320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adios Beckham! on spordilehtedes kirjas. Playboiss käis koos oma naisega maailma kõige värdjama näitleja pulmas Rooma lähistel, kuigi Capello nõudis temalt Madridi jäämist ning põlve ravimist. Vohh. Nõndaviisi siis.

    Kommentaar


      ajuvaba... ega mängijad mingid orjad ei ole, et ei või sotsiaalsetest üritustest osa võtta oma äranägemise järgi, kui mängust nagunii osa võtta ei saa. olgu kruisi-tommi või eltoni-tshonni pulm, see ei oma tähtsust. capello? who the fakk is capello?

      Kommentaar


        noh jah. omal moel on sul õigus, kuid samas on tegu siiski töösuhtega. ma arvan, et sinu ülemus poleks ka suurt õnnelik, kui sa oled nö. haiguslehel, aga kohtaks sind ollikas õlleklaase kellegi pähe purus peksmas. onju. Sellega seoses meenub kunagine Fergusoni ütlus, et David on tglt tore poiss, aga kui ta selle tsikiga koos elama hakkas, läks asi käest ära.


        * tsitaat on mälu järgi esitatud ja vabatõlkes.

        Kommentaar


          no õlleklaas oleks muidugi liiast! aga lihtne roomaskäik ja veel pulmas, mitte mingil sünnipäevalabrakal. sõbra pulm ikka peaks olema tähtis sündmus. club comes first, aga kui sa niikuinii vigastet siis erandeid võib ju teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            no õlleklaas oleks muidugi liiast! aga lihtne roomaskäik ja veel pulmas, mitte mingil sünnipäevalabrakal. sõbra pulm ikka peaks olema tähtis sündmus. club comes first, aga kui sa niikuinii vigastet siis erandeid võib ju teha.
            no tom crüüs on minu arvates totaalne idu ning tema sõbrad võiksid jalgpallist võimalikult kaugele hoida

            Kommentaar


              see pole antud juhul absull tähtis. inimesel on ju ometigi vaba valik sõprade suhtes, või jalgpalluritel pole see nii?

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                see pole antud juhul absull tähtis. inimesel on ju ometigi vaba valik sõprade suhtes, või jalgpalluritel pole see nii?
                onon. no tglt on Capello karmi käega treener ning osalt võib ka teda mõista. Lisaks veel Beckhami nurin varumehe rolli pärast, kuid olgem ausad, et Robinho on hetkel temast ikka korralikult üle. Kokkuvõttes ongi, et parem on ta ära saata. Pole oma rolliga meeskonnas rahul ning käitub totaalse staarina. Vananedes ta paremaks ka ei lähe ning nii olekski mõttekas ta viimasel võimalusel rahaks teha

                Kommentaar


                  nalja teed???

                  mees on oma pingilejätmisega minu arust väga hästi (isegi eeskujulikult) toime tulnud. nüüd alles on moment käes kus mõõt hakkab vist täis saama... aga no selleks on ka põhjust... just nimelt et robinho ei ole ju "temast korralikult üle"! mõttetud triblingud, mis tavaliselt lõpevad palli kaotamisega. kui becks oleks terve selle hooaja pelanud nagu varem, oleks tal ka assiste arvatavasti rohkem. aga nii see on, et treener otsustab, kes pelab, kuid mina roteidiks robinhot-rauli-becksi-reyest-cassanot rohkem kui seda härra crapello teeb. tegu ikka suht võrdse klassi mängijatega.

                  käitub totaalse staarina??? põhjenda millal seda on juhtunud. nagu ütlesin mees on just kõvasti need kuud tööd teinud trennis ja pole piiksugi teinud, kui jälle 7-8 min mängida saab. vahepeal mingi frustratsiooni jutt oli, aga see on ju loomulik. vähemalt on ta oma kommentaarides jäänud ametlikult vaoshoituks nagu peab. mitte ei saatnud crapellot sinna kuhu cassano, mis on ka tegelt mõistetav käitumine...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Kokkuvõttes ongi, et parem on ta ära saata.
                    sellega olen nõus - pinki nühkida pole mõtet. pigem särada premieris.

                    Kommentaar


                      Erts, ma olen sel hooajal näinud kõiki (v.a. esimene voor Ecija vastu) Real Madridi mänge ning ma luban sulle, et RM on kõige ohtlikum Robinhoga. See, et ta triblab ja annab valesöödu, pole üldse õige, sest tema puhul võtab ta alati enda peale 2-3 vastase mängijat, mis tekitab vastase kaitsesse meeletult auke, mille omakorda RVN ära kasutab. Beckhami väljakul viibides muutub mäng suhteliselt aeglaseks ning üsna üheülbaliseks, sest Beckham üritab kõrgelt karistusalla palle saata ning enamasti jagavad ka vastased selle lahti. Reyes on kiire, kuid tal on hetkel tõenäoliselt kergeid probleeme sisseelamisel, sest superheade esimeste esityuste järel on noormees rahunenud. Guti on sisuliselt praeguse meeskonna hing. Ta on ääretult ebameeldiv mängija 99%-le inimestest, kuid tema võitlemine keskväljal on meeskonna jaoks ülioluline (viimases mängus teeniti tema vastu 5 (!!!) kollast kaarti ja näiteks Atletivco vastu oli samamoodi). Beckham on hetkel aeglane ning ta ei sobi praegusesse joonisesse.

                      superstaarina käitumise all mõtlesin seda, et treener ütleb üht, mina lähen ikka krjüüsi pulma. Käitunud on ta muidu suhteliselt hästi, kuid tõesti, ta ei mahu meeskonda praegu.

                      Kommentaar


                        kusjuures olen enamvähem sinuga nõus. isegi robinho osas olen nõus tunnistama, et temast siiski kasu ka! möönma peab ka seda et laligas becksil on suht raske oma parimaid omadusi ära kasutada (tsenderdajana on ta minu arust maailma parim siiani - kahtlemata!), seega talle endale oleks kasuks kui britfooti tagasi läheks. miks mitte näiteks graveseni jälgedes celticusse?

                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        superstaarina käitumise all mõtlesin seda, et treener ütleb üht, mina lähen ikka krjüüsi pulma..
                        no sorry vaan aga treener pole mingi jumal. see on sama hea kui su ülemus ütleks sulle et sa ei tohi oma vanatädi matustele minna, vaid pead ületööd tegema, olgugi et oled muidu iga päev eeskujulik töötaja. et jah... selles osas pole ma sinuga nõus.

                        Kommentaar


                          Erts, niisama küsimus, et kas sa oled eelkõige Becksi toetaja või Real Madridi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Erts, niisama küsimus, et kas sa oled eelkõige Becksi toetaja või Real Madridi?
                            minu jaoks tekivad lemmikklubid seoses lemmikmängijatega... ei varjagi seda. see tähendab et toetan selliseid klubisid, kus kõige sümpaatsemad mängijad. jah, becks on üks neist. oli ka näiteks zidane. ütleme siis nii, et kui real koosneks ainult "gutidest", siis ma seda klubi ei toetaks

                            Kommentaar


                              Liigutav.... hüvasti Ferenc

                              Kommentaar


                                ohsapoiss mis Reyes tegi aga Ramos on seni kolli löönud ning Rauli väga kena värav tühistati suluseisu tõttu (Raul küll sulus kindlasti polnd )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X