6 mängijat tuua..need plaanid jäävad nüüd siis ära vist..
          Selles ju probleem ongi, et ta on Barca fänn ja eriti Reali ei tõmba teda. Plus Arsenal mudugi ei lase teda vast minema nkn.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            0 – REAL MADRID: Casillas; Salgado, Helguera, Bravo, Roberto Carlos; Gravesen, Beckham, Guti, Zidane; Baptista y Cassano.
            0 – ATLETICO: Leo Franco; Velasco, Pablo, Perea, A. López; Luccin, Gabi, Valera, Petrov; Kezman y Torres.

            Koosseisud on siis sellised. Raul ja Robinho on puhkamas. Ju loodetakse Arsenali vastu neilt imet.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              50 viga mängu jooksul, La Liga keskmine näit vist.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                väravad:

                Cassano - http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Cassano_vs_Athletico_ Madrid.zip
                Kezman - http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Real_1_1_Althletico.z ip
                Baptista - http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Baptista_vs_Althetico _Madrid.zip

                Kolmanda värava juures oli vist väike suluseis (kui ma nüüd unise peaga luulu ei näinud) aga võit on võit

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Minu arust ei olnud suluseis 3. värava juures, sest:
                  1. oli Beckham söödu saades kaitsjaga ühel joonel
                  2. Cassano oli Beckhamilt söötu saades temaga ühel joonel
                  3. Baptista oli Cassanopõrke ajal Cassano selja taga

                  Minu arusaamise kohaselt suluseisureeglist pole antud juhtudel tegu suluseisuga.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    ma arvan et meie arusaamised suluseisureeglist on suht sarnased, lihtsalt mulle tundus, et cassano oli söödu hetkel pisut beckhamist eespool (teiste punktide suhtes olen sinuga nõus), ja nüüd kui vaatasin uuesti ja mitu korda selle olukorra üle, siis ei julge ma ikka 100% öelda, et cassano oli söödu hetkel beckhamiga ühel joonel (kehva nurga alt näitas), aga ma ei taha sel teemal vaielda ja oma jonni ajada, kohtunik lippu ei tõstnud -> järelikult suluseisu ikka ei olnud, ja mis kõige tähtsam: tuli värav ja võit

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      eilse mängu ajal näitas seda kohta ikka mitu korda ning sealt tuli ka minu arvates parem nurk koos stoppkaadritega. ning selle järgi ütlengi et polnud suluseisu. vaatan nüüd eelpool antud lingi ka üle.

                      orienteerudes murumustri järgi peaks pigem ikka mitte suluseisu olema

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Hm, kas meelega jäeti Cassano vabaks arvates , et selline lühike ei lähe peaga mängule välja või?No nii perfektne peaga löök, nagu õpikust ja selline veel esimeseks (karikas küll lõi värava aga vot laksust ei meenu kas see oli kodupubliku ees või mitte) La Liga väravaks - pole paha.Vahest olen ma liga vähe Reali mänge lives näinud aga kas mitte Carlos ka kuidagi uue hingamise moodi ei jooksnud,või olid need Atelti kaitsjad tänu mängu algusele veel puujalgadega(mis viitab kehvale soendusele)?
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas dannar


                          eilse mängu ajal näitas seda kohta ikka mitu korda ning sealt tuli ka minu arvates parem nurk koos stoppkaadritega. ning selle järgi ütlengi et polnud suluseisu. vaatan nüüd eelpool antud lingi ka üle.

                          orienteerudes murumustri järgi peaks pigem ikka mitte suluseisu olema
                          jah, peab sinuga nõustuma

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Kusjuures täna on Real Madridi 104. sünnipäev. Äkki saab homme toreda sünnipäevakingituse ning suudetakse \"gunnerid\" Euroopa sarjast välja puksida.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas dannar
                              Kusjuures täna on Real Madridi 104. sünnipäev. Äkki saab homme toreda sünnipäevakingituse ning suudetakse \"gunnerid\" Euroopa sarjast välja puksida.
                              homme võivad puksida keda aga tahavad, peaasi, et ülehomme viiki mängitakse

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas SleepWalking


                                Algselt postitas dannar
                                Kusjuures täna on Real Madridi 104. sünnipäev. Äkki saab homme toreda sünnipäevakingituse ning suudetakse \"gunnerid\" Euroopa sarjast välja puksida.
                                homme võivad puksida keda aga tahavad, peaasi, et ülehomme viiki mängitakse
                                jeah mina ja kalender pole suurimad sõbrad.. muide Marcas oli artikkel, kus Wenger kritiseeris RM-i uut presidenti tema Fabregase ostusoovi pärast. Leides, et enne kohtumist vastasmeeskonnaga pole eetiline hakata vastaste võtmemängija ostmisest rääkima. Mis on tglt täitsa õige. Aga on tore olla selle viisakama Inglismaa meeskonnaga kohtuva Hispaania klubi toetaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X